Brahmi mozek umí nejen naplno rozsvítit

Kosmické vědomí. Potřebujete se na něj napojit a být vědomější než doposud? V tom případě musíte přetaktovat vlastní mozek. Pokud přijmete teorii, že vědomí se v něm nenachází, protože vykonává pouze funkci přijímače a vysílače, stačí již jen malý krůček. Pravidelně popíjet odvar z Brahmi, což v překladu neznamená nic jiného než právě Kosmické vědomí.

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


.Brahmi mozek umí nejen naplno rozsvítit.
Čaj z rostliny Brahmi pomáhá zlepšit koncentraci a zvýšit mozkovou aktivitu. foto: amber
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ať už výše zmíněnému vnitřně rozumíte či nikoliv, na tom vůbec nesejde. Pokud se vám zhoršuje paměť, ztrácíte koncentraci a nové vědomosti vám ne a ne vejít do hlavy, tak by vás Brahmi mohlo zaujmout.

Nezáleží, zda-li jste studenty, anebo seniory. Brahmi se používá v tradiční indické medicíně po tisíce let a je vhodná pro řadu lidí. V případě těch starších se dokonce ve vědeckých pramenech uvádí, že popíjení odvaru z Brahmi je vhodnou prevencí před Alzheimerovou chorobou.

Brahmi obsahuje bacopasidy, což jsou chemické sloučeniny, které dokáží mozek opravit. Bacopasidy chrání paměťová centra v mozku a snižují účinky stresu na mozek.

Brahmi a vliv na mozek

Klinické studie, které zkoumaly účinky Brahmi na mozek, zjistily zásadní věc. A sice že v krátkodobém používání do 5-ti týdnů nemá podle australských výzkumníků Brahmi žádný zvláštní efekt.

Ovšem po 12-ti týdnech výsledky ukazují, že u dobrovolníků, kteří dostávali extrakt Brahmi, došlo k výraznému zlepšení verbálního učení, paměti a zvýšení rychlosti zpracování přijatých informací. Mozek se díky Brahmi dostal do lepší kondice. Oproti tomu skupina, které se podávalo placebo, nevykázala žádné zlepšení.

Brahmi má vliv na mozek a rychlost jeho funkcí. Ale nejen to. Navíc vám přinese zklidnění, duševní rovnováhu a lepší spánek. Tím, že Brahmi razantně podporuje mozek a zrychluje jeho přenosy informací, pomáhá také lidem s poruchou řeči, neboť při každodenním pití odvaru dochází k posílení výslovnosti.

Celkový vliv na zdraví

Brahmi má rovněž nemalý vliv na zdraví obecně. Snižuje tlak, zvyšuje imunitu, urychluje proces hojení a zmírňuje revmatismus. Přispívá taktéž k normální činnosti žlučníku. Díky pozitivnímu posunu v myšlenkových postupech má rovněž protirakovinné účinky.

Brahmi tedy pozitivně ovlivňuje nejen mozek, ale třeba i potenci u mužů. Brahmi čistí epifýzu, neboli třetí oko. Epifýza je zodpovědná za produkci melatoninu a dokonce i DMT. Epifýza zbavená toxinů vás pak může přivést k vnitřní svobodě.

Brahmi lze užívat nejen jako nápoj, ale i ve formě kapslí. Existují kapsle i s 90% extraktem z Brahmi. Brahmi je vhodné kombinovat s bylinou gotu kola. Obojí zakoupíte v eshopu Energie života.

Parádní napojení plné kosmické energie přeje amber

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Brahmi mozek umí nejen naplno rozsvítit269b - Brahmi mozek umí nejen naplno rozsvítit MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Brahmi mozek umí nejen naplno rozsvítit OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Brahmi mozek umí nejen naplno rozsvítit monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*