Co čekat od užívání monoatomických prvků

Účinky monoatomických prvků jsou běžné populaci zcela neznámé. Díky tomu je pro nového uživatele velmi obtížné se dozvědět, co může od suplementace očekávat. Přestože se účinky mohou lišit člověk od člověka, existuje určitá podobnost zkušeností, které nelze přehlédnout. Pokud máte v plánu nebo již pravidelně monatomické prvky užíváte, například monoatomické zlato, v tomto článku se dočtete, co můžete očekávat během prvních šesti měsíců.

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Monatomické prvky: Jak vlastně fungují?

Jako ideální příklad k vysvětlení si vezměme výše zmíněné monoatomické zlato. Jsou to částice, které mají buď podobu inertního bílého prášku nebo bílé emulze. Jsou dostatečně malé, aby se dostaly do jednotlivých buněk. Díky tomu zvyšují tok energie v těle a posilují vaši auru.

Jak se budeme cítit na fyzické a emocionální úrovni?

Abychom si vysvětlili, co se děje ve vašem těle, musíme jít až na úroveň samotné buňky. Monoatomické prvky, které jsou redukovány až na nevázaný, singulární stav, mohou procházet buněčnou membránou a měnit tak zcela zásadně způsob, jakým buňka získává světlo.

Transformují totiž buňku na supravodič, mění její iontový náboj a zlepšují tok fotonů v celém těle.

Vzhledem k tomu, že počet buněk v lidském těle je 75×1018, přičemž všechny tyto supravodiče navzájem spolupracují, tak se zároveň dramaticky projasní vaše aura a s tím i zefektivní fungování mnoha dalších částí vašeho těla, především pak centrálního nervového systému.

Prvních šest měsíců

Jelikož počet buněk v těle je opravdu závratný, trvá poměrně delší dobu, než celý organismus začne fungovat optimálně. Nicméně již po několika týdnech užívání někteří uživatelé hlásí, že účinek supravodivosti již cítí. A sice podobně jako by je povzbuzoval kofein, přestože kávu vůbec nepijí. Když sami začnete cítit změny, ať už po několika dnech nebo týdnech, věnujte pozornost tomu, jak vaše tělo reaguje. Pokud je vnímáte pozitivně, pokračujte ve zvoleném dávkování. Pokud naopak necítíte nic, je zapotřebí počet kapek pod jazyk zvýšit. A pokud se naopak necítíte moc dobře, je zase záhodno dávkování snížit.

Účinky se začnou prohlubovat, jak budete pokračovat v každodenním užívání. Postupně přesáhnete prvotní stav, podobný kofeinovému nabuzení. Měli byste očekávat více pozitivních energií, které začnou proudit vaším tělem a myslí.

Váš centrální nervový systém se přetaktuje na mnohem vyšší úroveň, což s sebou nese snížení negativních pocitů, zvýšenou odezvu na podněty a možná ještě lepší duševní nebo fyzickou výkonnost. Nadále pokračujte ve sledování svých pocitů, zvýšené povědomí o vašich tělesných procesech může ještě více zkvalitnit odezvu vašeho těla na monatomické zlato.

Po šesti měsících užívání můžete očekávat, že účinky monoatomického zlata pocítíte téměř každý den. V praxi to znamená projasnění mysli, rovnováhu mezi oběma hemisférami vašeho mozku a pocit hlubokého vnitřního míru. Tato integrace těla a mysli má dokonce za následek lepší fyzický stav a také pronikavější schopnost kreativního vyjádření, což ovšem závisí na tom, čím se zabýváte a v čem jste dobří.

Monatomické zlato není jediným prvkem, který může mít pozitivní účinek na vaše tělo. V ormusu z Energie života se nachází dalších 90 stopových prvků, jako jsou například pozitivně nabité ionty hořčíku a vápníku. Pomohou vám zbavit se negativních myšlenek a emocí. Monoatomické stříbro se může vázat na DNA bakterií a působit tak silně protizánětlivě.

Každopádně stejně jako jakýkoliv jiný prostředek ke zlepšení vašich schopností, vše vyžaduje svůj čas. Výsledek se však dostaví, pokud budete patřičně důslední a trpěliví.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Co čekat od užívání monoatomických prvků269b - Co čekat od užívání monoatomických prvků MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co čekat od užívání monoatomických prvků OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co čekat od užívání monoatomických prvků monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč


7 Comments

  1. Dobrý večer.Mám záujem, o monoatomické zlato. Som zo Slovenska, dá sa objednať? Poprosím aj cenu v eurách. Ďakujem za odpoved

  2. Dobrý den. Není nebezpečné užívat monoatomické zlato, když má člověk vysoký krevní tlak, resp. hypertenzi a užívá zároveň léky, na snížení vysokého tlaku .?

  3. Jsou známé, jakékoliv vedlejší, negativní účinky monoatomického zlata ..?
    Při jakých obtížích by neměl člověk monoatomické zlato užívat .?

    • Dobrý den, určitě můžete, monoatomické prvky jsou inertní, nereagují s žádnými jinými substancemi.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*