Ormus: Světlo esence života v kapce

Slyšeli jste už někdy o účincích monoatomických prvků, zvaných Ormus?? Vyzkoušeli jste je sami na sobě? Pokud nevíte, o co se jedná, a hledáte způsob, jak efektivně navýšit své vibrace skrze suplementaci a práci s vlastním tělem, tento článek je přímo pro vás.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

239 Kč


Ormus: Světlo esence života v kapce.
Ormus: Světlo esence života v kapce.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ormus nejspíš existuje na hranici kvantové reality

Píše se rok 1975 a dochází k jednomu z možná nejpřelomovějších objevů historie. Na farmě v oblasti Arizony farmář David Hudson objevuje netypickou černou horninu. Tu nechává v Cornellské univerzitě v new Yorku testovat a dozvídá se velice zajímavé informace. Materiál je dle všeho složen ze zlata, stříbra, hliníku a železa.

Problém nastává ve chvíli, kdy i přes všechny analýzy zbývá v materiálu dalších 98 % látek, které nedokážou být specificky určeny. Hudson se proto obrací na německého odborníka a společně budují nové analyzační přístroje schopné detekovat zbývající matérii uvnitř. K překvapení zjišťují dvě věci. Zbytek materiálu je tvořen platinou, iridiem, rutheniem a jinými vzácnými prvky. Materiál také vykazuje jinou hmotnost, vlastnosti a složení při různých teplotách.

Na univerzitě v Iowě zase dochází k objevu, že různé výše zmíněné prvky v materiálu se dle teploty a působení slunce mizí či objevují. Kam mizí a odkud se objevují, není plně objasněno. Roku 1988 si Hudson materiál patentuje pod názvem ORMEs.

Konzumace zvyšuje vibrace

Ormus ve své podstatě představuje 12 prvků, ale asi nejznámějším z nich je monoatomické zlato. Monoatomické znamená, že nejmenší velikost molekuly daného prvku, v našem případě zlata, je uměle redukována do takové míry, že molekula či atom prvku jsou schopné vstoupit přes membránu do těla buňky a zde působit.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zcela netypický materiál s netypickými chemicko-fyzikálními vlastnostmi, jeho užívání nám může pomoci při léčbě mnoha zdravotních potíží. Díky napojení daných prvků na svět jiných vibrací mohou naše buňky tyto vibrace vstřebat a samy fungovat na vyšším výkonu.

Prvky Ormusu tak pomáhají při léčbě svalové bolesti, zbavování se strachů a probouzení své vlastní vědomé podstaty. Prášek přináší do buněk světlo a při užívání tak dochází k duševní, ale i tělesné harmonizaci, která je s naší duchovní a psychickou částí silně provázaná. Ormus také pomáhá uvolnit různé generačně zažité vzorce, zmirňuje stres, zvyšuje chuť k jídlu a zlepšuje mentální schopnosti.

Jak správně monoatomické prvky užívat?

Běžně se doporučuje užívat 2 – 3 kapky každé ráno na lačno pod jazyk. Dané kapky však nezapíjíme, pouze necháme působit. Jednotlivé monoatomické prvky lze kombinovat pro docílení maximálních výsledků.

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Ormus: Světlo esence života v kapce MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Ormus: Světlo esence života v kapce OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Ormus: Světlo esence života v kapce monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

139 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*