Horoskop od 30. 4. do 6. 5. 2018

Tento týden budeme moci pociťovat život všech chaotických energií okolo nás. Komunikace se stává intenzivnější a složitější, může dojít k hádkám. V osobním rozvoji nebo podnikání se mohou věci vyvíjet komplikovaněji a jakýkoliv rozvoj nás bude stát více sil. Naproti tomu zde vznikají velmi harmonické aspekty pro jakoukoliv duševní práci, meditaci či tvorbě umění, proto bychom se během týdne měli zaměřit spíše na tyto oblasti.

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Začátkem týdne vzrostou těsné aspekty, které nás budou nutit expandovat, ať už mentálně, fyzicky nebo emocionálně. Díky jiným harmonickým aspektům budeme moci tento rozvoj zacílit do duchovní sféry. Také se nám může dařit v manuálních činnostech a celkově v jakékoliv zodpovědné práci.

Střet může vzniknout mezi naši vědomou a podvědomou (emocionální) stránkou.

Úterý

Úterní přechod LUNY do znamení STŘELCE otevře téma cestování, náboženství, teoretičnosti, filozofie a hledání. Harmonické aspekty vzniknout v rovině sportu, vůle i psychické síly a regenerace.

Naše touhy expandovat budou stále aktuální a opět doporučím tyto tendence směřovat do duchovní sféry nebo do sféry umění.

Středa

Během středy nám vzniknou harmonické aspekty v oblasti komunikace, společně se čtvrtkem jsou toto jediné dny, kdy má cenu opravdu o něčem diskutovat nebo někam cestovat.

Komplikace mohou nastat ve vztazích, a pokud budeme chtít provádět jakékoliv duchovní činnosti, tak nás to bude stát mnohem více energie.

Čtvrtek

Kromě harmonických aspektů na rovinu komunikace, zde vzniknou další harmonické aspekty pro kolektivní práci a porozumění. Jestli se chcete nějakým způsobem účastnit celospolečenských událostí nebo motivovat tým k větší spolupráci, tak čtvrtek je ten pravý den.

Komplikace ve sféře duchovních činností mohou dále pokračovat.

Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení KOZOROHA otevře téma práce, zodpovědnosti, starostí, disciplíny, zákonů a pravidel. Všechna tato témata budou ještě více posílena, díky dalším aspektům. Skvělý den na řešení jakýchkoliv materiálních záležitostí ohledně domova – různé opravy a údržba.

Harmonické aspekty také posílí všechna společenská témata a týmovou spolupráci.

Sobota

Během soboty mohou vyvstat psychicky velmi intenzivní situace. Může dojít k odhalení tajností, tak samo jako našich skrytých psychických a fyzických sil. Problémy mohou nastat v komunikaci, která bude obtížnější – možné blokace na cestách i nedostupnost signálu.

Během tohoto dne bychom měli být obzvlášť opatrní na to, co říkáme.

Neděle

Nedělní přechod LUNY do znamení VODNÁŘE otevře téma komunity, vědy, společnosti, týmového ducha, originality, rebelství i spolupráce, avšak kromě zviditelnění těchto témat se v nich mohou vyskytovat různé komplikace (špatná tolerance, názorové spory). Velice si pomůžeme, pokud naší pozornost přesuneme do sportu nebo jiných fyzických aktivit.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 30. 4. do 6. 5. 2018269b - Horoskop od 30. 4. do 6. 5. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 30. 4. do 6. 5. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 30. 4. do 6. 5. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*