Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví

Peruánské byliny sice pocházejí z velké dálky, ale svým užitím jsou nám velice blízko. Je to díky tomu, že jejich léčivá síla pomáhá při řadě dnešních civilizačních onemocněních, která spolu velice souvisí. Co je řadě peruánským bylinám společné, je jejich očistný vliv na organismus. Už jen z tohoto principu dokáží tělo zbavit řady potíží a posílit ho.

REKLAMA

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví, což potvrzují samotní domorodí obyvatelé.
Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví, což potvrzují samotní domorodí obyvatelé. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Peruánské byliny jsou pro nás něco exotického a divokého. Jsou to byliny, které jsou pro nás většinou neznámé, ale přitom mají mezi domorodými lidmi své tradiční použití. Je zajímavé, že jejich účinek je většinou velice široký a opravdu silný. Využívají se díky tomu i na léčbu pro nás netypických nemocí jako je třeba malárie či lepra.

Peruánské byliny jsou mnohdy léčivé od kořene až po semeno. Díky své divokosti jsou zdrojem neuvěřitelné přírodní síly, která může naše zdraví posílit na mnoha úrovních. Mnohdy se využívají nejen v léčitelství, ale také na výrobu řady domorodých nástrojů.

Peruánské byliny jsou dnes velice aktuální, a to díky svému širokému vlivu. Dokáží totiž velice příznivě ovlivnit metabolické procesy v těle a posílit řadu orgánů obzvláště játra, žlučník, ledviny či slinivku. Tyto orgány dnes značně přetěžujeme a zbytečně si je poškozujeme nevhodným životním stylem a stravou. Proto se pak potýkáme se zbytečnými problémy, jako je:

 • Vysoký krevní tlak
 • Vysoká hladina cholesterolu
 • Vysoká hladina krevního cukru
 • Nadměrné množství tuku v těle
 • Vysoké množství toxických a jinak škodlivých látek v těle
 • Viry, plísně, bakterie

S tím se pak u nás projevují nemoci jako je cukrovka, nadváha až obezita, dna, problémy s trávicí soustavou, oběhovou soustavou a srdcem, problémy s pohybovým aparátem a častější náchylnost k infekčním onemocněním.

Peruánské byliny jako vzpruha pro náš metabolismus

Většina uvedených problémů začíná u naší stravy a problémů s metabolismem, které tato strava vyvolává. Jedním z metabolických problémů je například onemocnění jménem dna. Při něm organismus neprodukuje dostatečné množství určitého trávicího enzymu. Tím se z těla špatně odbourává kyselina močová, která vzniká při metabolismu určitých složek potravy.

Pokud se její hladina v těle zvýší, tak může mít negativní vliv na klouby a snížení pohyblivosti. Může často až vykrystalizovat v močové kameny a také způsobit cukrovku. Dna je onemocnění, které díky dnešnímu způsobu života není neobvyklé.

Peruánské byliny, které si s dnou umí poradit, je hned několik.

Nejznámější je Vilcacora, která se ve světě cení pro mnoho svých léčivých vlastností jako je například:

 • posílení imunity
 • antibakteriální a antivirové účinky
 • protizánětlivé účinky
 • antioxidační vlastnosti

Díky těmto všem vlastnostem lze říci, že vilcacora obnovuje v člověku jeho sílu. Na mnoha úrovních totiž dokáže tělo posílit. Její velká síla spočívá hlavně v tom, že odstraňuje z těla to, co tam nepatří. Můžeme říci, že tedy zásadně posiluje imunitní systém.

Chanca piedra – drtič kamenů

Další známou peruánskou bylinou je chanca piedra (vyslovuje se čanka piedra). Ta se v peruánském léčitelství běžně používá na vypuzení močových a žlučových kamenů z organismu. Nepoužívá se jen na takto vzniklé problémy, ale i preventivně, kdy příznivě ovlivňuje vylučování kyseliny močové z těla.

Zároveň umí příznivě ovlivnit vylučování žluči a tím napomáhá i správnému trávení. Všeobecně se díky svému antivirovému, protizánětlivému a očistnému působení používá na řadu problému souvisejících s  ledvinami, močovými cestami, žlučníkem, játry, žaludkem a střevními problémy.

Podobný čistící účinek na močové cesty má nejstarší rostlina světa jménem cola de caballo (vyslovuje se kola de kavajo). Je unikátní v tom, že obsahuje vysoké množství křemičitanů, které se v trávicím traktu lehce vstřebávají. Napomáhá tak dobrému trávení a vylučuje z těla toxický hliník. Je to taková přírodní dezinfekce žaludku, střev a krve. Posiluje tak celý organismus a udržuje ho v dobrém stavu.

