Jak vyčistit ucpané cévy? Bylinným zázrakem z Peru!

Dnešní uspěchaný život nám nedovolí vydechnout. Ani se během dne pořádně najíst. A tak vezmeme zavděk čímkoliv, co nás alespoň trochu nasytí. A uklidní. Večer se pak opět rychle dojíme a jdeme spát. Jenže rychlá jídla plná rafinovaných cukrů a nasycených tuků pomalu, ale jistě ucpávají naše cévy. Naše zdraví dostává trhliny, což určitě nechceme.

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč


Jak vyčistit ucpané cévy? Bylinkami!
Jak vyčistit ucpané cévy? Bylinkami! foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Postupně s přibývajícím věkem a opotřebovaností těla dochází u cév k tomu, že se na jejich stěnách ukládá tuk. A především cholesterol. Tam, kde se doslova přilepí na stěny cév, dochází k jejich zúžení. Sníží se v nich průtok krve. Cévy se tak postupně stávají křehké a méně pružné. Jejich funkce slábnou. A stejně tak ochabují orgány, ke kterým se nemá jak dostat krev s kyslíkem a živinami. Dochází tak ke kornatění tepen. Zvyšuje se riziko srdečních onemocnění. Jak vyčistit ucpané cévy, abychom v krajním případě neskončili na interně?

Účelem tohoto článku není poučovat, že máte změnit své stravování a vůbec životní styl. To necháme čistě na vás. Chceme vám jen poradit, která bylinka vám nejlépe pomůže velmi důkladně vyčistit cévy. Řeč je o peruánském zázraku jménem Caigua.

Caigua dokáže vyčistit ucpané cévy. Ptáte se, jak je to možné? Caigua totiž umí úplně změnit naše spalování. Zejména jak se naše tělo poradí se sacharidy a tuky v těle. Pracuje velmi nenápadně, ale ve skutečnosti je to neúnavný spalovač tukových rezerv.

Caigua díky tomu pomáhá vyčistit ucpané cévy od usazenin. Mnohdy na poslední chvíli tak předchází kornatění tepen a srdečním chorobám.

Caigua se proto osvědčila i při léčbě vysokého krevního tlaku a cukrovky.

Navíc brání tvorbě křečových žil. Působí nejen jako prevence srdečního infarktu, ale zároveň i čistí samotnou krev.

Caigua je zkrátka přírodní zázrak, který podporuje zdraví. I těm, kteří se o něj starají, ale jejich předkové nikoliv. Takže i při zdravém způsobu života se musí kvůli genům o své cévy pečlivě starat.

georg

REKLAMA

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč


42 Comments

 1. Na cévy je dobrá také yucca,ale nemůže ji užívat ten kdo má kardiostimulátor.Je to také u užívání caigui_?
  Děkuji za odpověď.Kolocová

  • Dobrý den, to vám bohužel nejsme schopni říci, s kardiostimulátory nemáme žádné zkušenosti.

 2. Caigua je tedy dle obrázku nějaký výtažek z Ačokči. Takže než kupovat drahé léky, kde je léčivé látky minimum, vypěstovala jsem si Ačokču a jím plody hned z liány a mám 100% účinné látky v těle…

  • Dobrý den Jano, bohužel, je nám to velice líto, ale naprostý opak je pravdou. Caigua na obrázku je sušený plod Ačokči vypěstovaný vysoko v horách v Peru, v ideálních klimatických podmínkách a především v půdě, bohaté na specifické minerály. Tudíž tato Caigua má velmi vysoký obsah účinných látek.

   Caigua vypěstovaná v Česku nikoliv – ta má naopak účinných látek naprosté mininium.

   Podobně dopadli Číňané, když začali pěstovat peruánskou Macu v Číně. Nikdo ji nechtěl. Nefungovala. Nemohla, nevyrostla totiž ve své původní domovině vysoko v horách v půdě se specifickými minerály a patřičným podnebím.

  • Dobrý den, ano, určitě můžete. Časem zjistíte, že „léky“ na vysoký tlak nebudete potřebovat.

 3. Dobrý den, beru léky Trombex, Prenessu, Sortis a Euthyrox. Mohu při těchto lécích užívat také přípravky Caigua a Gotu Kola? A jestli ano, lze je užívat dohromady nebo odděleně s časovou pauzou? Za odpověď děkuji.

   • Dobrý den beru agen 05 na tlak a detralex. Mám cholesterol, ale nechci léky. Pomůže mi toto na úpravu cholesterolu?

    • Dobrý den Marto, ano, mohlo by to pomoci za předpokladu, že zároveň vyloučíte ze stravy veškeré živočišné produkty, bílou mouku, bílý cukr a také hlavně sůl, zejména tu skrytou ve složeních průmyslových potravin.

 4. Dobrý den,
  můžu užívat přípravky Caigua a Gotu Kola, když jsem velmi dobře kompnezovaná (v podstatě s normálními hodnotami glykemie)) diabetička s diabetem jiného typu (ani I., ani II.), pokud by něco hrozilo tak hypoglykemie.
  Děkuji za odpověď.

