Kotvičník extrakt je až 9x silnější než prášek z plodů

Jelikož se množí dotazy zákazníků, jaký rozdíl mezi jednotlivými druhy kotvičníku, které eshop Energie života nabízí, zde je stručné vysvětlení.

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

393 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Kotvičník extrakt je až 9x silnější než prášek z plodů.
Kotvičník extrakt je až 9x silnější než prášek z plodů. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Základem je samotná bylina, z níž je možné vařit čaj. Je však nutno podotknout, že pro plné účinky je žádoucí dělat každý den 40-ti minutový odvar, přičemž pět minut před koncem varu je dobré přidat kapku citrónové šťávy, aby se lépe uvolnily účinné látky, především harmin a harmalin. Prášek z plodů a kotvičník extrakt naštěstí toto každodenní martyrium naprosto zjednodušuje.

Kotvičník prášek z plodů

Prášek z plodů si eshop Energie života nechává vozit přímo z Indie od tamního exportéra, který plody vykupuje od místních pěstitelů a posléze nechává čerstvě namlít. Výsledkem je tak unikátní prášek z čerstvých plodů, který obsahuje maximálně do 10 procent steroidních saponinů, tedy účinných látek.

Bohužel na českém trhu se vyskytují různé kvality prášku z plodů, které se vyznačují značnou přesušeností a tudíž minimálním účinkem. Prášek by proto měl být vláčný, při promnutí v prstech byste neměli mít pocit, jako byste měli v rukou písek.

Kotvičník extrakt

Další variantou je kotvičník extrakt. Ve dvou různých potencích si jej necháváme dovážet od certifikovaného a prověřeného výrobce z Číny, která je prapůvodní zemí výskytu kotvičníku.

Eshop Energie života nabízí buď kotvičník extrakt s 50% steroidních saponinů anebo kotvičník extrakt s 90% procenty steroidních saponinů.

Jak poznat kvalitu kotvičníku extraktu?

Základním znakem, jak rozpoznat kvalitu extraktů, kterých se dováží na český trh celá řada, je extrémní hořkost. A to taková, že zůstává na jazyku ještě 15 minut po konzumaci.

Proto eshop Energie života nabízí kotvičník extrakt raději v kapslích, a sice ve verzi forte, která obsahuje extrakt s 90% procenty steroidních saponinů.

Oproti prášku z plodů je tak až 9x silnější, srovnání s bylinným čajem z výše uvedených důvodů nemá žádný význam.

Jak je to s účinky kotvičníku?

Nedávná studie potvrdila, že kotvičník lékařský zemní má účinky na zvýšení hladiny testosteronu u mužů, kteří trpěli jeho nedostatkem. Vzhledem k neúprosnému faktu, že s přibývajícím věkem se produkce testosteronu snižuje, kotvičník vřele doporučujeme mužům, ale i ženám nad 40 let.

Tato věková hranice je velmi orientační, nicméně platí v obecném měřítku, jelikož po překročení čtyřicítky hladina nejen testosteronu, ale i dalších pohlavních hormonů jde rapidně dolů. A proto bude mít kotvičník zemní na tuto věkovou skupinu nejlepší účinky.

REKLAMA

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*