Skryté sobectví je podstatou každého vládnutí

Nevědomý sobec myslí jen na sebe, protože je příliš hloupý, aby pochopil, že se bude mít mnohem lépe, když se všichni okolo něj budou mít mnohem lépe, než kdyby se sám měl lépe, ale ostatní nikoliv.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vědomý sobec myslí jen na sebe, protože si uvědomuje, že i kdyby chtěl, aby se všichni ostatní kolem něj měli mnohem lépe, tak stejně nemůže být zodpovědný za jejich životní štěstí, tím spíše je nemůže k tomu nutit, když navíc oni sami ani nechtějí, pokud si zvolili život v utrpení.

Mezi nimi je velmi tenká hranice, na které umně balancuje sobec zvaný vychytralý, který je podstatou každého vládce. Vždy vytvoří iluzi, že vše zařídí, ale přesný opak je pravdou.

S jakýmkoliv vládcem se nikdy nebudete mít lépe. Jak byste mohli, když on vládne Vám a nikoliv Vy sami sobě? Potencionální vládci si druhou možnost zásadně nepřipouštějí k tělu, mnozí si jistě nyní v duchu řekli, proč nevládnu Já jim a co pro to musím udělat?

Obecné vzorce chování jednotlivců v hierarchické společnosti jsou tak celkem tři základní:

1) vládnete anebo jste ovládaní, přičemž tyto role se mohou prohazovat

– pravidla hierarchie dodržujete

2) chcete hierarchii nabourat

– pravidla hierarchie porušujete, za což vám hrozí trest

3) jste svobodní

– pravidla hierarchie obcházíte, což se cení nejvíce, protože tím prokazujete, že daný systém plně chápete a nevyužíváte tak jen daru, který vám dal „Bůh“.

Tak zní zákony tvořitelského programování. Pokud víte, že hrajete hru, tím pádem hrajete hru ve hře. Ale nikoliv v té nižší, jako byste hráli fotbal, ale v té vyšší.

Jak poznáte, že ji hrajete? Prostě víte, že hrajete, aniž byste ztratil pozornost, což není totéž, jako si to jen myslet.

Kdo ví, pochopí.

Kdo neví, ten si to jen myslí.

Kdo ví, ten čerpá z kolektivní mysli.

Kdo neví, ten čerpá z ničeho, proto jeho jednání nemá žádný smysl.

A jelikož takový člověk nic jiného nezná, nebude mu dávat smysl ani to, co smysl má. Ani tomu neuvěří. A proto tito lidé nemohou dříve vědět, dokud se nenaučí věřit. Takový je původní smysl jakýchkoliv církevních, politických či jiných komunit, než každá nakonec sejde z cesty, protože chuť vládnout je tak neodolatelná. Proto neustále vznikají nové systémy víry, protože rychlost jejich znečištění je v tomto světě natolik závratná, že včera založená komunita je již na druhý den pošpiněná, aniž by si toho její samotní členové všimli.

Pokud se Vám nyní zdá, že tento svět je celý špatně, jste na omylu. Naopak, je zcela správně. Jak jinak by bylo možné oddělit zrno od plev?

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Skryté sobectví je podstatou každého vládnutí269b - Skryté sobectví je podstatou každého vládnutí MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Skryté sobectví je podstatou každého vládnutí OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Skryté sobectví je podstatou každého vládnutí monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*