Zablokovaná pátá čakra a její harmonizace

Pátá čakra, která se v hinduismu nazývá VIŠUDDHIA, představuje naše schopnosti řeči a naslouchání. V moderní době plné komunikace je obzvlášť nutné mít pátou čakru v harmonii. Jak na to?

eshop energie života nabízí


ACAI BERRY BIO 100 g

dodá antioxidanty

399 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

doplní nutné živiny

139 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

CHIA semínka 1 kg

zrychlí metabolismus

99 Kč


Zablokovaná pátá čakra a její harmonizace.
Zablokovaná pátá čakra a její harmonizace.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pátá čakra ve formě elementu odpovídá éteru, který představuje prostor a prapůvodní sílu, jejímž zhušťováním docházelo k tvorbě ostatních elementů a matérie.

Na tělesné úrovni má pátá čakra na starosti orgány jako je štítná žláza, hrdlo, hltan, hlasové ústrojí, šíje, čelist, plíce a průdušky.

CORDYCEPS FORTE 100 tob.

Jestli tedy máme problémy s těmito orgány, tak pátá a sekundárně třetí čakra by se měla projít harmonizací.

Pátá čakra – jak ji harmonizovat?

Pátá čakra je v disharmonii, pokud máme zablokovanou komunikaci, bojíme se konat rozhodnutí, neustále se za něco obviňujeme a před světem se uzavíráme. Samozřejmě problémem může být i extrémní opak, když jsme až moc upovídaní i otevření vůči světu, rozhodujeme se lehkovážně a chtěli bychom rozhodnout všechno. Zvýšená nebo snížená činnost štítné žlázy nám pomáhá určit, zda čakru potřebujeme spíše více zaktivovat nebo spíše utlumit.

Harmonizaci můžeme provádět meditačním cvičením, řádnou stravou a posilováním určitých charakterových vlastností. Nejlépe si můžeme pomoci, když budeme paralelně zkoušet všechny způsoby, protože výsledek je pak zaručen.

Disharmonie vzniká dvojím způsobem. Danou čakru si můžeme buď blokovat anebo naopak příliš otevřít. Ani jedno není dobré, jelikož v obou případech cítíme negativní projevy disharmonie. Při zablokování do nás neproudí dostatek energie a při přílišném otevření z nás zase energie odchází.

Pátá čakra – meditační cvičení

Pro meditační cvičení zaujmeme vhodnou polohu tureckého sedu se zdí za zády, o kterou se můžeme opřít a sedět tak rovně. Ruce dlaněmi nahoru nebo dolů položíme na kolena a postupným zklidňováním dechu se začneme uvolňovat.

Z hlavy s každým výdechem vypouštíme běžné starosti a pozornost soustředíme na oblast naší krční jamky. V této oblasti si můžeme představit malé světílko světlé modré barvy, které se s každým naším nádechem roste a zvětšuje.

Z toho centra světlé modré barvy postupně vychází skrze cévy světlé modra barva do našeho krku, plic i hlasivek. Postupně si představujeme, jak odkašláváme a dýcháme čím dál tím svěžejší a lepší vzduch, který je nám příjemný. Sami sebe můžeme vnímat jako éterickou bytost, která se rozrůstá do prostoru.

Můžeme představovat jak skrze naše hrdlo a hlas proudí energie, kterou mluvením uvolňujeme, této energii nic nebrání a postupně je zachycována ušima jiných bytostí či lidí, které si v představě doplníme.

Po čase proud energie z našeho hrdla ustane, ale spustí se od ostatních vizualizovaných osob a postupně směřuje do našich uší, které máme naprosto otevřené, jelikož jsme připraveni naslouchat. Několikrát ještě celý cyklus mluvení i naslouchání zopakujeme, během čehož cítíme nárůst naší vlastní svobody i osobnosti.

Po dokončení rozmluvy s jinými postavami poděkujeme za rozhovor a postupně se opět vracíme do těla, kdy si přestáváme cokoliv vizualizovat a jsme prázdní. Postupným zrychlováním dechu se probouzíme.

Pátá čakra a strava

Pátá čakra potřebuje převážně ovoce a potraviny modré barvy.

Mezi běžnou stravu zde můžeme zařadit borůvky, ostružiny, černý rybíz, švestky, černé olivy.

Dále zde pak máme potraviny jako bobule acai, maqui, camu camu.

Z koření a bylinek můžeme použít: levandule, máta, lemongrass, šalvěj a sůl.

Pátá čakra – v účinné harmonizaci pomáhají Bachovy esence.

Harmonizace skrze schopnosti, dovednosti a charakterové vlastnosti

Jelikož éter představuje prostor, tak pátá čakra je spjata s naším idealismem, respektive s naším umístěním ve vibračním prostoru existence.

Stavu, ve kterém se nachází pátá čakra, ovlivňuje způsob, jakým komunikujeme, jak se vyjadřujeme, ale hlavně jak se rozhodujeme a z jakých voleb si vybíráme.

Lidé, kteří se bojí komunikace, nejsou schopni se vyjadřovat, nejsou schopni naslouchat okolnímu světu nebo trpí pocity viny a nepřizpůsobivostí, tak jejich pátá čakra je v disharmonii. Měli by pracovat na jejím harmonizování.

Vlastnosti, které bychom si měli osvojit:

  • otevřenost
  • schopnost naslouchat druhým
  • uvědomění si, co chci vlastně říct
  • přestat vinit sebe i druhé (jestli vás někdo obviňuje, tak jen proto, že nechce hledat řešení problému, ale pouze tuto práci přehodit na někoho jiného a tím se tedy spolupodílí na vytváření problému. To platí i obráceně, pokud vy obviňujete někoho)
  • schopnost říkat krásné i láskyplné slova a umění je přijímat od druhých

Pátá čakra se dá také harmonizovat skrze zpěv. Jeden z nejlepších způsobů je tvorba vlastních textů a jejich kombinace s jakoukoliv hudbou.

Jakub

Monoatomické zlato rozvíjí intuici

Ormus269b - Zablokovaná pátá čakra a její harmonizace MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Zablokovaná pátá čakra a její harmonizace OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Zablokovaná pátá čakra a její harmonizace monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


CHIA semínka 1 kg

zrychlí metabolismus

99 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

ZLATÉ KAPKY

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

SCHIZANDRA 100 g

posílí imunitu

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*