Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (2)

Ruští vědci pracují na metodě komunikace s DNA, která nebude závislá na duchovní vyspělosti jedince a bude vždy fungovat, pokud se použije správná frekvence. Nicméně čím více vyvinuté je lidské vědomí (nebo chcete-li probuzené), tím méně je zapotřebí jakéhokoli zařízení - jedinec může dosáhnout výsledků sám. Věda se konečně přestane smát těmto myšlenkám a bude muset potvrdit a vysvětlit výsledky. A tím to všechno rozhodně nekončí.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Předchozí část.

Ruští vědci rovněž přišli na to, že naše DNA může způsobovat rušivé vzory ve vakuu a tím produkovat zmagnetizované červí díry! Červí díry jsou mikroskopické ekvivalenty k tak zvaným Einstein-Rosen mostům v blízkosti černých děr (tělesa tak hmotná, že je nemůže opustit žádná hmota ani světlo).

Jedná se o tunelová spojení mezi zcela odlišnými oblastmi vesmíru, skrze které se mohou přenášet informace mimo prostor a čas. DNA přitahuje tyto kousky informací a předává je našemu vědomí.

Tento proces hyperkomunikace (telepatie, channelling) je nejefektivnější ve stavu relaxace.

Stres, obavy nebo hyperaktivní intelekt zabraňují v úspěšné hyperkomunikaci nebo se informace zkreslí tak, že budou zcela zkreslené a nepoužitelné. V přírodě byla hyperkomunikace úspěšně aplikována již po milióny let. Dramaticky to dokazuje například organizovaný tok života hmyzu. Modernímu člověku je tento jev znám pouze na jemnější úrovni jako "intuice." Ale pravdou je, že i my lidé můžeme znovu získat tuto schopnost a plně ji využívat.

Vraťme se zpátky ke hmyzu, konkrétně k mravencům. Když je mravenčí královna oddělena od své kolonie, zbývající mravenčí pracovníci budou i nadále zaníceně pokračovat ve stavbě mraveniště. Nicméně pokud je královna zabita, všechna práce v kolonii se zastaví. Žádný mravenec nebude vědět, co by má dělat. Je tedy patrné, že královna předává "stavební plány" dokonce i v případě, že je mimo kolonii, a sice přes vědomí skupiny jednotlivých mravenců. Může být jakkoli daleko, přesto vše bude v mraveništi probíhat tak jak má, dokud je naživu.

U lidí se s hyperkomunikací nejčastěji setkáváme tehdy, když jedinec náhle získá přístup k informacím, které jsou nad rámec jeho znalostních základů. Taková hyperkomunikace je pak vnímána jako inspirace nebo intuice (také jako trance channeling). Italskému skladateli Giuseppe Tartinimu se například jednu noc zdálo, že ďábel si sedl na okraj jeho postele a začal hrát na housle. Následujícího rána byl Tartini schopen zapsat celý hudební kus z předešlé noci přesně z paměti. Toto dílo nazval Ďáblova Trill Sonatou (the Devil's Trill Sonata).

Jednomu 42 letému zdravotnímu bratrovi se léta zdálo o situaci, ve které byl připojen k jakémusi vědomostnímu CD-ROMu. Ověřitelné vědomosti všech možných oborů k němu byly přesměrovány a on si je následujícího rána pamatoval. Zaznamenával takovou záplavu informací, že se mu zdálo, jakoby celá encyklopedie mu byla přenesena během jedné jediné noci. Většina faktů, které získal přes noc, byla nad rámec jeho vědomostí a docházela do takových technických detailů, o kterých neměl ani v nejmenším ponětí. Když se hyperkomunikace objeví, dochází jak v DNA, tak i v člověku k tak zvaným nadpřirozeným jevům.

Ruští vědci ozářili vzorky DNA světlem laseru. Na obrazovce se objevil typický model vlny. Když pak odňali vzorek DNA, vlna nezmizela, ale zůstala. Mnohé řízené experimenty ukázaly, že vzor vlny se zobrazoval na obrazovce, i když se vzorek DNA nacházel na jiném, vzdáleném místě. Znamená to tedy, že energické pole vzorku DNA tam zůstalo, i když se fyzický vzorek nacházel už jinde. Tento efekt je znám pod pojmem efekt fantomu DNA.

Vědci se domnívají, že energie z vnější strany prostoru a času stále protéká aktivovanými červími děrami po odejmutí DNA. Pokud se tyto účinky projevily u lidí, šlo o hyperkomunikaci, přičemž v blízkosti dotyčných osob se objevila nevysvětlitelná elektromagnetická pole.

U elektronických zařízeních jako je třeba digitální diktafon může docházet k rušení a může přestat fungovat na celé hodiny. Když potom elektromagnetické pole pomalu mizí, zařízení začne opět fungovat normálně. Mnoho léčitelů zná tento efekt z vlastní praxe: čím lepší atmosféra a energie, tím více frustrující to může být s nahrávacím zařízením, protože přestanou ve stejnou chvíli pracovat. Často na druhý den běží opět vše normálně. (zdroj: www.rense.compřeklad: Lenkita)

Pokračování.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

269b - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (2)  ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (2)  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (2)  http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (2) 269b - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (2)  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (2)  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (2)  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*