Horoskop od 14. 5. do 20. 5. 2018

Během týdne se ve všech idealistech zapálí nadšení, které je začne pohánět. Lidé budou chtít proniknout do světa inovací, je to počátek kolektivních šarvátek i spolupráce. Vážení, všechny nás čeká boj za naše ideály, který bude trvat asi měsíc a půl. Komunikace se během týdne zpomalí a bude spíše zaměřená na praktické záležitosti. Do vztahů se naopak vnese větší dávka citů a ochrany.

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Pondělní den je velice vhodný pro řádné plnění nastaveného plánu nebo jeho tvorby. Taktéž se nám může velmi zadařit v oblasti manuálních prací.

V oblasti sportu budeme čelit výzvám a komplikacím, které mohou vyvrcholit až ve fyzický úraz.

Úterý

Úterní přechod LUNY do znamení BLÍŽENCŮ otevře téma malého cestování, komunikace, talkshow, vtipů i mentální práce. Tento den také bude mnohem snadnější nalézt spojení mezi naším vědomím a podvědomím, jelikož do projevu naší vlastní identity budou přicházet emoce vznikající v hloubi našeho podvědomí. Pozornost také dostane oblast našeho domova, rodiny i dětí.

Oproti pondělí se nám může zadařit ve sportu, ale během dne vzniká riziko, že budeme své velikášství a morálnost nepřiměřeně ukazovat, což náš může odvádět od naší cesty osobního růstu.

Středa

Během středy nevzniknou žádné ostré aspekty, avšak v oblasti sportu nebo jiných činností, kde je vyžadována vůle, lze dosáhnout lepších výsledků.

Čtvrtek

Čtvrteční přechod LUNY do znamení RAKA otevře téma rodiny, domova, dětí, citů a citové ochrany.

Jakákoliv duševní práce bude komplikovaná.

Naše podvědomí se nebude chtít podílet na těchto činnostech, ale spíše se bude zaměřovat na oblast módy a krásy, kde můžeme dojít k určitému citovému uspokojení, proto bychom se těmto oblastem měli věnovat.

Pátek

V pátek nás mohou dostihnout pracovní komplikace, které jsme během týdne zanedbali, nebo vzniknou zcela nové.

Podobně na tom budeme i s manuální zručností, která bude čelit novým technickým výzvám.

Avšak harmonické aspekty vzniknou v rovině komunikace a týmové spolupráce, které z pátečního dne udělají skutečně skvělou příležitost pro vyřešení kolektivních záležitostí či složité práce, nutností bude zapojení komunikace i tolerance vůči ostatním.

Sobota

Víkend nám začne přívětivými harmonickými aspekty, které budou podporovat duševní i expanzivní práci. Veškeré meditace, vzdělávání, tvorba hudby nebo podnikatelských záměrů bude silně podpořena, proto doporučuji věnovat se těmto činnostem.

Komplikace však mohou přijít ze strany našich vnitřních alchymistických procesů, zpracovat některé hluboké rány bude obtížnější, ale pouze obtížnější, nikoliv nemožné.

Neděle

Nedělní přechod LUNY do znamení LVA otevře téma ega, tvořivosti, srdečnosti, potřeby pozornosti i otevřeného projevu, Komplikace mohou nastat v rovině komunikace i týmové spolupráce.

Naše vůle i fyzická síla může být oslabena, proto bychom se na to měli připravit a dát si nějaký nakopávač či se podpořit sledováním motivačních přednášek.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 14. 5. do 20. 5. 2018269b - Horoskop od 14. 5. do 20. 5. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 14. 5. do 20. 5. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 14. 5. do 20. 5. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*