Kotvičník ženám zvýší libido a dodá energii

Máte nízké libido a trpíte nedostatkem energie? Neustále se cítíte pomalá nebo unavená? Mění se vám často vaše nálada? Trpíte premenstruačním syndromem? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděla ano, měla byste užívat kotvičník. Vysvětlíme si proč.

REKLAMA

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Kotvičník ženám zvýší libido a dodá energii.
Kotvičník ženám zvýší libido a dodá energii. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Od pradávna kotvičník ženám pomáhá při zlepšení libida, jako podpora zdraví močových cest a zlepšení energie a nálady. Tato přírodní bylina roste v mnoha částech Evropy, Asie a Středního východu.

Používá se v tradiční čínské medicíně díky saponinům, které se nacházejí v kořenech, jakož i v plodech této byliny. Předpokládá se, že konzumace saponinů pomáhá imunitnímu systému, zvyšuje libido, podporuje hladinu energie a dokonce chrání před rakovinou, snižuje cholesterol a posiluje imunitu.

Kotvičník ženám zvyšuje libido a energii

Kotvičník stimuluje receptory v mozku, které mohou napomáhat oběhu hormonů. Zvýšený tok hormonů pomáhá zlepšit sexuální funkce a nabudit přirozené libido, což zpomaluje stárnutí.

Kotvičník také zvyšuje energetickou úroveň. Mnohé ženy trpí velkým vyčerpáním z přemíry povinností. Výzkumy naznačují, že kotvičník ženám může dodat energii díky zvýšenému množství kyslíku, dodanému do tělesných buněk.

Kotvičník podporuje náladu

Výkyvy nálady mohou mnoho věcí pokazit, zvláště ve vašich vztazích. Léky na předpis sice mohou pomoci zvládnout závažnější poruchy nálad, ale na druhou stranu mají velmi nepříjemné vedlejší účinky a jiná zdravotní rizika.

Kotvičník je bylina, která může pozitivně ovlivnit náladu, stres a úzkost. Vezměte si raději kotvičník namísto abyste podstupovaly riziko vedlejších účinků léků na předpis.

Kotvičník ženám chrání močové cesty

Kotvičník je diuretikum, protože podporuje správný průtok moči tím, že ledviny vyplavují do moči zvýšené množství sodíku, což má za následek uvolnění vody z krve.

Kotvičník ženám tak vydatně pomáhá při čištění ledvin, močového měchýře, jater a močové trubice. Zvýšená tvorba moči zároveň podporuje detoxikaci těla, což má další pozitivní vliv na zvýšení tělesné energie a zlepšení nálady.

Kotvičník v prověřené kvalitě můžete zakoupit v eshopu Energie života. A sice jako prášek z plodů, v kapslích anebo jako jako ultra silný extrakt v kapslích.

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými formami kotvičníku, můžete zjistit v článku Kotvičník extrakt je až 9x silnější než prášek z plodů.

REKLAMA

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*