Proč lidé na spirituální cestě užívají Brahmi?

Bakopa drobnolistá je plodina, která svou historií sahá do dob mladé Indie. Už přes 3 tisíce let ji doporučují ayurvédští lékaři jako bylinu, která pomáhá probudit vědomí. Jaké jsou její účinky a jak nám vlastně pomáhá duchovně růst?

REKLAMA

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Brahmi jako katalyzátor vědomí

Každý jsme na této zemi za nějakým účelem. Mnozí lidé mají za to, že život je pouť za probuzením a poznáním sebe sama, která má vyvrcholit v transcendentální bytí. My osobně z redakce energie života rádi hledáme a zkoumáme různé způsoby jak pomoct naším čtenářům během jejich spirituální cesty. Ve starodávných duchovních textech bylo mudrci napsáno, že Krishna ze své milosti a lásky zařídil, aby v okolí kohokoliv nemocného rostla bylina, která má moc ho uzdravit a zbavit ho tak nemoci.

Příroda nám poskytuje dary, které je možno využít a pomoct tak sobě nebo svým blízkým, které chováme ve svém srdci. Jedním z těchto darů je rostlina zvaná Bakopa drobnolistá známá také jako Brahmi. Tato rostlina dle ayurvédských textů pomáhá posilovat a stabilizovat 7 čakru – sahasraru, která má na starosti přenášet do naší mysli vyšší duchovní energie a probouzet naše vědomí.

Proč lidé probouzí svou 7 čakru?

Probuzená 7 čakra lépe vstřebává vyšší duchovní energie a lidé, kteří ji mají aktivovanou, dokáží vycítit pravdu, která může být ostatním smyslům skrytá. Tomuto vycítění se říká intuice. Ale co už se většina lidí nedočte, tak je fakt, že energie se pouze nevstřebává, ale také i vysílá.

Lidé se silnou 7 čakrou jsou schopni lépe manipulovat s egregory a snadněji si vytváří svou vlastní realitu!

Kdy užívat Brahmi a jaké jsou jeho účinky?

Brahmi lze užívat v podstatě kdykoliv, ale fakt, že ho užívá většina lidí, kteří se snaží spirituálně probudit nám je velice dobře znám, sami v redakci máme s Brahmi pozitivní zkušenosti. Spousta lidí si pochvaluje jeho účinky během studia.

Účinky Brahmi na fyzické a tělesné úrovni

Mezi hlavní účinky rostliny Brahmi patří:

 • zlepšuje intelekt, vědomí a psychické aktivity
 • snižuje úzkost, neklid
 • zvyšuje syntézu proteinů a aktivitu v mozkových buňkách
 • zklidňuje mysl a podporuje relaxaci
 • snižuje projevy Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby
 • zlepšuje paměť, mentální jasnost a dlouhou životnost
 • má močopudné a pročišťující účinky
 • zlepšuje výkon řeči a představivosti
 • napomáhá ke zmírnění projevů astmatu, epilepsie
 • používá se i jako mírné antidepresivum
 • napomáhá léčbě chronických kožních onemocnění

Jste konstituce pitta? Tak Brahmi je přímo pro vás!

Ayurvédská medicína dělí lidi na 3 základní typy.

 • Váta (Lehká, spíše mentální konstituce)
 • Pitta (Energická, spíše činorodá konstituce)
 • Kapha (Těžká, spíše praktická konstituce)

Nutno určitě podotknout, že Brahmi je příznivé pro všechny konstituce, avšak lidem s konstitucí pitta pomáhá nejvíce. Je to způsobeno tím, že energie těchto ohnivých lidí je usměrněna jejich mentalitou, kterou Brahmi posiluje a koncentruje.

Zajímavosti

Prokázáno zajímavé využití při léčbě různých závislostí, účinky Brahmi byly testovány například na alkoholu, cukru nebo cigaretách.

Slovo Brahmi v sanskrtu znamená doslova kosmické vědomí

Tím, že Brahmi razantně zrychluje přenosy informací v mozku, pomáhá také lidem s poruchou řeči, pitím odvaru dochází k posílení výslovnosti.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Proč lidé na spirituální cestě užívají Brahmi?269b - Proč lidé na spirituální cestě užívají Brahmi? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Proč lidé na spirituální cestě užívají Brahmi? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Proč lidé na spirituální cestě užívají Brahmi? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*