Horoskop od 9. 4. do 15. 4. 2018

Intenzita a napětí během týdne vzrostou, jak v politice, tak i v našich osobních životech. Harmonické aspekty poukazují na velkou podporu v oblasti umění a duchovní práce. Pokud budeme chtít, tak všechny konflikty a problémy můžeme vyřešit diplomatickou cestou, na které nalezneme obrovskou podporu. Určitě dobře uděláme, pokud budeme uvažovat nad svým oblečením a nad tím, jak působíme na druhé. Problémy mohou nastat v komunikaci a úředních záležitostech.

REKLAMA

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

799 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

449 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení VODNÁŘE otevře téma originality, nápadů, vizionářství, revolucionářství, společenských témat a technologií. Problémy v komunikaci by měly být mírnější, ale očekávejme vznik nečekaných událostí, které mohou přinést komplikace.

Úterý

Očekávejme menší komplikace a stimulace v partnerské rovině, ať už ve sféře podnikání nebo businessu. Jestli plánujeme koupi nového oblečení, tak určitě dobře uděláme, pokud to odložíme na jiný den.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení RYB otevře téma spirituality, charity, odloučení, empatie a umění. Mírnou podporu dostaneme v oblasti svého projevu a prezentace. Můžeme dostat skvělý nápad nebo může vzniknout nečekaná událost, která nám udělá radost.

Čtvrtek

Během čtvrtku dostaneme dostatečnou podporu v naši pracovní i sportovní oblasti, ale ještě silnější podporu dostaneme v oblasti duchovních aktivit. Během čtvrtku doporučuji být dostatečně pracovitý a po práci jít poslouchat hudbu nebo meditovat. Na cestě za svými sny či při podnikání se může velmi zadařit.

Pátek

Pátek nám přinese neskutečně silnou podporu v naší práci a podnikání, ale také i v jakýchkoliv sebe-rozvíjejících činnostech. Harmonické aspekty zde nalezneme v rovině práce, sportu i vztahů, proto neváhejme a využijme této podpory.

Sobota

V sobotu se veškeré problémy v komunikaci dostanou na povrch a budou řádit. Lidé se budou chtít vyjádřit a vzniknout silné dynamické situace, případně hádky. Proto si na to dejme pozor a pokusme se vše vyřešit diplomatickou cestou, kde dostaneme opravdu silnou podporu.

Neděle

V neděli doporučuji vyhnout se sportovním aktivitám, kde může dojít k úrazu nebo jiným komplikacím. Na druhou stranu, pokud se rozhodneme překonávat všechny překážky, tak objevíme zdroje své vitální síly a našeho vnitřního přesvědčení.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 9. 4. do 15. 4. 2018 269b - Horoskop od 9. 4. do 15. 4. 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 9. 4. do 15. 4. 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 9. 4. do 15. 4. 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

249 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

393 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

399 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

59 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*