Jak vyčistit ucpané cévy? Bylinným zázrakem z Peru!

Dnešní uspěchaný život nám nedovolí vydechnout. Ani se během dne pořádně najíst. A tak vezmeme zavděk čímkoliv, co nás alespoň trochu nasytí. A uklidní. Večer se pak opět rychle dojíme a jdeme spát. Jenže rychlá jídla plná rafinovaných cukrů a nasycených tuků pomalu, ale jistě ucpávají naše cévy. Naše zdraví dostává trhliny, což určitě nechceme. 

eshop energie života nabízí


CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

399 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

449 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silná imunita

399 Kč


Jak vyčistit ucpané cévy? Bylinkami!
Jak vyčistit ucpané cévy? Bylinkami! foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Postupně s přibývajícím věkem a opotřebovaností těla dochází u cév k tomu, že se na jejich stěnách ukládá tuk. A především cholesterol. Tam, kde se doslova přilepí na stěny cév, dochází k jejich zúžení. Sníží se v nich průtok krve. Cévy se tak postupně stávají křehké a méně pružné. Jejich funkce slábnou. A stejně tak ochabují orgány, ke kterým se nemá jak dostat krev s kyslíkem a živinami. Dochází tak ke kornatění tepen. Zvyšuje se riziko srdečních onemocnění. Jak vyčistit ucpané cévy, abychom v krajním případě neskončili na interně?

Účelem tohoto článku není poučovat, že máte změnit své stravování a vůbec životní styl. To necháme čistě na vás. Chceme vám jen poradit, která bylinka vám nejlépe pomůže velmi důkladně vyčistit cévy. Řeč je o peruánském zázraku jménem Caigua.

Caigua dokáže vyčistit ucpané cévy. Ptáte se, jak je to možné? Caigua totiž umí úplně změnit naše spalování. Zejména jak se naše tělo poradí se sacharidy a tuky v těle. Pracuje velmi nenápadně, ale ve skutečnosti je to neúnavný spalovač tukových rezerv.

Caigua díky tomu pomáhá vyčistit ucpané cévy od usazenin. Mnohdy na poslední chvíli tak předchází kornatění tepen a srdečním chorobám.

Caigua se proto osvědčila i při léčbě vysokého krevního tlaku a cukrovky.

Navíc brání tvorbě křečových žil. Působí nejen jako prevence srdečního infarktu, ale zároveň i čistí samotnou krev.

Caigua je zkrátka přírodní zázrak, který podporuje zdraví. I těm, kteří se o něj starají, ale jejich předkové nikoliv. Takže i při zdravém způsobu života se musí kvůli genům o své cévy pečlivě starat.

georg


CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

399 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

449 Kč

SPIRULINA tbl.

vyčistí krev

199 Kč


6 Comments

 1. Na cévy je dobrá také yucca,ale nemůže ji užívat ten kdo má kardiostimulátor.Je to také u užívání caigui_?
  Děkuji za odpověď.Kolocová

 2. Caigua je tedy dle obrázku nějaký výtažek z Ačokči. Takže než kupovat drahé léky, kde je léčivé látky minimum, vypěstovala jsem si Ačokču a jím plody hned z liány a mám 100% účinné látky v těle…

  • Dobrý den Jano, bohužel, je nám to velice líto, ale naprostý opak je pravdou. Caigua na obrázku je sušený plod Ačokči vypěstovaný vysoko v horách v Peru, v ideálních klimatických podmínkách a především v půdě, bohaté na specifické minerály. Tudíž tato Caigua má velmi vysoký obsah účinných látek.

   Caigua vypěstovaná v Česku nikoliv – ta má naopak účinných látek naprosté mininium.

   Podobně dopadli Číňané, když začali pěstovat peruánskou Macu v Číně. Nikdo ji nechtěl. Nefungovala. Nemohla, nevyrostla totiž ve své původní domovině vysoko v horách v půdě se specifickými minerály a patřičným podnebím.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*