Spirulina slouží na obnovení energie života

Už odpradávna lidé hledají cesty a způsoby jak doplňovat zásoby své životní energie a dosáhnout tak nesmrtelnosti. Je zajímavé pozorovat, jak moderní věda potvrzuje učení starých civilizací. Odpověď je jasná, vše je o krvi, kterou Spirulina umí efektivně čistit.

REKLAMA

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Spirulina slouží na obnovení energie života.
Spirulina slouží na obnovení energie života.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Spirulina jako jedna z mála věcí na tomto světě blahodárně ovlivňuje krevní řečiště.

To je velmi důležité, protože první věcí, kterou tělo vytvoří z živin strávené potravy, je právě krev. V krvi je všechno, co je potřeba na tvorbu a vyživování všech ostatních tkání. Není většího důkazu o tomto faktu než ten, že krevní řečiště je absolutně tím nejchráněnějším místem lidského organismu. Naše tělo totiž ví, že cokoliv co se dostane do krve, se dostává i do ostatních tkání. Krev je základním kamenem celého našeho organismu a obsahuje velké množství životního náboje.

Spirulina má silnou schopnost čistit krev, protože ve své podstatě ji tvoří z mikroorganismy, které jsou až překvapivě velice vhodné pro tělesné zdraví.

Díky vysokému obsahu stopových prvků, minerálů a antioxidantů dokáže Spirulina nejen zvyšovat tvorbu kvalitní krve, ale zároveň ji i chrání proti poškození a zanesení toxiny. Velice ji doporučují přední světoví půstaři a lidé, kteří se rozhodli pro keto-dietu. Všichni poukazují na její skvělé složení, které opravdu pomáhá naší krvi a všem ostatním tkáním v našem těle.

Spirulina – složení, účinky, způsob užívání a dávkování

Spirulina se může pochlubit vysokým obsahem vitaminů A a vitamínu řady B – B1, B2, B3, B5. B6, B9, C, E, K. Dále ve Spirulině nalezneme množství chlorofylu, beta karotenů, železa a vápníku, zinku, draslíku a hořčíku.

Ve Spirulině se rovněž nachází velké množství stopových prvků jako například chrom, selen a mangan. Kyselina listová, esenciální nenasycené mastné kyseliny( fenylalanin, glycin, histidin, isoleucin, leucin, lisin, metionin, treonin, tryptofan, valin ) a enzymy. Spirulina je z 60% tvořena proteiny.

Účinky Spiruliny

  • podporuje obranyschopnost organismu (40x více než echinacea)
  • jako antioxidant zpomaluje stárnutí
  • zvyšuje tvorbu laktobacilů
  • stimuluje lymfatický systém
  • pomáhá obnovit organismus a je dobrým nástrojem proti podvýživě
  • zvyšuje tvorbu hemoglobinu a celkově zlepšuje složení krve
  • bojuje proti pocitům únavy
  • podporuje vyživování vlasů a nehtů
  • urychluje hojení ran
  • detoxikuje organismus

Způsob užívání

Jelikož je Spirulina vysušená řasa, vytvořená mikroorganismem, tak se přímo zpracovává jako vysušený prášek. Dále je možné se setkat se ve formě tobolek či tabletek.

Dávkování

Ve formě tobolek a tabletek je doporučované množství 2x a 3x denně po 2 tabletkách. Když se rozhodneme pro formu prášku, tak je vhodné denně užívat 1 – 3 malé lžičky rozmíchané a zatřepané v šejkru.

Závěr

Na závěr lze říci, že Spirulina je vhodná pro lidi trpící chudokrevností, únavou a celkovým vyčerpáním organismu. Spirulina pomáhá lidem nakopnout svou vnitřní energii a přečkat opravdu složitá životní období plná stresu. Jestliže se vás týká něco z výše zmíněného, tak Spirulina je přímo pro Vás!

Spirulinu v prášku i v tabletách je možno zakoupit v eshopu Energie života.

REKLAMA

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*