   • Moc vám děkuji za velice rychlou odpověď. Předpokládám tedy, že by mi ani neměla vadit Gotu Cola.
    Jestli můžu mít ještě jednu prosbu, měli byste radu na nějakou tinkturu pro posílení imunity, kterou bychom v této situaci s koronavirem mohli bez nebezpečí jednorázově posílit imunitu naší osmiměsíční holčičce?
    Budu vám moc vděčná za radu a srdečně zdravím

 5. Děkuji z radu, ale je to moje pravnučka a kojená není (matka neměla dostatek mléka) a nejsem si jistá, zda se výše uvedená rada vztahuje i na miminko. Pokud je vůbec možné bez rizika nějak imunitu jednorázově posílit,nejednodušší by byly nějaké kapky do její stravy.
  Předem díky

  • Rádo se stalo. Co se týče miminka, držel bych se spíše co nejvíce vitaminů ze stravy, tedy ovoce a zelenina. U takto malého dítěte se imunitní systém teprve vyvíjí, tudíž nedoporučuji do tohoto procesu zasahovat tinkturou.

 6. Jsem vám velice vděčná za vaše kvalifikované a bleskurychlé odpovědi a jsem moc ráda, že pro nás existujete.
  S velkými díky vám posílám lásku a pozitivní energii pro vaši ochranu.

 7. JAK DLOUHO SE MA POUZIVAT CAUGUA 100 tablet<<<<< obcas pouzivam caje ktere podporuji prirozenou obranu a imunitni system caj ktery ma vyuziti pri detoxikaci organismu<<<<<caugu je caj

 8. Dobry den,je mi 72 let a mam cholesterol 7,2.Nikdy zadne prasky neberu ale nyni mam predepsany na snizeni cholesterolu.Mam obavy z vedlejsich ucinku.Prosim,pomuze mi CAIGUA?Opravdu pomuze?Dekuji

  • Dobrý den Miloslavo, ano, Caigua by Vám mohla pomoci. Zároveň by bylo vhodné ze stravy ubrat živočišných tuků a nahradit je rostlinnými, nikoliv ale ztuženými. Například panenský olivový olej. Ideálně se rovněž vyhnout smažení. Když už musíte, tak doporučujeme pár kapek rýžového oleje.

 9. Dobrý den, je mi 70 let a na snížení cholesterolu beru lék corsim, je možné ho brát současně s caiguou ? Děkuji.

 10. Dobrý den,
  úplnou náhodou jsem narazila na informace ohledně přípravku Caigua. Můžu jej užívat, když aberu léky na snížení vysokého krevního tlaku ( Rilmenidin) a na cholesterol ( Mertenil)
  Začínám mít problémy s bolestmi kloubů.
  Děkuji za odpověď

 11. Dobrý den,
  mám cholesterol 7,2 (60 let), lékařka mi automaticky napsala Atorvastatin 40 mg, ale když jsem přečetla vedlejší účinky, naskočila mi husí kůže, a tak jsem se rozhodla zkusit snížit hladinu cholesterolu změnou jídelníčku a zakoupila jsem Lecitin a Omegu 3.Můžu prosím Caiguu užívat společně s těmito produkty? Vysoký tlak nemám, jen se chci ještě zeptat, zda můžu v malém množství používat máslo nebo raději margarín? Všude píší něco jiného a mám hodně ráda vejce a bryndzu – kolik je vhodné konzumovat při cholesterolu? Jsem moc ráda, že jsem objevila Vaše stránky, „vkládám“ zdraví do produktů z těchto stránek a pevně věřím, že pomůžou. Díky a mějte se moc krásně.

  • Dobrý den Markéto, Caigua s Lecitin a Omega 3 současně určitě užívat můžete. Co se týče tuků, doporučuji spíše ty kvalitní rostlinné, tedy hlavně olivový olej. Co se týče živočišných produktů, jedno vejce z domácího chovu Vám určitě neublíží.

   • Dobrý den,
    děkuji za odpověď, jen jsem se nezeptala, po jak dlouhou dobu lze Cauguu užívat?
    To vejce lze jíst denně nebo 1x týdně?
    Vřelý dík.

 12. Dobrý den,hledám něco na odvápnění cév.Diky dlouholetému užívání hořčíku,mám mě z neznameho důvodu nadbytek vápníku.Cholesterol mírně zvýšený,tuhnou a opuchaji mi litka,vnímám jakoby tuhou krev může mi caigua pomoc?Případně užívám měsíc a pauza,nebo dýl? Děkuji

 13. Dobrý den. Má přípravek nějaké nežádoucí účinky nebo je pro někoho třeba nevhodný?? Dekuji

 14. Dobrý den.Je mi 71let,v 56 trojitý baypas,dále mírná moz.mrtvice,bylo zjištěno, ucpaná pr.krkavice,levá 50%
  Teď mi hrozí za čtyři měsíce operace, vyčištění levé krkavice.
  Ještě chronická leukémie.Beru léky na prostatu a jiné na tlak. Myslite,že by mi přípravek do 4 měsiců pomohl? Jestli ano, jak dlouho ho brát a jak ho užívat. Měl bych se poradit s lékařem?Děkuji za odpověď.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*