Horoskop od 9. 4. do 15. 4. 2018

Intenzita a napětí během týdne vzrostou, jak v politice, tak i v našich osobních životech. Harmonické aspekty poukazují na velkou podporu v oblasti umění a duchovní práce. Pokud budeme chtít, tak všechny konflikty a problémy můžeme vyřešit diplomatickou cestou, na které nalezneme obrovskou podporu. Určitě dobře uděláme, pokud budeme uvažovat nad svým oblečením a nad tím, jak působíme na druhé. Problémy mohou nastat v komunikaci a úředních záležitostech.

eshop energie života nabízí


MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení VODNÁŘE otevře téma originality, nápadů, vizionářství, revolucionářství, společenských témat a technologií. Problémy v komunikaci by měly být mírnější, ale očekávejme vznik nečekaných událostí, které mohou přinést komplikace.

Úterý

Očekávejme menší komplikace a stimulace v partnerské rovině, ať už ve sféře podnikání nebo businessu. Jestli plánujeme koupi nového oblečení, tak určitě dobře uděláme, pokud to odložíme na jiný den.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení RYB otevře téma spirituality, charity, odloučení, empatie a umění. Mírnou podporu dostaneme v oblasti svého projevu a prezentace. Můžeme dostat skvělý nápad nebo může vzniknout nečekaná událost, která nám udělá radost.

Čtvrtek

Během čtvrtku dostaneme dostatečnou podporu v naši pracovní i sportovní oblasti, ale ještě silnější podporu dostaneme v oblasti duchovních aktivit. Během čtvrtku doporučuji být dostatečně pracovitý a po práci jít poslouchat hudbu nebo meditovat. Na cestě za svými sny či při podnikání se může velmi zadařit.

Pátek

Pátek nám přinese neskutečně silnou podporu v naší práci a podnikání, ale také i v jakýchkoliv sebe-rozvíjejících činnostech. Harmonické aspekty zde nalezneme v rovině práce, sportu i vztahů, proto neváhejme a využijme této podpory.

Sobota

V sobotu se veškeré problémy v komunikaci dostanou na povrch a budou řádit. Lidé se budou chtít vyjádřit a vzniknout silné dynamické situace, případně hádky. Proto si na to dejme pozor a pokusme se vše vyřešit diplomatickou cestou, kde dostaneme opravdu silnou podporu.

Neděle

V neděli doporučuji vyhnout se sportovním aktivitám, kde může dojít k úrazu nebo jiným komplikacím. Na druhou stranu, pokud se rozhodneme překonávat všechny překážky, tak objevíme zdroje své vitální síly a našeho vnitřního přesvědčení.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Monoatomické zlato rozvíjí intuici

Ormus269b - Horoskop od 9. 4. do 15. 4. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 9. 4. do 15. 4. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 9. 4. do 15. 4. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč

ERYTHRITOL 400 g

nahradí bílý cukr

119 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

186 Kč

SPIRULINA tbl.

vyčistí krev

180 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*