Horoskop na týden od 24. do 30. října 2022

I když nám může tento týden připadat poněkud prázdný a nic nepřinášející, stále se můžeme těšit na podporu. Zároveň budeme pozorní a pečliví, naše ambice porostou. Pozor na ego.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč


Horoskop na týden od 24. do 30. října 2022.
Horoskop na týden od 24. do 30. října 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Budeme stabilní, můžeme se spolehnout na pomoc přátel a kolegů, díky čemuž budeme slavit vítězství. Zažijeme regeneraci našich sil, byť duševně se nemusíme cítit zcela komfortně.

Můžeme se totiž dozvědět informaci, která nás může srazit. Bude velmi těžké to překonat, marné bude jakékoliv naše naléhání, což nás může znervózňovat.

Jakékoliv rozčarování překonáme, když se zcela uvolníme a vyjedeme si jen tak na výlet, který nás něčím obohatí. Můžeme se tak spoléhat na podporu, ať už spirituální nebo od těch, s nimiž nás pojí společný zájem.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Budeme nabití čerstvou energií, protože se budete cítit maximálně seberealizovaně. Naše ambice posílí, jelikož se nám otevře okno do naší slibné budoucnosti.

Úterý

V úterý nám bude hodně přáno. Budeme zažívat úžasný klid a spojení s lidmi na stejné lodi. Naše odvaha a rozhodnost bude jasná a upřímná.

Středa

Plni obnovených sil se vydáme do středy, která nám nabídne stejně jako v pondělí seberealizaci, což posílí naše ambice. Jen pozor, ať se necítíme příliš sebejistě, můžeme se dostat do konfliktu.

Čtvrtek

Naplnění nás čeká i ve čtvrtek, což opět posílí naše ambice. Opět pozor na ego, ať jakékoliv diskuse zvládneme bez emocí. Pokud ano, čeká nás vítězství.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek ráno pozor na konflikt, který hrozí rozčarováním. Jinak se budeme cítit šťastní, v hojnosti, maximálně zabezpečení. Čeká nás pocta či vzestup, plně zasloužený našim předchozím úsilím.

Sobota

Sobota začne transformací naší mysli, budeme zregenerovaní a plni nových sil. Opět pozor na zbytečný svár, který nás může srazit na dno. Podaří se nám něco zásadního dokončit.

Neděle

Neděle začne nejistě a zmateně, čehož může využít naše ego, které bude chtít být v centru pozornosti. Zaměřme se proto raději na budoucnost, díky čemuž ovlivníme naši přítomnost.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 24. do 30. října 2022 269b - Horoskop na týden od 24. do 30. října 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 24. do 30. října 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 24. do 30. října 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*