Dalším močopudným peruánským pokladem je keř achiote, který se běžně používá na udržení zdravé prostaty a močového ústrojí. Zároveň působí příznivě na hladinu cholesterolu v krvi, snižuje krevní tlak a reguluje metabolismus. Hodí se tedy i při redukční dietě. Vyhýbat se mu však musí lidé s cukrovkou, protože hladinu krevního cukru zvyšuje.

Peruánské byliny umí zatočit i s cukrovkou

Peruánské byliny umí skvěle působit na orgány související s trávením. Například tahuari (vyslovuje se tauari) má velice příznivý vliv na játru a slinivku. Dokáže tak pomoci i s onemocněními, které s těmito orgány přímo souvisí jako je třeba cukrovka.

Má navíc antibakteriální a antivirové účinky a svým působením účinkuje podobně jako antibiotika. Z této peruánské byliny jsou fascinování i vědci, protože u ní byla prokázána účinnost při léčbě nádorů. Velice kladně ovlivňuje metastatické procesy v těle, a tudíž se používá k protinádorovým ozdravným kúrám.

Mezi peruánské byliny, které mají značně ozdravný vliv na slinivku patří cuti cuti (vyslovuje se kuti kuti). Cukrovkáři ji mají ve své oblibě, protože její každodenní užívání pozitivně ovlivňuje stav hladiny krevního cukru. Dokáže regulovat proces regenerace buněk slinivky a taktéž má pozitivní vliv na chronické záněty a nádory slinivky. Její účinek se tak může projevit i na snížení váhy.

REKLAMA

konopne seminko 500g - Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

slunecnice 500g - Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

lnene seminko 1kg - Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

hercampury 576x700 - Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


Peruánské byliny na detoxikaci

Jednou z nejužívanější peruánskou bylinou je hercampuri (vyslovuje se erkampuri). Je to čistič krve, který tak pomáhá při cukrovce, vysokém cholesterolu a nadváze. Je to velice hořká bylina, která tak posiluje činnost jater a žlučníku a udržuje náš metabolismus ve správné kondici.

Ještě více užívanou a podobně působící je peruánská bylina jménem manayupa (manajupa). Pro své vysoce čistící účinky dokáže sama zvládnout řadu zdravotních potíží. Dokonale totiž z těla odstraňuje chemické toxické látky. Příznivě ovlivňuje stav naší játry, žlučníku, žaludku, ledvin a močových cest. Pomáhá tak i při redukčních dietách, kdy usnadňuje spalování tuků.

Sacha inchi oživuje buňky celého těla

Peruánské byliny jsou požehnáním pro fungování celého těla. Dokáží ho oživit od základu, především bylina jménem sacha inchi (vyslovuje se sača inči). Sacha inchi je dnes velice aktuální bylinou, protože nám pomáhá eliminovat negativní důsledky stravy bohaté na nehodnotné tuky a vysoké množství mastné kyseliny omega 6. Její kouzlo spočívá v tom, že je velice ceněným zdrojem vyváženého množství nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9.

Ze semen této peruánské byliny se vyrábí olej, který se celosvětově využívá nejen v potravinářském ale i kosmetickém průmyslu. Jedná se o nejbohatší zdroj omega kyselin, které jsou v těle navíc vysoce vstřebatelné. Díky svému vyváženému poměru je navíc tento olej doporučován i těhotným ženám. Svým působením totiž podporuje správný vývoj plodu.

 Sacha inchi patří mezi peruánské byliny, která se skvěle hodí pro děti s ADHD. Je to z důvodu, že olej z této peruánské byliny je zdrojem kvalitní a vyživující energie. Dochází tak k zásadnímu posílení organismu, který v podstatě trpí na nedostatečnou výživu již z prenatálního vývoje.

Sacha inchi oživuje buňky celého těla a tak je olej z této byliny vynikající nejen pro redukční diety, snížení cholesterolu a krevního cukru, ale také pro lidi s rakovinovým onemocněním. (zdroj:herbarperuanskychbylin.cz)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví 269b - Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Peruánské byliny předávají sílu a navrací zdraví  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


4 Comments

  • Marco můžete objednat v našem eshopu.

   Podle zkušeností tradiční medicíny i současné vědy se používá při:

   – migrénách
   – bolestech hlavy
   – revmatizmu
   – zánětech kloubů
   – svalových křečích (také jako obklady)
   – neuralgii
   – hysterii
   – nachlazení
   – bronchitidě
   – astma
   – ke zklidnění
   – podpůrně při Parkinsonově chorobě

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*