Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Horoskop na tento týden díky přechodu Slunce do znamení RAKA silně otevře téma rodiny, domova a citového bezpečí. Na povrch se začnou prodírat důležité rodinné situace a emoce, související i s finančním a materiálním zajištěním.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

349 Kč


Horoskop na tento týden: od 18. 6. do 24. 6. 2018
Horoskop na tento týden: od 18. 6. do 24. 6. 2018. foto: Pixabay
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V horších případech se na povrch dostanou rodinné neshody a nepohoda. Ale v těch dobrých případech nám horoskop na tento týden pomůže si uvědomit, že svou vlastní vnitřní vůlí můžeme celý domov naopak prozářit jasnou a vitální energií. Záleží pouze na nás, čemu dáme prostor vzniknout.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení PANNY otevře témata čistoty, úklidu, péče o zdraví a detailních analýz.

Pro tento den vzniknou velmi příznivé aspekty na rovinu práce, povinnosti spolupráce s druhými i nalezení vlastní vitální energie.

Bude zde fungovat určitá spolupráce mezi obecnou vědomou a podvědomou stránkou naší společnosti. Pokud se tento budeme věnovat práci, koníčkům nebo experimentům, tak se nám bude dařit.

Úterý

V úterý můžeme očekávat posílení našich komunikačních schopností i expanzivních tendencí. Pokud se rozhodneme udělat další krok vpřed na cestě osobního rozvoje nebo v podnikání, budeme si neustále připomínat horoskop na tento týden, tak se nám bude velmi dařit.

Aspekty jsou taky velice příznivé pro jakoukoliv psychologickou a psychickou práci. Bude snadnější nalézt jakoukoliv psychickou sílu. Zpozornit bychom měli v rovině umění, duchovní práce i v užívání jakýchkoliv drog včetně alkoholu. Značně nedoporučuji se v tento den opít.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení VAH otevře téma vztahů, módy a krásy i mentální harmonie. Během středy také budeme čelit menším komplikacím, vyvěrajících z nespolupráce obecného vědomí s obecným podvědomím.

Vznikne nespolupráce mezi mužskou a ženskou energií. Muži nebo mužné ženy budou muset akceptovat jemné emoce a ženy nebo citliví muži zase silné direktivní mužské chování.

Čtvrtek

Ve čtvrtek vzniknou harmonické aspekty v oblasti vztahů i sportu, pro doporučuji vykonávat sdílené činnosti s partnerem.

Komplikace vzniknout v rovině komunikace, manuálních prací a pracovních povinností a organizace celkově. Aby vše fungovalo a dělalo se, tak jak se má, tak nás to bude stát více mentální pozornosti i zdrženlivosti. Pamatujte prosím proto i ve čtvrtek na náš horoskop na tento týden. Obecně doporučujeme se k němu zpětně vracet, ať si můžete uvědomit, jak jste předchozími dny prošli a co vám naopak náš horoskop ještě předpovídá.

Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení ŠTÍRA otevře téma psychologie, sexu, intimity a odkrývání nepěkných pravd.

Tento den bude víceméně problematický, avšak záleží, jak se k věcem postavíme. Obecně bude složitější nalézt vnitřní psychickou sílu, spolupracovat s druhými a celkově budou i nadále pokračovat problémy v komunikaci.

Sobota

Sobota bude opravdu zajímavá. Na jedné straně totiž vzniknou harmonické aspekty, které spojí vědomou i podvědomou obecnou stránku i mužskou a ženskou energii. Na straně druhé vzniknou problémy a komplikace ve sportovní rovině a ve sféře vztahů.

Každopádně zde vznikne silná emocionální potřeba růst a rozvíjet se, čehož bychom měli využít a udělat další krok na naší cestě za svým lepším já. 

Neděle

Druhý víkendový den nám nadále budou vznikat komplikace ve sportovní i vztahové sféře. Kvůli případným zraněním doporučuji nesportovat. Pamatujte proto na náš aktuální horoskop.

Avšak harmonické aspekty vznikající v oblasti komunikace, cestování i psychických transformací a odolnosti, tyto oblasti značně posílí, proto doporučuji se jim věnovat.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Monoatomické zlato rozvíjí intuici

Ormus269b - Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

189 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

posílí ledviny

499 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*