Horoskop na tento týden od 29. července do 4. srpna 2019

Hodně práce nás čeká tento týden, hlavně v jeho druhé polovině. Na druhou stranu nás to bude vnitřně naplňovat, protože budeme silně cítit, že naše úsilí má naprostý smysl.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč


Horoskop na tento týden od 29. července do 4. srpna 2019
Horoskop na tento týden od 29. července do 4. srpna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že ono vnitřní naplnění může ale nastat jedině v případě, že příval povinností budeme brát pozitivně. Jinak se může stát, že se budeme cítit v emoční nepohodě. Že se toho na nás valí až příliš a nemá to žádný smysl. Ale má. Buďme proto prosím vděční za ty dary, protože nám přinášejí hojnost do budoucna.

Výsledky naší práce se brzy dostaví v podobě pozitivních zpráv, které nás ujistí, že jdeme naprosto správnou cestou. Možná se potkáme s potencionální partnery pro nové projekty, do kterých se brzy pustíme. S některými si budeme notovat zejména v osobní rovině, což nás naplní euforickou radostí, že v tom nejsme sami.

Jen pozor na možné záchvaty hněvu kvůli lidem, kteří za to vůbec nestojí. Pokud přepneme na vyšší míru trpělivosti, snadno se přes toto úskalí přeneseme a dosáhneme tak nejvyššího stupně harmonie, jakého jsme aktuálně schopni.

Někteří z nás možná potkáme novou životní lásku. Zároveň ale můžeme jasně cítit, že všechno má své pro a proti. Tudíž nové neznamená automaticky lepší, ale jen nové, neokoukané. Mějme to prosím na zřeteli.

Takže bude uvědomělejší, když čerstvá setkání rozpoznáme jako stimuly k růstu, nikoliv jako pouta k novým závazkům.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí nás čeká relativní klid s náznakem perspektivních možností do budoucna. Díky této předzvěsti se dostaneme do silnějšího energetického proudění.

Úterý

Úterý může být poněkud zmatené, tudíž doporučujeme přidat na trpělivosti a prozíravosti.

Středa

Ve středu se možná potkáme s lidmi, s nimiž budeme v budoucnu trávit mnohem více času. Jelikož linie směřující do budoucnosti začnou nabývat konkrétnějších rozměrů, naplní nás to nadějí na lepší zítřky. Naše vize se pomalu začínají naplňovat.

Čtvrtek

Začátek dne může být neplodný, ale to nás brzy přejde, protože nás již budou pohánět pomalu se naplňující vize. Odpoledne ovšem může poněkud náročné, hlavně po energetické stránce.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Začátek dne může mírně euforický, ale brzy nás zpraží konflikty s lidmi, kteří to tak cítit nebudou. Budou mít tendenci nás vyprovokovat k prudkým reakcím, které by nás posléze mohly mrzet. Nenechme se prosím do ničeho takového zatáhnout, naprostá vědomá ignorace bude nejlepší obranou.

Sobota

Události z předchozího dne nás přivedou do nové úrovně vědomí, kdy jasně pochopíme, proč někteří lidé jednají tak, jak jednají. Jakékoliv mentorování nebude mít proto již žádný smysl. Bude lepší se upevnit ve svém postoji, který je zcela skutečný, byť některým lidem, kteří ještě neznají svou hodnotu, může připadat jako předstíraný. Je to čistě jejich problém, nikoliv váš. Vzdejte se svého dobrého jména.

Neděle

Neděle bude v tomto směru ještě více intenzivnější. Navíc přijde další předzvěst kýženého obratu v podobě důležitých rad, kterých se nám dostane od zkušenějších. Jejich nejdůležitější pomocí bude inspirace k daleko větší důslednosti.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 29. července do 4. srpna 2019269b - Horoskop na tento týden od 29. července do 4. srpna 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 29. července do 4. srpna 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 29. července do 4. srpna 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*