Je důležité poznamenat, že mnoho výzkumů v rámci těchto programů je stále tajných a většina informací, které máme dnes, byla dříve utajena a jejich zveřejnění bylo schváleno až o mnoho let později. Co tedy zůstává tajné?
Náš svět je plný informací. Jediný problém je, že někdy nevíme, kde je hledat. Ne všem vědeckým objevům, které jsou pro lidstvo podstatné, se dostane patřičné pozornosti. Je dokázáno, že mnoho druhů fenoménů, které zatím považujeme za nemožné, jsou ve skutečnosti reálné.
Tyto skutečnosti mají dalekosáhlé důsledky a když si na ně posvítíme, dále se potvrdí nové koncepty reality, kterým teprve poté vědecká komunita vezme na zřetel. Co se stane, když narazíme na informace, které sahají až za hranice hmoty do sféry reality, kterou nemůžeme vidět očima, osahat rukama, slyšet ušima nebo cítit nosem? Přestane to být vědecké? Vůbec ne, kvantová fyzika už v minulosti potvrdila nefyzikální realitu a lidstvo je v rámci nepřetržitého testování charakteru naší reality začíná uznávat.
V den, kdy věda začne studovat nefyzikální fenomény, učiní větší pokrok za desetiletí, než za všechny předchozí století své existence – Nikola Tesla
Věda se studiem nefyzikálních fenoménů už v minulosti zabývala, naneštěstí většina z nich zůstává utajena. Mnoho objevů spojených s nefyzikálními fenomény je většině veřejnosti neznámá, ale ví o nich lidé v utajení. Jedná se o parapsychologii, termín, který nahradil předcházející označení „výzkum nadpřirozena“. Studie, týkající se paranormálních fenoménů, byly po dlouhou dobu bezdůvodně považovány za kontroverzní.
Vzhledem k jejich přibývajícímu počtu a výzkumům potvrzujícími platnost paranormálních fenoménů, začíná stále více lidí brát v potaz, že tyto koncepty byly v uplynulých letech předvedeny a prokázány v mnoha laboratořích. Laboratoře tajných služeb nevyjímaje.
V roce 1970 začalo ministerstvo obrany Spojených států spolupracovat s výzkumníky z různých univerzit, kde řídilo několik experimentů a vytvořilo programy, navržené za účelem zjištění možného využití paranormálních fenoménů. Jedním z nich je právě dálkové snímání.
Pojďme se nyní blíže podívat na některé z výzkumů, které jsou veřejně dostupné. Některé z jejich poznatků vás mohou zaskočit. (ško)
Bude pokračováno.
Autor: Arjun Walia
zdroj: http://www.collective-evolution.com
Buďte první kdo přidá komentář