Ašvaganda svými účinky nás vede k vnitřnímu štěstí

Příroda poskytuje neskutečně mnoho benefitů a medikamentů. Hromadu zázraků přírody lidstvo ještě neobjevilo, ale jsou mezi námi. Proč volit složitou cestu moderní chemické medikace, když naše velká matka nabízí možnost léčby také? Pojďme se společně podívat, jaké zdravotní přínosy nám poskytuje indická rostlina zvaná Ašvaganda.

eshop energie života nabízí


GARCINIA 100 g

sníží hmotnost

149 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč


Ašvaganda svými účinky nás vede k vnitřnímu štěstí.
Ašvaganda svými účinky nás vede k vnitřnímu štěstí.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ašvaganda svými účinky se může směle označit jako přírodní valium. Svědčí o tom pověst, že indičtí manažeři ji berou místo valia. Uklidní a zároveň nabudí.

Jestliže má lidské zdraví větší cenu než je hodnota zlata, jakou má potom cenu lidské štěstí, které je z velké části vytvářeno lidským zdravím? V dnešní době si zažíváme zajímavý duální extrém, kdy na jedné straně se zvyšuje žebříček maximálního možného věku, ale na druhou stranu péče o staré lidi strádá, tak samo jako jejich zdraví. Hovoří se zde už pouze o přežívání.

Už jako malému mi babička říkala, že zdraví je to nejcennější, co člověk má. Až teprve dnes zjišťuji jakou váhu má tato věta. Co vlastně dělá lidmi úspěšnými, když se na ně člověk podívá? Vyzařuje z nich radost a životní optimismus, mají v sobě plamen odhodlání a života, který je obklopuje aurou zdraví. Jak to dělají a hlavně jak si mi můžeme přírodní cestou pomoci ke stejnému stavu?

Ašvaganda svými účinky jako nejlepší antidepresivum

Vždy když jsem potřeboval psychickou pomoc, tak jsem chodil na procházky do přírody. Nejvíce se mi líbila vůně smrků a borovic během zimního období a krásné vůně živého léta. Díky tomu dnes rád užívám přírodní produkty a suroviny třeba i ve formě čaje, jehož vůně mi vždy připomene sílu přírody.

S Ašvagandou má velké množství lidí pozitivní zkušenosti a lze ji užívat ve formě čajového vývaru, který má svou typickou hořkou chuť, která člověka příjemně probere. Také ji lze užívat ve formě tobolek, tabletek či prášku.

Ašvaganda – účinky a složení

Ašvaganda svými účinky předčí mnohé chemické antidepresivum. Člověk se cítí mnohem vitálnější a zdravější, což jde ruku v ruce se zvýšenou radostí ze života. Ašvaganda přírodní cestou zlepšuje naší mysl, pomáhá nám přemýšlet optimisticky a konstruktivně.

Celkové zdravotní účinky Ašvagandy jsou následující:

 • posiluje imunitu a regeneraci organismu
 • zlepšuje spánek i schopnost usnout
 • odbourává stres
 • zvyšuje odolnost proti únavě a vyčerpání
 • zlepšuje potenci a posiluje sexuální energii
 • snižuje hladinu cholesterolu
 • harmonizuje hladinu glukózy v krvi
 • funguje jako přírodní antidepresivum
 • pomáhá budovat svalovou hmotu
 • posiluje tvorbu červených krvinek
 • účinně bojuje s chudokrevností
 • pomáhá detoxikovat organismus

Složení

Ašvaganda obsahuje tzv. withanolidy, tropanové alkaloidy, glykosidy, laktony, glycin, alanin, prolin, látky steroidního charakteru, tryptofan a cystin, hojné množství minerálů a stopových prvků jako například železo.

Na závěr

Ašvaganda se v Indii již několik tisíc let používá jako přírodní lék, který vitalizuje organismus a dle ayurvédy pomáhá stabilizovat a doplňovat hladinu tkáně ódžas v organismu, což je látka posilující všechny buňky v našem těle.

Ašvagandu tedy ocení převážně sportovci, lidé vykonávající stresové povolání, nebo ti, kteří si prochází těžkým životním obdobím či chtějí zvýšit svou potenci.

Dávkování by nemělo přesáhnout 2 malé lžičky prášku nebo 2 tobolky denně. Ze začátku užívání se mohou objevovat bolesti hlavy z případné detoxikace či nezvyku organismu. Po dvou dnech užívání příznaky plně vymizí. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Ašvagandu můžete zakoupit v eshopu Energie života


GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč

ŠKORNICE extr

nahradí viagru

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*