Eta Carina Nebula z.s.

Provozovatelem obsahové části magazínu Energie života je Eta Carina Nebula z.s. se sídlem Žižkova 256 Karviná-Mizerov Česká republika, IČ: 22834591, zapsaný ve veřejném rejstříku Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou L 8716.

Eta Carina Nebula z.s. je spolek, které se zabývá aktivitami v oblasti vzdělávání, především pak v tématech zdraví a osvěty v oblasti zdravého životního stylu a osobního rozvoje – Práce na sobě.

Na základě toho vznikl i tento magazín, který má v záměru zabývat se vším, co pomůže rozšiřovat naše vědomí.

O alternativní medicíně, psychologii, filozofii, esoterice, bylinkách, superpotravinách, zkrátka o aktuálních tématech, které hýbou našimi životy, ať už vědomě či nikoliv.

Zároveň podporujeme:

Podmínky kopírování obsahu

Články z magazínu Energie života je možné zcela volně přebírat a kopírovat s podmínkou uvedení pouze jedné třetiny článku s následným odkazem na celý článek z našeho magazínu.

Jiné formy kopírování jsou možné jen na základě písemného souhlasu, o který je možné požádat prostřednictvím e-mailu magazin@energiezivota.com. Děkujeme za respektování těchto pravidel.

Inzerce v magazínu Energie života

V případě zájmu o inzerci v magazínu Energie života nás prosím kontaktujte na e-mailu magazin@energiezivota.com Děkujeme.

Konzultace

Individuální konzultace zdravotního, duševního a duchovního stavu je možná v prodejně Energie života, Hrnčířská 42, Karviná-Fryštát na základě předchozí telefonické objednávky na čísle 553 654 47.

Cena konzultace je 800 Kč/1 hodina.

Parádní den plný živé energie přeje georg

Provozovatel magazínu

Eta Carina Nebula z.s.
Žižkova 256
733 01 Karviná-Mizerov
Česká republika
IČ: 22834591
e-mail: magazin@energiezivota.com

hlavní inspirátor: georg
inspirátoři: darinahonza, alenalenkita, lucie a další externí přispěvatelé