Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně?

Solární záblesk je termín, který se velmi hustě objevuje v proslovech či textech mnohých věrozvěstů Nového zlatého věku. Co přibližně může solární záblesk znamenat?

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SCHIZANDRA 100 g

silná imunita

249 Kč

SPIRULINA tbl.

vyčistí krev

199 Kč

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč


Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně?
Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Solární záblesk, některými entitami předpovězený na příští desetiletí, v určitých případech nasměrovaný na rok 2022, má být intenzivní světelně energetický stimul z centrálního slunce galaxie skrze naše Slunce, který prudce a náhle osvítí naši Zemi.

Solární záblesk předpovídají mnohá náboženství

Že solární záblesk přijde, na tom se příznivci nového paradigmatu shodnou.

Ale již nenacházejí společnou řeč, co bude konkrétně znamenat pro lidstvo.

Mnozí předpovídají, že solární záblesk Zemi zaplaví bílým tekutým světlem, které bude transformátorem vědomí do 5. dimenze pro ty, kteří se probudili, což ve skutečnosti bude pro ně zároveň mít efekt v podobě rozšíření dvou vláken DNA o dalších deset, čímž se z těchto jedinců a jedinkyň stane, co se týče těla, superčlověk. S odpovídajícími v současné době nadpřirozenými schopnostmi.

Bohužel pro ty, co se do solárního záblesku neprobudí, to bude znamenat konec jejich fyzické existence na planetě Zemi. Jejich duše bude přenesena na jinou planetu, která bude odpovídat jejich frekvencím, protože transformovaná Země bude pro ně již neobyvatelná.

Nebyli by schopni na Zemi se zvýšenou frekvencí po solárním záblesku existovat. Pokud by teoreticky přece jen byli schopni na Zemi žít, nikdy by se necítili šťastně, ale jen sklíčeně, protože by neunesli skutečnost, že ve Hře selhali.

Po solárním záblesku by byli ještě více zapšklí, nesnášenliví, netolerantní, agresivní, nenávistní, útoční, prostě neschopni přispívat k plnoprávnému členství v Galaktické federaci, která sdružuje entity, žijící ve 4. – 5. dimenzi, myšleno vědomím.

Co je hlavním kritériem probuzení, tedy příznakem připravenosti na absorpci solárního záblesku?

Bylo stanoveno naprosto přesně. Minimálně 51% procent bytosti je pozitivně orientováno na službu ostatním a tedy maximálně 49% bytosti je negativně orientováno na službu sobě.

Co je služba ostatním a co je služba sobě?

1) Služba ostatním znamená, že máme zájem, aby se ostatní vyvíjeli, protože nám to dělá radost, protože bytostně vnímáme, že všichni jsme Jedno.

2) Služba sobě znamená, že nemáme zájem, aby se ostatní vyvíjeli, protože nám to nedělá radost, protože to znamená, že nejsme nebo nebudeme výš než oni, což je podstatou egoismu v syrové podobě.

Co je podstatou solárního záblesku?

Solární záblesk je výronem světelné energie, která nese vědomí pochopení, jehož frekvenci je schopni unést pouze bytosti s 51% služby ostatním.

Tento kriteriální status byl schválen také proto, že obsahuje skutečnost o dualitním uspořádání 4. a 5. dimenze, byť jiném módu, než který jsme si schopni jakkoliv představit, protože zatím jsme neprošli solárním zábleskem.

Po solárním záblesku bude osvícené osazenstvo Země přijato do Galaktické federace, která je přípravou na následné členství v Super Galaktické federaci.

Ta sdružuje bytosti a entity v 6. dimenzi vědomí, která již postrádá dualitní charakter. Její vibrace se odvíjí od pochopení skutečnosti, že přesně stanovené kritérium probuzení má svou vyšší úroveň, kdy chápeme, že je možné být orientovaný na službu ostatním i sobě zároveň, čímž jakákoliv dualita ztrácí svůj smysl. V jiném názvosloví se tomu říká rovněž integrace obou polarit, což nabude pochopení po solárním záblesku.

Jste probuzení?

Pokud věříte v kohokoliv a cokoliv, tak nejste.

Pokud jste kontaminováni DNA jiných bytostí, tak nejste.

Pokud máte touhy ovládat, tak nejste.

Jste čistí pro solární záblesk?

Pokud pomáháte v růstu, tak jste.

Pokud vědomě soucítíte, tak jste.

Pokud odpouštíte, tak jste.

Jste připravení na solární záblesk?

georg

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Škornice extrakt 10:1 ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silná imunita

399 Kč


2 Comments

 1. To se mnou vůbec nerezonuje. Žádné přenesení lidí.
  To, že to mnozí předpovídají, neznamená, že se to stane. Je spousta různých předpovědí. Enerie, které v současné době proudí na Zemi, jsou velmi silné. Vše se rychle mění. Dříve člověk mohl i předpovídat budoucnost. Dnes je vše urychlené a než se to stihne stát, tak se reslita i několikrát může změnit. Předpovídání budoucnosti je teď pouze jako jedna z mnoha variant či možností. Nikoliv celého lidstva, ale toho, kdo tu předpověď tvořil v tu danou chvíli.

  • V článku se nepíše o přenesení lidí, ale duší, což není totéž. Každý svým vědomím tvoříme svou vlastní realitu, která je ovšem zároveň společná kolektivní realitě, kterou zažíváme. Jelikož Země roste a zvedá svou frekvenci, solární záblesk tento nezlomný fakt znásobí. Její budoucí obyvatelé se budou muset tomuto jasnému faktu přizpůsobit. V opačném případě nebude Země pro ně planetou vhodnou k existenci.

   Proto je nalezení soucitu se všemi živými bytostmi, tedy i Zemí, hlavní smyslem lidského života na této planetě. A duše těch, kteří tuto životní zkoušku nesloží, budou proto přeneseny na jinou planetu podobnou Zemi, kde budou toto základní učivo opakovat tak dlouho, dokud neuspějí.

   Existuje zde jistý paradox, který mnozí vyznavači esoteriky popírají či ignorují – nalezení soucitu nijak nesouvisí s duchovní vyspělostí. Je pouze výhodou, nikoliv podmínkou.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*