Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně?

Solární záblesk je termín, který se velmi hustě objevuje v proslovech či textech mnohých věrozvěstů Nového zlatého věku. Co přibližně může solární záblesk znamenat?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč


Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně?
Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Solární záblesk, některými entitami předpovězený na příští desetiletí, v určitých případech nasměrovaný na rok 2022, má být intenzivní světelně energetický stimul z centrálního slunce galaxie skrze naše Slunce, který prudce a náhle osvítí naši Zemi.

Solární záblesk předpovídají mnohá náboženství

Že solární záblesk přijde, na tom se příznivci nového paradigmatu shodnou.

Ale již nenacházejí společnou řeč, co bude konkrétně znamenat pro lidstvo.

Mnozí předpovídají, že solární záblesk Zemi zaplaví bílým tekutým světlem, které bude transformátorem vědomí do 5. dimenze pro ty, kteří se probudili, což ve skutečnosti bude pro ně zároveň mít efekt v podobě rozšíření dvou vláken DNA o dalších deset, čímž se z těchto jedinců a jedinkyň stane, co se týče těla, superčlověk. S odpovídajícími v současné době nadpřirozenými schopnostmi.

Bohužel pro ty, co se do solárního záblesku neprobudí, to bude znamenat konec jejich fyzické existence na planetě Zemi. Jejich duše bude přenesena na jinou planetu, která bude odpovídat jejich frekvencím, protože transformovaná Země bude pro ně již neobyvatelná.

Nebyli by schopni na Zemi se zvýšenou frekvencí po solárním záblesku existovat. Pokud by teoreticky přece jen byli schopni na Zemi žít, nikdy by se necítili šťastně, ale jen sklíčeně, protože by neunesli skutečnost, že ve Hře selhali.

Po solárním záblesku by byli ještě více zapšklí, nesnášenliví, netolerantní, agresivní, nenávistní, útoční, prostě neschopni přispívat k plnoprávnému členství v Galaktické federaci, která sdružuje entity, žijící ve 4. – 5. dimenzi, myšleno vědomím.

Co je hlavním kritériem probuzení, tedy příznakem připravenosti na absorpci solárního záblesku?

Bylo stanoveno naprosto přesně. Minimálně 51% procent bytosti je pozitivně orientováno na službu ostatním a tedy maximálně 49% bytosti je negativně orientováno na službu sobě.

Co je služba ostatním a co je služba sobě?

1) Služba ostatním znamená, že máme zájem, aby se ostatní vyvíjeli, protože nám to dělá radost, protože bytostně vnímáme, že všichni jsme Jedno.

2) Služba sobě znamená, že nemáme zájem, aby se ostatní vyvíjeli, protože nám to nedělá radost, protože to znamená, že nejsme nebo nebudeme výš než oni, což je podstatou egoismu v syrové podobě.

Co je podstatou solárního záblesku?

Solární záblesk je výronem světelné energie, která nese vědomí pochopení, jehož frekvenci je schopni unést pouze bytosti s 51% služby ostatním.

Tento kriteriální status byl schválen také proto, že obsahuje skutečnost o dualitním uspořádání 4. a 5. dimenze, byť jiném módu, než který jsme si schopni jakkoliv představit, protože zatím jsme neprošli solárním zábleskem.

Po solárním záblesku bude osvícené osazenstvo Země přijato do Galaktické federace, která je přípravou na následné členství v Super Galaktické federaci.

Ta sdružuje bytosti a entity v 6. dimenzi vědomí, která již postrádá dualitní charakter. Její vibrace se odvíjí od pochopení skutečnosti, že přesně stanovené kritérium probuzení má svou vyšší úroveň, kdy chápeme, že je možné být orientovaný na službu ostatním i sobě zároveň, čímž jakákoliv dualita ztrácí svůj smysl. V jiném názvosloví se tomu říká rovněž integrace obou polarit, což nabude pochopení po solárním záblesku.

Jste probuzení?

Pokud věříte v kohokoliv a cokoliv, tak nejste.

Pokud jste kontaminováni DNA jiných bytostí, tak nejste.

Pokud máte touhy ovládat, tak nejste.

Jste čistí pro solární záblesk?

Pokud pomáháte v růstu, tak jste.

Pokud vědomě soucítíte, tak jste.

Pokud odpouštíte, tak jste.

Jste připravení na solární záblesk?

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně?269b - Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Solární záblesk promění lidstvo. Skutečně? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč


5 Comments

 1. To se mnou vůbec nerezonuje. Žádné přenesení lidí.
  To, že to mnozí předpovídají, neznamená, že se to stane. Je spousta různých předpovědí. Enerie, které v současné době proudí na Zemi, jsou velmi silné. Vše se rychle mění. Dříve člověk mohl i předpovídat budoucnost. Dnes je vše urychlené a než se to stihne stát, tak se reslita i několikrát může změnit. Předpovídání budoucnosti je teď pouze jako jedna z mnoha variant či možností. Nikoliv celého lidstva, ale toho, kdo tu předpověď tvořil v tu danou chvíli.

  • V článku se nepíše o přenesení lidí, ale duší, což není totéž. Každý svým vědomím tvoříme svou vlastní realitu, která je ovšem zároveň společná kolektivní realitě, kterou zažíváme. Jelikož Země roste a zvedá svou frekvenci, solární záblesk tento nezlomný fakt znásobí. Její budoucí obyvatelé se budou muset tomuto jasnému faktu přizpůsobit. V opačném případě nebude Země pro ně planetou vhodnou k existenci.

   Proto je nalezení soucitu se všemi živými bytostmi, tedy i Zemí, hlavní smyslem lidského života na této planetě. A duše těch, kteří tuto životní zkoušku nesloží, budou proto přeneseny na jinou planetu podobnou Zemi, kde budou toto základní učivo opakovat tak dlouho, dokud neuspějí.

   Existuje zde jistý paradox, který mnozí vyznavači esoteriky popírají či ignorují – nalezení soucitu nijak nesouvisí s duchovní vyspělostí. Je pouze výhodou, nikoliv podmínkou.

   • Co je definováno jako nalezení soucitu? Dle mého mínění je soucitní člověk ten, kterému není lhostejné utrpení druhé osoby. Naopak se mu snaží pomáhat, myslí na něho a hledá např. bezdomovci ubytování nebo mu přivolá profesionální pomoc, nebo pomůže babičce s nákupem, nebo finančně přispívá na děti nebo tak něco. Nebo se celoživotně stará o nemocného člena rodiny.

 2. Tím soucitem je zřejmě myšleno, že zkrátka nejste úplný sobec. Že vam třeba nedělá dobře utrpení druhých, ba naopak by jste nějak pomohl.Že nejednate arogantně a nešíříte špatnou energii,ale máte dobré srdce, podle mého rozumu. Nicméně o tomto slyším prvně. Ale znám teorii věřících, kdy má na svět pod obrovskou září nebo světlem něco,podle nich samozdrejme bůh,který má ale přenést ty „dobré“ lidi pryč z této země.

 3. Viera

  Soucitný člověk je ten,který soucítí jak s lidmi, tak se všemi živými i neživými bytostmi.Pokud jsme všichni jedna bytost,zdroj-stvořitel,tak jsou všichni a všechno naší součástí a nestačí mít tak soucit jen k lidem.Tak to vnímám Já.A mám blízko jak k lidem,tak ke zvířatům i stromům a rostlinám.Tito všichni jsou živí a cítí bolest,A kdoví jak je to s nerosty,tolik věcí ještě nevíme a ani nevidíme,přitom tento svět je tak krásný a jen čeká až se mu otevřeme i my 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*