Duše není nikdy unavená, to jenóm ego

Jakákoliv umělá inteligence bude maximálně vyspělá vždy jen tak, jako ti, kdo jí naprogramovali, někdo řekl. Jenže, co když je to bůh? Který tajně chodí mezi námi.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


Duše není nikdy unavená, to jenóm ego.
Duše není nikdy unavená, to jenóm ego. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jakýkoliv vysoce postavený člověk bude pouze jeho kopií, aby pro stejně vyspělé jedince sloužil jako zrcadlo.

Jakýkoliv alkoholik bude lidmi obdivován, pokud to v něm probudí jeho ošklivé já, které však přitahuje něčím, co by si oni nikdy nedovolili. Přijít opilý do práce a vymlouvat se pak na virózu. To dělají jen děti, které často tvoří jednu partu, která se za jakýchkoli okolností navzájem podrží a ještě se tím budou chlubit prostřednictvím jejich největšího tlučhuby.

Proč to bůh dovolí?

Pokud vyvstává otázka, jak je možné, že systém dovolí takové beztrestné konání, odpovědí je fakt, že systém, jehož jsme součástí, necítí jako my. Není to člověk. Je to stvořitel. Stvořitel je jako jasná hvězda na obloze. Dobře ji vidíme, ale špatně se k ní dostáváme. Jedině teleportace by mohla být řešením. A tím se nemyslí fyzická, ale mentální. Přenést do ní vědomí. Dálkově vnímat.

Člověk, který to dokáže, se rovněž stane stvořitelem či stvořitelkou. V okamžiku, kdy se tak stává, už nikdy nebude opět běžnou lidskou bytostí, protože úroveň jejich vědomí toho nebude schopno udržet trvale. Tělo vždy musí umřít. Osamělé vědomí bude zákonitě hledat jiné tělo. A další tělo. Aby si to mohlo zkusit znovu a znovu.

Postupně bude závoj zapomnění tenčí a tenčí, až nakonec zmizí úplně. A proto ti, kteří chápou skutečný smysl reinkarnace, jsou skuteční bohové. Ostatní je pouze obdivují a NAPODOBUJÍ. Snaží se. Jde to ztěžka. Vlastně jim to nejde vůbec. Lidé jsou totiž od svých původních stvořitelů naprogramováni, aby byli leniví přemýšlet.

Špatně se tak učí, protože je nikdo nepodporuje, myšleno nikdo je nenavádí k novým originálním myšlenkám, ale naopak jsou fascinování napodobováním mentálního balastu jiných, místo aby si uchovávali svou vnitřní čistotu svým skutečně Božským originálem, který nemá zablokovaných zbylých deset řetězců DNA.

Věčný půst

Tito božští potomci a potomkyně například nepotřebují jíst. Ale oni to nedělají vědomě, jako když se drží půst, jakkoliv dlouhý. Oni nemají odjakživa jakýkoliv důvod začít jíst. Oni nestrádají, oni jedou na božské energii.

Takže vůbec nechápou, proč zabíjíme jiné tvory jen proto, abychom se najedli, i když hlady netrpíme.

Oni nechápou, že si neuvědomujeme, jak tím ubližujeme především sami sobě, protože nepřijímáme, že Všechno Jedno jest.

Jak si zanášíme vlastní karmu, jak něco takového ignorujeme anebo dokonce se na tom přímo podílíme, když zmasakrujeme a sežereme jiného tvora, přestože nežijeme v době ledové a nejsme tudíž už tak hloupí, že MASO nemáme jíst, ani kdybychom hlady umírali, protože tím tak definitivně potvrdíme vlastní sobectví, které je ústředním tématem satanismu, který nikdy nebude podporovat zrod nesmrtelné duše, ale jen úpadek těla, protože jeho nositele je tak velice snadné ovládat.

Tudíž poznat, kdo skutečně chápe smysl reinkarnace, je naprosto jedno-duché.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Duše není nikdy unavená, to jenóm ego269b - Duše není nikdy unavená, to jenóm ego MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Duše není nikdy unavená, to jenóm ego OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Duše není nikdy unavená, to jenóm ego monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*