Brahmi – posilovač vědomí, zkušenosti a účinky

Jednomu známému jsme před lety prodali Brahmi na přípravu čaje. Jelikož si pečlivě nepřečetl návod na přípravu, zalil si velkou polévkovou lžíci dvěma deci vařící vody. A vypil to najednou. Samozřejmě z takové megadávky pak nemohl usnout. Ale to nebylo vše. Když zkoumal strop, začaly se mu vybavovat zážitky z dětství, o kterých si myslel, že na ně již dávno zapomněl. Aktivovaný mozek mu je opět vybavil.

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Brahmi - posilovač vědomí, zkušenosti a účinky.
;Brahmi - posilovač vědomí, zkušenosti a účinky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vyzkoušel tak na sobě jeden ze základních efektů užívání Brahmi – díky masivní aktualizaci paměti si lépe uvědomujete, kým doopravdy jste, kam směřujete a tudíž máte svůj život mnohem více pod kontrolou. Brahmi posiluje mozek i vědomí.

Život se vám už tolik neděje sám od sebe. S pomocí Brahmi jej naopak sami řídíte, protože máte posíleno své vědomí. Lépe se vám daří skládat mozaiku svého života. Ne nadarmo v překladu do češtiny Brahmi znamená kosmické vědomí.

Má to úžasnou logiku. Vše, co jste kdy zažili, se ukládá do vašeho podvědomí, kam nemáte přístup, jelikož kapacita naší mozkové činnosti je omezená. Díky bacopasidům v Brahmi je však mozek schopen vytvořit nové neuronové cesty, takže vaše mentální funkce jdou značně nahoru. Z mozku 1.0 provedete upgrade na verzi 2.0 s tím, že další aktualizace mohou následovat. To mu se říká posilovna vědomí.

Demence nemá šanci

Pokud dáme šanci Brahmi, přetaktujeme svůj mozek na vyšší výkon, můžeme tak snadněji předcházet nejčastějšímu onemocnění mozku – demenci.

Co je vlastně demence? Je to závažná mozková choroba zapříčiněná degenerativními změnami v mozkové tkáni. Jejich podstatou jsou různé chorobné procesy a poškození, jako jsou Alzheimerova a Huntingtonova choroba, Frontotemporální lobární degenerace, či vzácná Creutzfeldt-Jakobova nemoc. Většina forem demence postihuje jedince nad 60 let.

Je to strašák většiny z nás, když se podíváme na mnohé seniory. Pocit, že bychom nebyli schopni se na stáří sami o sebe postarat, být svým dětem na obtíž, nás vyloženě děsí. Přitom není nic jednoduššího, než demenci předejít.

Její velmi nenápadné příznaky se začínají objevovat již mnohem dříve než v pokročilém stáří. Lékaři mají za to, že k této chorobě můžeme vykročit již ve středním věku.

Přitom kdyby lidé začali Brahmi užívat již ve středním věku, byli by schopni se udržet soběstační až do vysokého věku, kdy se o seniory musí často starat jejich děti anebo ošetřovatelé v domovech důchodců či léčebných dlouhodobě nemocných.

Zatímco běžný člověk s postupujícím věkem ztrácí bystrost a paměť, konzument Brahmi si naopak vědomí rozšiřuje. Jak jsem již zmínil výše, bacopasidy, což jsou sloučeniny, které Brahmi obsahuje, dokáží podporovat růst nových neuronových spojení. Samozřejmě ale jen a pouze v případě, že tomu člověk aktivně napomáhá. Studiem,  poznáváním nových věcí, zkrátka aktivním přístupem k životu.

Jaké jsou příznaky rozvíjející se demence?

  • nechuť jít do nových věcí
  • obtížné nacházení správných slov
  • změny v krátkodobé paměti
  • proměnlivá nálada
  • apatie
  • potíže se sledem událostí
  • ztráta orientace
  • opakování činností
  • zmatenost

Čím více bodů splňujeme, tím pravděpodobněji se demence v pozdějším věku rozvine.

