10 proroctví, o kterých jste možná nevěděli – 1

Proroctví a předpovědi jsou úžasné. Nutí nás přemýšlet o budoucnosti a hledat naplnění v minulých událostech. Většina z nás ví o Nostradamovi a jeho proroctvích – byly o nich sepsány stovky knih, a tak než abychom se stále dokola zabývali starým tématem (jehož některé části byly vyvráceny), představujeme vám seznam proroctví, o kterých většina z vás, jak doufáme, nikdy neslyšela.

REKLAMA

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Alois Irlmaier

Irlmaier byl prostý Němec, který v 50. letech 20. století předpovídal třetí světovou válku. Zde je malá ukázka toho, jak si ve svých předpovědích tuto válku představoval: „Vše vstoupí v mír. Shalom! Pak se to stane – náhle vzplane nová válka na Středním východě, velké námořní síly čelí nepřátelství ve Středomoří – situace je napjatá. Skutečná jiskra je však zažehnuta na Balkáně: Vidím ‚velkého člověka‘, jak padá, zkrvavená dýka leží vedle něj – poté náraz při dopadu. Dva muži zabili třetího vysoké hodnosti. Byli zaplaceni dalšími lidmi. Jeden z vrahů je malý černoch, druhý o něco vyšší s vlasy jasné barvy. Myslím, že to bude na Balkáně, ale nemohu to říct přesně. (…) Okamžitě přichází pomsta z místa za velkou vodou. Avšak žlutý drak ve stejnou dobu napadne Aljašku a Kanadu. Ale nepřichází z daleka. A pak v řadě prší žlutý déšť. Jakmile je zlaté město zničeno, začíná to…“ Nejzajímavější na těchto proroctvích je skutečnost, že Irlmaier věřil, že válka začne na Středním východě, o čemž byla přesvědčena většina lidí v 21. století.

Hildegarda z Bingenu

Jsem velkým fanouškem svaté Hildegardy – všestranně vzdělané jeptišky z 12. století, a přestože je dobře známa pro svůj úžasný přínos klasické hudbě a literatuře, není až tak známa pro svá proroctví (kterých bylo mnoho). V jednom z nich to vypadá, že mluví o zničení Spojených států: „Předtím než dorazí kometa, bude mnoho národů, s výjimkou dobrých, trpět chtíčem a hladomorem. Velký národ v oceánu tvořený lidmi různých kmenů a původů zemětřesením, bouří a záplavami bude zničen. Bude rozdělen a z velké části ponořen.

Tento národ zažije také mnoho neštěstí na moři a ztratí své kolonie na východě kvůli tygru a lvu. Kometa svým obrovským tlakem vytlačí mnoho z oceánu a zaplaví mnoho zemí, a způsobí mnoho chtíče a morových ran. Po kometě bude tento velký národ zničen zemětřeseními, bouřemi a velkými vlnami, které způsobí mnoho chtíče a mor. Oceán zaplaví i mnoho dalších zemí, takže veškerá pobřežní města budou žít ve strachu a mnohá budou zničena. Všechna pobřežní města budou mít strach a mnohá budou zničena přílivovou vlnou a většina živých tvorů zemře a ti co uniknou, zemřou strašnou nemocí.“ Také předpověděla, že se na Zem vrátí mír, až bude obnoven francouzský trůn (velmi zajímavé, když si uvědomíte, že v té době nebyl zničen. Další proroctví svaté Hildegardy si můžete přečíst zde.

Baba Vanga

Baba Vanga, slepá Bulharka (1911–1996), byla bylinkářka a údajná mystička, která také vyřkla řadu proroctví o budoucnosti. Stala se velmi známou pro své takzvané mystické schopnosti. Jejího pohřbu se zúčastnily davy lidí. V jednom z mnoha proroctví tvrdila, že do roku 4599 lidstvo dosáhne nesmrtelnosti a o necelých sto let později se začneme asimilovat s mimozemšťany, které potkáme na stovkách planet, jež lidstvo do té doby obydlí. Tvrdila, že v roce 4509 bude člověk dostatečně vyspělý, aby mohl přímo začít komunikovat s Bohem. V roce 2221, při pátrání po mimozemském životě přijde lidstvo do kontaktu s něčím opravdu strašlivým (ačkoliv neupřesnila s čím). Blíže k současnosti předpověděla, že dojde k posunu zemské oběžné dráhy v roce 2023. Kupodivu předpověděla začátek třetí světové války v roce 2010, což se očividně nesplnilo – její stoupenci však tvrdí, že současné machinace by ji ještě stále mohly zapříčinit.

zdrojový článek: www.listverse.com

překlad: Siw

REKLAMA

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*