Jak vyčistit ucpané cévy? Bylinným zázrakem z Peru!

Dnešní uspěchaný život nám nedovolí vydechnout. Ani se během dne pořádně najíst. A tak vezmeme zavděk čímkoliv, co nás alespoň trochu nasytí. A uklidní. Večer se pak opět rychle dojíme a jdeme spát. Jenže rychlá jídla plná rafinovaných cukrů a nasycených tuků pomalu, ale jistě ucpávají naše cévy. Naše zdraví dostává trhliny, což určitě nechceme. 

eshop energie života nabízí


CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

359 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

399 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

393 Kč


Jak vyčistit ucpané cévy? Bylinkami!
Jak vyčistit ucpané cévy? Bylinkami! foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Postupně s přibývajícím věkem a opotřebovaností těla dochází u cév k tomu, že se na jejich stěnách ukládá tuk. A především cholesterol. Tam, kde se doslova přilepí na stěny cév, dochází k jejich zúžení. Sníží se v nich průtok krve. Cévy se tak postupně stávají křehké a méně pružné. Jejich funkce slábnou. A stejně tak ochabují orgány, ke kterým se nemá jak dostat krev s kyslíkem a živinami. Dochází tak ke kornatění tepen. Zvyšuje se riziko srdečních onemocnění. Jak vyčistit ucpané cévy, abychom v krajním případě neskončili na interně?

Účelem tohoto článku není poučovat, že máte změnit své stravování a vůbec životní styl. To necháme čistě na vás. Chceme vám jen poradit, která bylinka vám nejlépe pomůže velmi důkladně vyčistit cévy. Řeč je o peruánském zázraku jménem Caigua.

Caigua dokáže vyčistit ucpané cévy. Ptáte se, jak je to možné? Caigua totiž umí úplně změnit naše spalování. Zejména jak se naše tělo poradí se sacharidy a tuky v těle. Pracuje velmi nenápadně, ale ve skutečnosti je to neúnavný spalovač tukových rezerv.

Caigua díky tomu pomáhá vyčistit ucpané cévy od usazenin. Mnohdy na poslední chvíli tak předchází kornatění tepen a srdečním chorobám.

Caigua se proto osvědčila i při léčbě vysokého krevního tlaku a cukrovky.

Navíc brání tvorbě křečových žil. Působí nejen jako prevence srdečního infarktu, ale zároveň i čistí samotnou krev.

Caigua je zkrátka přírodní zázrak, který podporuje zdraví. I těm, kteří se o něj starají, ale jejich předkové nikoliv. Takže i při zdravém způsobu života se musí kvůli genům o své cévy pečlivě starat.

georg


CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

359 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

399 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*