10 proroctví, o kterých jste možná nevěděli – 1

Proroctví a předpovědi jsou úžasné. Nutí nás přemýšlet o budoucnosti a hledat naplnění v minulých událostech. Většina z nás ví o Nostradamovi a jeho proroctvích – byly o nich sepsány stovky knih, a tak než abychom se stále dokola zabývali starým tématem (jehož některé části byly vyvráceny), představujeme vám seznam proroctví, o kterých většina z vás, jak doufáme, nikdy neslyšela.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Alois Irlmaier

Irlmaier byl prostý Němec, který v 50. letech 20. století předpovídal třetí světovou válku. Zde je malá ukázka toho, jak si ve svých předpovědích tuto válku představoval: „Vše vstoupí v mír. Shalom! Pak se to stane – náhle vzplane nová válka na Středním východě, velké námořní síly čelí nepřátelství ve Středomoří – situace je napjatá. Skutečná jiskra je však zažehnuta na Balkáně: Vidím ‚velkého člověka‘, jak padá, zkrvavená dýka leží vedle něj – poté náraz při dopadu. Dva muži zabili třetího vysoké hodnosti. Byli zaplaceni dalšími lidmi. Jeden z vrahů je malý černoch, druhý o něco vyšší s vlasy jasné barvy. Myslím, že to bude na Balkáně, ale nemohu to říct přesně. (…) Okamžitě přichází pomsta z místa za velkou vodou. Avšak žlutý drak ve stejnou dobu napadne Aljašku a Kanadu. Ale nepřichází z daleka. A pak v řadě prší žlutý déšť. Jakmile je zlaté město zničeno, začíná to…“ Nejzajímavější na těchto proroctvích je skutečnost, že Irlmaier věřil, že válka začne na Středním východě, o čemž byla přesvědčena většina lidí v 21. století.

Hildegarda z Bingenu

Jsem velkým fanouškem svaté Hildegardy – všestranně vzdělané jeptišky z 12. století, a přestože je dobře známa pro svůj úžasný přínos klasické hudbě a literatuře, není až tak známa pro svá proroctví (kterých bylo mnoho). V jednom z nich to vypadá, že mluví o zničení Spojených států: „Předtím než dorazí kometa, bude mnoho národů, s výjimkou dobrých, trpět chtíčem a hladomorem. Velký národ v oceánu tvořený lidmi různých kmenů a původů zemětřesením, bouří a záplavami bude zničen. Bude rozdělen a z velké části ponořen.

Tento národ zažije také mnoho neštěstí na moři a ztratí své kolonie na východě kvůli tygru a lvu. Kometa svým obrovským tlakem vytlačí mnoho z oceánu a zaplaví mnoho zemí, a způsobí mnoho chtíče a morových ran. Po kometě bude tento velký národ zničen zemětřeseními, bouřemi a velkými vlnami, které způsobí mnoho chtíče a mor. Oceán zaplaví i mnoho dalších zemí, takže veškerá pobřežní města budou žít ve strachu a mnohá budou zničena. Všechna pobřežní města budou mít strach a mnohá budou zničena přílivovou vlnou a většina živých tvorů zemře a ti co uniknou, zemřou strašnou nemocí.“ Také předpověděla, že se na Zem vrátí mír, až bude obnoven francouzský trůn (velmi zajímavé, když si uvědomíte, že v té době nebyl zničen. Další proroctví svaté Hildegardy si můžete přečíst zde.

Baba Vanga

Baba Vanga, slepá Bulharka (1911–1996), byla bylinkářka a údajná mystička, která také vyřkla řadu proroctví o budoucnosti. Stala se velmi známou pro své takzvané mystické schopnosti. Jejího pohřbu se zúčastnily davy lidí. V jednom z mnoha proroctví tvrdila, že do roku 4599 lidstvo dosáhne nesmrtelnosti a o necelých sto let později se začneme asimilovat s mimozemšťany, které potkáme na stovkách planet, jež lidstvo do té doby obydlí. Tvrdila, že v roce 4509 bude člověk dostatečně vyspělý, aby mohl přímo začít komunikovat s Bohem. V roce 2221, při pátrání po mimozemském životě přijde lidstvo do kontaktu s něčím opravdu strašlivým (ačkoliv neupřesnila s čím). Blíže k současnosti předpověděla, že dojde k posunu zemské oběžné dráhy v roce 2023. Kupodivu předpověděla začátek třetí světové války v roce 2010, což se očividně nesplnilo – její stoupenci však tvrdí, že současné machinace by ji ještě stále mohly zapříčinit.

zdrojový článek: www.listverse.com

překlad: Siw

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

349 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*