Horoskop od 9. 7. do 15. 7. 2018

Horoskop na týden nám přinese změnu ve vztazích, které se stanou více analytickými a praktickými. Tyto změny ve vztazích nám silně pomohou v kolektivní spolupráci i pracovní sféře. V komunikaci budou lidé častěji přehánět a informace zbytečně nafukovat, což se negativně projeví jak v růstu podnikání, tak i v osobním rozvoji.

REKLAMA

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Horoskop na týden od 9. 7. do 15. 7. 2018
Horoskop na týden od 9. 7. do 15. 7. 2018
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na týden nám také přinese pozitvní energii v praktických činnostech a mnohem snáze budeme vidět cesty k finančnímu zabezpečení.

Horoskop na týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení BLÍŽENCŮ otevře téma komunikace, krátkého cestování, mentálních aktivit a povrchních témat.

Obecně bude ženská jemná energie harmonicky spolupracovat se sexuální energií. Naše podvědomí se snáze napojí na naše vnitřní psychické síly, čehož můžeme využít pro naši vnitřní regeneraci.

Úterý

Během úterý vzniknou harmonické aspektace na maskulinní chování. Dařit by se nám mělo v oblasti soutěží, sportu i boji za naše ideály. Komunikace bude mírně harmonizována a zesílena.

Komplikace vzniknou v oblasti spirituality a duševní práce. Naše schopnosti práce s duchovní sférou budou zatížené. Celkově lze čekat, že ženská energie bude testovat duchovno a naopak. Jde o spirituální zkoušku našich ženských energií.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení RAKA otevře téma rodiny, emocí, mateřství a domova.

Mírné harmonické aspekty pomohou při užívání ženské energie ve vztazích i jakékoliv kolegiální kolektivní spolupráci. Obecně lze říct, že budou vznikat mírné tendence pečovat o druhé.

Čtvrtek

Čtvrteční den nám přinese komplikace v pracovní sféře s postupným vznikem novoluní pro další den. Dojde ke spojení ženské/mateřské a mužské/otcovské energie, čehož můžeme využít pro jakékoliv životní manifestace.

Harmonické aspekty taky zesílí jakoukoliv spirituální i podnikatelskou činnost. Pokud plánujeme v něčem expandovat nebo se vzdělávat, tak čtvrtek je tím pravým dnem.

Pátek

Pateční novoluní nám všem poskytne silné manifestační možnosti. Pokud chceme do sebe nebo světa aplikovat nějaké energie či povahové rysy, tak v tento den se tak musíme chovat.

Komplikace mohou vzniknout v oblasti skrytých okultních záležitostí stejně jako sexuality i vnitřní transformace. Bude to pro tyto oblasti výzva, která nám umožní růst. Páteční přechod LUNY do znamení LVA otevře téma tvořivosti, velkoleposti, srdečnosti i ega.

Sobota

V sobotu dojde k silnému spojení ženské i mentální energie a komunikace se stane více citové zabarvenější. prostor k překonávání a zlepšování vznikne v oblasti podnikání i osobního růstu.

Komplikace také mohou vzniknout v maskulinním chování, sportu i soutěživosti. Možná sportovní zranění.

Neděle

Nedělní přechod LUNY do PANNY otevře téma čistoty, úklidu, zdravotní péče i zaměření na detaily. Komunikace bude nadále citově zabarvenější.

Do vztahů budeme moci přinést ještě více citů a péče, což bude mít pozitivní výsledky. Silné aspekty také podpoří kolektivní spolupráci a starost jeden o druhého.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*