Podle švédských vědců dokonce existuje přímá souvislost mezi demencí a nadváhou ve středním věku.

Tělesný tuk má vliv na produkci hormonů a tvorbu signálních buněk, které mají dopad na fungování mozku.

Čím více nadváhy, tím jsou větší sklony k poruchám myšlení, komunikace a paměti.

Jak rychle začne Brahmi učinkovat?

Podle nejrůznějších studií i mých osobních zkušeností se znatelné účinky projeví po měsíci užívání, nicméně někteří uživatelé hlásí první příznaky zlepšení již po několika dnech. Obecně však platí, že je tomu třeba dát čas. Pokud potřebujeme obnovit mozek a jeho neuronové cesty, poškozené vlivem alkoholu, kouření a nadváhy, efekt se projeví až v dlouhodobějším horizontu.

Proč jsem před osmi lety začal pít Brahmi?

Poradil mi to MUDr. Marcel Paszanda z Českého Těšína, když jsem k němu pravidelně chodil na akupunkturu ucha. O něčem jsme se bavili a on se najednou z ničeho nic zeptal: „Tak Vy chcete být chytrý?“ Vůbec si nepamatuji, co jsem mu řekl, to bylo ještě před Brahmi, ale to druhé vím naprosto jistě. Vrazil mi do ruky Brahmi.

Od té doby jej piji téměř nepřetržitě každý den. Prvotní dojem po jednom týdnu užívání byl velmi zvláštní. Na Brahmi jsem začal lépe uvědomovat sám sebe. Zároveň svět jsem začal vnímat jinak. V daleko hlubších souvislostech. A zejména jsem to poznal na rychlosti myšlení. Především pak ve srovnání s ostatními lidmi, kteří Brahmi nepili. U mnoha lidí ze svého okolí jsem musel zpomalit, protože mi nestíhali.

Od loňska jsem navíc přidal extrakt s obsahem 50% bacopasidů. A mohu zcela zodpovědně říci, že Brahmi mi opět pomohlo se na svět dívat zcela jinak. S větším nadhledem. Harmoničtěji. Vyrovnaněji. Ještě více jsem začal chápat souvislosti.

Samozřejmě jsem se o to musel přičinit sám, Brahmi mne jen podpořilo. Stejně jako svaly i mozek musíte řádně cvičit. Bez kvalitní výživy to však nejde. Indové, kteří ve svém ajurvédském léčebném systému mají Brahmi již tisíce let, jsou toho důkazem. Brahmi je tam natolik posvátnou rostlinou, že ji matky přidávají svým dětem snad do každého jídla. Není potom divu, že z hlediska národů a poměru na populaci mají Indové nejvyšší procento technické inteligence.

Další zdravotní výhody Brahmi

Brahmi neprospívá pouze mozku. Podporuje produkci prospěšného hlenu v žaludku a střevech, čímž nás chrání před žaludečními vředy. Působí proti zácpě. Chrání střevní klky, které nám pomáhají vstřebávat důležité vitamíny a minerály z našich potravin. Z tohoto důvodu mnoho lidí rádo užívá Brahmi před nebo během jídla.

Bakopa uvolňuje cévní svaly kolem našich dýchacích cest, což zlepšuje kvalitu našeho dýchání. Speciálně pak ulevuje průdušinkám, k jejichž podráždění nebo zanícení často dochází vlivem nemocí dýchacích cest, jako je astma nebo stresem vyvolané mělké dýchání.

Rovněž pomáhá při léčbě chronických kožních onemocnění.

To nejdůležitější nakonec – buďte mentálně silní

Vedle kotvičníku patří Brahmi k základním pilířům podpory zdravé osobnosti bez ohledu na věk či pohlaví. Jedině silná zdravá osobnost má šanci uspět v dnešním hektickém soutěživém světě, aniž by nás to zdecimovalo na nevýznamné soukolí v běhu dějin anebo v opačném případě přikovalo k egoismu, jehož zhoubné bujení je brzdou na rozvoji naší civilizace. Jen tak se nedáte, že ano?

REKLAMA

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*