Cévy vyčistí peruánský zázrak caigua

Cévy zajišťují přenos kyslíku, rozvádí živiny, odvádí odpadní látky a řídí termoregulaci těla. Udržovat si tedy zdravý cévní systém je důležité pro správnou funkci celého organismu. Jakékoliv zanesení cév zvyšuje riziko zdravotních komplikací.

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

249 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

799 Kč


Cévy vyčistí peruánský zázrak caigua.
Cévy vyčistí peruánský zázrak caigua.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Cévy není těžké udržovat v dobré kondici. Udržovat je čisté a průchodné lze jednoduchými opatřeními v našem celkovém životním stylu. Nejvíce totiž cévy zatěžují lidé, jejichž strava je bohatá na rafinované cukry a tuky, dopřávají si v míře větší než rozumné různé stimulanty v podobě alkoholu, kávy, kouření, mají málo pohybu, málo spí a trpí nadváhou až obezitou.

Při takovémto způsobu života dochází u cév k tomu, že se na jejich stěnách ukládá tuk, především cholesterol. Tam, kde se uloží, dochází ke zúžení cév a sníží se tak průtok krve. Cévy se tak postupně stávají křehké a méně pružné. Jejich funkce je oslabena a s tím i funkce ostatních orgánů, ke kterým se nemá jak dostat krev s kyslíkem a živinami. Dochází tak ke kornatění tepen a zvyšuje se riziko srdečních onemocnění.

Cévy potřebují kvalitní tuky a flavonoidy

Základem pro zdravé cévy je adekvátní konzumace kvalitních nasycených a nenasycených tuků. Nasycené tuky totiž tělu dodávají pevnost a nenasycené potřebnou elasticitu a měkkost. Jedná se o nerafinované za studena lisované tuky. Vybíráme si takové, které mají vyvážený obsah omega 6 a omega 3 mastných kyselin, nebo ty, které mají více omega 3 mastných kyselin.

Tuky, které pomáhají  s optimálním fungováním a dodávají důležité živiny, jsou především olej lněný, pupálkový, brutnákový či z černého rybízu. Jejich konzumaci střídáme, ale taky nepřeháníme. Je důležité je jíst pravidelně a pravidelně přijímat všechny potřebné živiny a látky z různých zdrojů potravy.

Rafinované tuky a cukry způsobují hladovění těla a celkové oslabení jeho funkcí, včetně kvality cév. Navíc kvůli jejich neustále stimulaci k jídlu z pocitu hladu po živinách přibíráme na váze.

Pro snadnou orientaci stačí, když se člověk vyhýbá jakýmkoliv průmyslově zpracovaným potravinám a potravinám z rychlého občerstvení, které na kvalitě značně strádají.

Cévy a jejich správnou funkci podpoří dostatečný přísun vitamínů B6, B12, vitamínu C a karotenoidu jménem lutein. Jedná se o žlutooranžové barvivo, které se přirozeně vyskytuje v kapustě, špenátu, zelí či mrkvi. Dostatek těchto látek zabraňuje poškození cév a udržuje je pružné. Stejně tak jako flavonoidy, například diosmin a hesperidin, které pomáhají cévy chránit a zvyšovat jejich odolnost.

Caigua pomáhá zbavit se cholesterolu a spalovat tuky

Pokud již máme problémy s cholesterolem a trpíme nadváhou, tak je vhodné podpořit metabolismus tuků. Dobře nastartovaný metabolismus tuků pomáhá cévám odlehčit. Z přírodních prostředků je jedničkou na cholesterol peruánská potravina caigua.

Caigua příznivě ovlivňuje metabolismus sacharidů a tuků v těle. Je to takový spalovač tukových rezerv. Díky tomuto působení pomáhá caigua čistit cévy od usazenin a pomáhá tak předejít kornatění tepen a srdečním chorobám.

Caigua se proto osvědčila i při léčbě vysokého krevního tlaku a cukrovky. Brání tvorbě křečových žil, působí jako prevence srdečního infarktu a čistí krev. Caigua se považuje za potravinu, která podporuje zdraví a má velmi málo kalorií.

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

799 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*