Bylinky na srdce a zdravé cévy zabírají

Bohužel mnohá onemocnění dědíme. Například špatné cévy a žíly. Jaké z toho pro nás vyplývají zdravotní důsledky a jak jim můžeme čelit?

REKLAMA

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

79 Kč


Bylinky na srdce a zdravé cévy zabírají.
Bylinky na srdce a zdravé cévy zabírají. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Když naše cévy nemají dostatečnou pružnost, průtok krve se může zhoršovat a vést k nedostatečné výživě tkání. Pokud je špatné okysličování dlouhodobého charakteru, hrozí pak zdravotní problémy, z nichž nejzávažnější je infarkt myokardu. Důležitá je proto prevence, která je v případě, že budeme užívat bylinky na srdce, velmi šetrná a zároveň účinná.

Mezi bylinkami na srdce vévodí Caigua

Caigua si popularitu získala především jako „specialista” na cholesterol, protože bioaktivní substance, které se v ní nachází, mají pozitivní vliv na metabolismus tuků.

Tyto látky snižují hladinu „zlého” cholesterolu LDL, odpovědného za sklerotické změny cév. Současně zvyšují hladinu „dobrého” cholesterolu HDL.

Díky těmto vlastnostem mnozí lidí Caiguu využívají k prevenci arteriosklerózy, neboť čistí cévy a tepny od usazenin. Tím pomáhá předejít srdečním a oběhovým chorobám. Mimo to podporuje léčbu vysokého krevního tlaku a cukrovky.

Extrakt z hroznových jader

Mezi účinné přírodní produkty a bylinky na srdce patří také hroznová jadérka. Obsahují látky, které kromě našeho srdce chrání také naše cévy i mozek, u kterého snižuje riziko mozkové příhody. Čím je to způsobeno?

Hroznová jadérka působí hned na dvou frontách. Pomáhají se snížením krevního tlaku, ale také s roztažením menších vlásečnic, čím se zvyšuje průtočnost cév.

Velké množství účinných látek v hroznovém jádru se dnes v laboratořích jednotlivě extrahuje. Vyrábí se z nich moderní léky, které se používají v klasické medicíně.  To jen poukazuje na jeho skutečně pozitivní účinky pro organismus.

Angiosmin

Angiosmin je komplex přírodních látek, které rovněž udávají prim mezi bylinkami na srdce a cévy. Tyto látky mají především velmi pozitivní vliv na zdravé cévy. Diosmin, hesperidin, rutin či aescin ve vzájemné synergii zlepšují odolnost cév, zvyšují jejich tonus a snižují vysokou propustnost cévních stěn.

Angiosmin tak pomáhá zároveň při křečových žilách či nedostatečnosti dolních končetin, která se projevuje pocitem těžkých nohou, otoky, bolestmi a křečemi. Tyto projevy se díky těmto látkám viditelně zlepšují, což potvrzuje fakt, že bylinky na srdce a cévy skutečně fungují.

Pozitivně působí i při hemeroidech, kdy díky zpevnění cévních stěn v oblasti konečníku se snižuje případné krvácení. Tyto látky lze užívat i jako doplňkovou léčbu při bércových vředech. Celkově pomáhají v případech, kdy se objeví problémy s růstem a výživou tkání.

REKLAMA

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

59 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*