Horoskop od 26. 3. do 1. 4. 2018

I když nám následující týden nepřinese žádné vysoké teploty, tak se můžeme těšit na nové zkoušky a výzvy, které rozhodnou o naší dlouhodobé budoucnosti. Svět nás chtě nechtě stimuluje a posouvá do silné pracovní role, kdy musíme podávat výkony a vážit všechny kroky, které uděláme. Pokud si připravíte dostatečnou zásobu kvalitních informací, tak se nám v pracovní rovině velice uleví.

eshop energie života nabízí


KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč

ŠKORNICE FORTE

přírodní viagra

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V tomto týdnu můžeme celkem silně pocítit tlak v oblasti komunikace a sdělování informací. Přechod VENUŠE do znamení BÝKA vnese do všech vztahů téma krásy, komfortu, hojnosti a dostatku. Větší tendence utrácet za nové oblečení je pro toto období typické, klidně ho využijte.

Co náš čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Přechod LUNY do znamení LVA otevře téma tvořivosti, vitality, srdce a energie. Harmonické aspekty poukazují na spolupráci mezi naším egem a citovou stránkou, což znamená, že mnohem snadněji vyjádříme naše city a veškeré expresivní chování nám pomůže v našem podnikání nebo jiné cestě za úspěchem a štěstím.

Úterý

Další harmonické aspekty můžeme očekávat v úterý a to hlavně v mentální rovině, v oblasti komunikace a v oblasti sdělování informací. Jestli se chcete dozvědět nějaké žhavé novinky ze světa celebrit nebo chcete více proniknout do světa žurnalistiky, tak úterý je skvělý den, kdy se dostaneme opravdu k těm TOP informacím a je jedno, z jaké to bude oblasti.

Středa

Ve středu mohou na naší cestě za úspěchem a štěstím vzniknout menší komplikace, ale jenom proto, abychom zase nalezli tu správnou cestu. Naproti tomu zde budou velice harmonické aspekty v naší rovině vztahů a vnitřního idealismu, proto doporučuji zvážit nové úhly pohledů nad momentálním společenským děním nebo projekty, které vytváříme. Přechod LUNY do znamení PANNY otevře téma práce, puntičkářství, péče o zdraví i formou diety, také téma uklizené domácnosti a pořádku.

Čtvrtek

Oblast sportu i práce bude během čtvrtka značně podpořena, proto pokud budeme více pracovat a do všeho dáme více energie, tak se nám to dobře vyplatí. Problém může nastat v situaci, kdy budeme chtít zkoumat neznámé a nezformované oblasti naši vlastní duše a celkově se budeme snažit o únik z reality jakoukoliv formou.

Pátek

Přechod LUNY do znamení VAH otevře téma politiky, diplomacie, vyjednávání a krásy. Na naší cestě za štěstím a bohatstvím nalezneme mírnou podporu, ale skutečně velkou podporu nalezneme v naší vnitřní síle překonat jakékoliv životní útrapy a nechat se jimi posílit, tzn. fénixovo znovuzrození.

Sobota

Do oblasti sportu i práce se vnesou komplikované aspekty, které odhalí naše schopnosti a ukáží, jestli jsme opravdu dřeli a makali. Vitální i mentální roviny budou oslabeny, což nám může přivodit nedostatek energie na řízení velkých projektů a mohou vzniknout případná nedorozumění. Proto doporučuji být co možná nejvíce informovaný.

Neděle

Během neděle nás čekají spíše disharmonické aspekty a nemusí se nám úplně dařit, proto doporučuji udělat si během neděle klid a do ničeho zásadního se nepouštět. Největší komplikace můžeme čekat kromě rovin vztahů a inovací také v rovině psychické regenerace.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop od 26. 3. do 1. 4. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 26. 3. do 1. 4. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 26. 3. do 1. 4. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

ERYTHRITOL 150 g

nahradí bílý cukr

49 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*