Ormus: Světlo esence života v kapce

Slyšeli jste už někdy o účincích monoatomických prvků, zvaných Ormus?? Vyzkoušeli jste je sami na sobě? Pokud nevíte, o co se jedná, a hledáte způsob, jak efektivně navýšit své vibrace skrze suplementaci a práci s vlastním tělem, tento článek je přímo pro vás.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč


Ormus: Světlo esence života v kapce.
Ormus: Světlo esence života v kapce.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ormus nejspíš existuje na hranici kvantové reality

Píše se rok 1975 a dochází k jednomu z možná nejpřelomovějších objevů historie. Na farmě v oblasti Arizony farmář David Hudson objevuje netypickou černou horninu. Tu nechává v Cornellské univerzitě v new Yorku testovat a dozvídá se velice zajímavé informace. Materiál je dle všeho složen ze zlata, stříbra, hliníku a železa.

Problém nastává ve chvíli, kdy i přes všechny analýzy zbývá v materiálu dalších 98 % látek, které nedokážou být specificky určeny. Hudson se proto obrací na německého odborníka a společně budují nové analyzační přístroje schopné detekovat zbývající matérii uvnitř. K překvapení zjišťují dvě věci. Zbytek materiálu je tvořen platinou, iridiem, rutheniem a jinými vzácnými prvky. Materiál také vykazuje jinou hmotnost, vlastnosti a složení při různých teplotách.

Na univerzitě v Iowě zase dochází k objevu, že různé výše zmíněné prvky v materiálu se dle teploty a působení slunce mizí či objevují. Kam mizí a odkud se objevují, není plně objasněno. Roku 1988 si Hudson materiál patentuje pod názvem ORMEs.

Konzumace zvyšuje vibrace

Ormus ve své podstatě představuje 12 prvků, ale asi nejznámějším z nich je monoatomické zlato. Monoatomické znamená, že nejmenší velikost molekuly daného prvku, v našem případě zlata, je uměle redukována do takové míry, že molekula či atom prvku jsou schopné vstoupit přes membránu do těla buňky a zde působit.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zcela netypický materiál s netypickými chemicko-fyzikálními vlastnostmi, jeho užívání nám může pomoci při léčbě mnoha zdravotních potíží. Díky napojení daných prvků na svět jiných vibrací mohou naše buňky tyto vibrace vstřebat a samy fungovat na vyšším výkonu.

Prvky Ormusu tak pomáhají při léčbě svalové bolesti, zbavování se strachů a probouzení své vlastní vědomé podstaty. Prášek přináší do buněk světlo a při užívání tak dochází k duševní, ale i tělesné harmonizaci, která je s naší duchovní a psychickou částí silně provázaná. Ormus také pomáhá uvolnit různé generačně zažité vzorce, zmirňuje stres, zvyšuje chuť k jídlu a zlepšuje mentální schopnosti.

Jak správně monoatomické prvky užívat?

Běžně se doporučuje užívat 2 – 3 kapky každé ráno na lačno pod jazyk. Dané kapky však nezapíjíme, pouze necháme působit. Jednotlivé monoatomické prvky lze kombinovat pro docílení maximálních výsledků.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Ormus: Světlo esence života v kapce269b - Ormus: Světlo esence života v kapce MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Ormus: Světlo esence života v kapce OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Ormus: Světlo esence života v kapce monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*