Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018

Horoskop na tento týden díky přechodu Slunce do znamení RAKA silně otevře téma rodiny, domova a citového bezpečí. Na povrch se začnou prodírat důležité rodinné situace a emoce, související i s finančním a materiálním zajištěním.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč


Horoskop na tento týden: od 18. 6. do 24. 6. 2018
Horoskop na tento týden: od 18. 6. do 24. 6. 2018. foto: Pixabay
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V horších případech se na povrch dostanou rodinné neshody a nepohoda. Ale v těch dobrých případech nám horoskop na tento týden pomůže si uvědomit, že svou vlastní vnitřní vůlí můžeme celý domov naopak prozářit jasnou a vitální energií. Záleží pouze na nás, čemu dáme prostor vzniknout.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení PANNY otevře témata čistoty, úklidu, péče o zdraví a detailních analýz.

Pro tento den vzniknou velmi příznivé aspekty na rovinu práce, povinnosti spolupráce s druhými i nalezení vlastní vitální energie.

Bude zde fungovat určitá spolupráce mezi obecnou vědomou a podvědomou stránkou naší společnosti. Pokud se tento budeme věnovat práci, koníčkům nebo experimentům, tak se nám bude dařit.

Úterý

V úterý můžeme očekávat posílení našich komunikačních schopností i expanzivních tendencí. Pokud se rozhodneme udělat další krok vpřed na cestě osobního rozvoje nebo v podnikání, budeme si neustále připomínat horoskop na tento týden, tak se nám bude velmi dařit.

Aspekty jsou taky velice příznivé pro jakoukoliv psychologickou a psychickou práci. Bude snadnější nalézt jakoukoliv psychickou sílu. Zpozornit bychom měli v rovině umění, duchovní práce i v užívání jakýchkoliv drog včetně alkoholu. Značně nedoporučuji se v tento den opít.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení VAH otevře téma vztahů, módy a krásy i mentální harmonie. Během středy také budeme čelit menším komplikacím, vyvěrajících z nespolupráce obecného vědomí s obecným podvědomím.

Vznikne nespolupráce mezi mužskou a ženskou energií. Muži nebo mužné ženy budou muset akceptovat jemné emoce a ženy nebo citliví muži zase silné direktivní mužské chování.

Čtvrtek

Ve čtvrtek vzniknou harmonické aspekty v oblasti vztahů i sportu, pro doporučuji vykonávat sdílené činnosti s partnerem.

Komplikace vzniknout v rovině komunikace, manuálních prací a pracovních povinností a organizace celkově. Aby vše fungovalo a dělalo se, tak jak se má, tak nás to bude stát více mentální pozornosti i zdrženlivosti. Pamatujte prosím proto i ve čtvrtek na náš horoskop na tento týden. Obecně doporučujeme se k němu zpětně vracet, ať si můžete uvědomit, jak jste předchozími dny prošli a co vám naopak náš horoskop ještě předpovídá.

Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení ŠTÍRA otevře téma psychologie, sexu, intimity a odkrývání nepěkných pravd.

Tento den bude víceméně problematický, avšak záleží, jak se k věcem postavíme. Obecně bude složitější nalézt vnitřní psychickou sílu, spolupracovat s druhými a celkově budou i nadále pokračovat problémy v komunikaci.

Sobota

Sobota bude opravdu zajímavá. Na jedné straně totiž vzniknou harmonické aspekty, které spojí vědomou i podvědomou obecnou stránku i mužskou a ženskou energii. Na straně druhé vzniknou problémy a komplikace ve sportovní rovině a ve sféře vztahů.

Každopádně zde vznikne silná emocionální potřeba růst a rozvíjet se, čehož bychom měli využít a udělat další krok na naší cestě za svým lepším já. 

Neděle

Druhý víkendový den nám nadále budou vznikat komplikace ve sportovní i vztahové sféře. Kvůli případným zraněním doporučuji nesportovat. Pamatujte proto na náš aktuální horoskop.

Avšak harmonické aspekty vznikající v oblasti komunikace, cestování i psychických transformací a odolnosti, tyto oblasti značně posílí, proto doporučuji se jim věnovat.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018269b - Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 18. 6. do 24. 6. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*