Horoskop na tento týden od 2. do 8. března 2020

Po týdnu útlumu přichází zásadní zvrat. Ti, kteří se nenechali zachvátit panikou, budou nyní na koni, protože byli schopni lépe předvídat budoucnost. Budou se vyhřívat na výsluní, protože se od nich očekávají další vhledy a prognózy. Ať už budou jakékoliv, pro nás všechny platí, že můžeme zůstat naprosto bezstarostní, protože všechno v naprostém pořádku je.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč


Horoskop na tento týden od 2. do 8. března 2020.
Horoskop na tento týden od 2. do 8. března 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden stejně jako v minulosti předpovídá po krátkém útlumu další nárůst vzájemné podpory mezi lidmi, kteří pracují na společných projektech. Budou si velmi rozumět, protože jasně vidí cíl, k němuž neomylně směřují. Navzájem se budou silně povzbuzovat. A tato mentální podpora způsobí další nečekaný obrat, které jejich úsilí zvedne opět na vyšší úroveň.

Naplní nás to euforickou radostí. Nenechme se jí však zcela ovládnout, protože vystřízlivění nám může přinést nervozitu. Ale jen dočasnou, protože naše úspěšné tažení životem je jasná věc. Neustále budeme mít chuť se navzájem povzbuzovat. Jen je zapotřebí dobře vnímat detaily a souvislosti, aby nám něco podstatného neuniklo.

Rovněž materiálně se nám bude dařit, v mnohém si oddechneme, protože přichází tolik očekávaná volnost. Jen bude žádoucí se obrnit trpělivostí s blízkými, kteří na tuto svobodu nedosáhnou, protože k ní ještě nedospěli. Zatím.

Může se to stát náplní vášnivých diskusí, které mají pozitivní aspekt – vcítit se do situace těch druhých. Projevit empatii. Ale zároveň si stát za svým. Skutečnost, že s někým soucítíme ještě neznamená, že souhlasíme s jejich jednáním.

Díky našemu vnímání jsme schopni lépe volit slova podle toho, ke komu hovoříme.

Někdo potřebuje jemnost, protože tvrdost by jej podrápala.

Někdo jiný zase potřebuje tvrdost, protože by jinak neslyšel.

Zkrátka všichni jsme si rovni,

ale všichni nejsme na stejné úrovni,

a proto každému co jemu jest,

jeho úrovni odpovídající test.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí přijde první povzbuzení, díky kterému si uvědomíme něco, co jsme měli před sebou, ale nic nám to neříkalo. Jen pozor na ego, které se vždy chová zištně.

Úterý

Zrána nás budou čekat nedorozumění a nepochopení, ale to brzy přejde. Když se zaměříme na naše vlastní záležitosti, dostane se nám pozitivních zpráv. Celkově bude tento den velmi úspěšný.

Středa

Středa může být poněkud krizová. Může se objevit hodně nepříjemností, které nám budou cuchat nervy. Abychom tento nečas změnili, bude nutné učinit zásadní rozhodnutí. Má smysl se vždy vyhýbat konfliktu, když víte, že víte?

Čtvrtek

Čtvrtek bude opět úspěšný. Sice se na mnoho situací můžeme dívat poněkud přísným zrakem, ale pokud budeme zároveň oddáni svému poslání, svému vyššímu Já, že ví, proč činí, jak činí a radí, úspěch nás nemine. A ten bude opravdu grandiózní.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se může opět všechno zastavit, což nám hlavně po finanční stránce může činit nesnáze. Ale když přehodíme výhybku na jinou kolej, po které jsme ještě nejeli, dokážeme se z potíží vymanit. Byť to nebude bez obětí a jistých vydání.

Sobota

V sobotu je nutné učinit konec všem pochybnostem. A to velmi rázným způsobem. Ti, kteří vidí dál, musí zavelet a seřadit ostatní do jednoho šiku. Protože jedině tak může být výsledek fantasticky famózní. A ten teda bude.

Neděle

Neděle bude zkouškou, jak zareaguje naše ego, které se může stát středem pozornosti. Mohou vznikat nedorozumění, proto doporučujeme se opevnit ve svých jistotách, nepochybovat a pozorně sledovat další vývoj, který může být velmi dramatický. V pozitivním slova smyslu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. března 2020269b - Horoskop na tento týden od 2. do 8. března 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. března 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. března 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*