Způsob sezení ukazuje na vaše přednosti

Existuje mnoho věcí, které o nás vypovídají, aniž bychom si toho byli vědomi. Zatímco například naše mluva odhaluje mnohem více, než si o sobě myslíme, způsob, jakým sedíme, zase prozrazuje, kdo ve skutečnosti jsme.Podívejte se na obrázek, vyberte si pozici, v níž nejčastěji sedíte, a pak si v následujícím textu přečtěte stručný profil Vaší osobnosti. Možná budete velmi mile překvapeni. Přestože jsou na obrázku ženské nohy v sukních, pánové nezoufejte, způsob posedu, když odmyslíte sukni a dosadíte kalhoty, platí také pro vás.

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pozice A

Lidé, kteří často sedávají v této pozici, se v životě obvykle nechávají unášet proudem. Nepatří mezi jedince, kteří se starají o nějaké plánování. Jsou zkrátka od přírody spontánní a také velmi zábavní. Žijí si svůj život, aniž by řešili, co si o nich druzí myslí.

Prostě berou věci takové, jaké jsou. Mají živou představivost, takže když je okolní svět zrovna nebaví, nic se neděje, vytvoří si svůj vlastní, uvnitř sebe samých. Tak přátelské a veselé lidi je radost mít ve svém životě, není-liž tak?

Pozice B

Pokud lidé upřednostňují tento způsob sezení, je to znamením, že mají ty nejlepší nápady. Většinou si je ale nechávají sami pro sebe, protože jsou od přírody opatrní. Zkřížené nohy jsou toho příznakem, získat jejich důvěru není opravdu nic jednoduchého. S naivitou si rozhodně netykají.

To však neznamená, že by byli uzavření. Naopak, patří mezi brilantní mistry konverzace. A nikoliv povrchního charakteru. S těmito lidmi můžete zažít ty nejhlubší rozhovory, jaké si jen umíte představit. Dokáží porozumět ostatním, jsou ti poslední, kteří by někoho soudili. Patří opravdu k nejvzácnějším klenotům.

Pozice C

Tito lidé jsou velmi sebejistí a rozumí sami sobě. Znají své silné a slabé stránky, stejně tak vědí, jak je používat. Jsou to extroverti, velmi rádi jsou obklopeni svými přáteli a rodinou. Zbožňují výsluní. Vědí, že na to mají, aby se snadno stali centrem pozornosti.

Jsou hvězdou každého večírku, obvykle jsou to oni, kteří jako první pronášejí milostná vyznání. Naslouchají vnitřnímu vedení. Nacházejí radost v každé práci, kterou vykonávají. Možná se občas mohou jevit jako pyšní a také arogantní, ale to je jen povrchní zdání – hluboko uvnitř jsou to jedni z nejsladších lidí, na které můžete v životě narazit.

Pozice D

Tato pozice odhaluje, že tito lidé jsou laskaví, jemní, upřímní a zároveň velmi přímočaří. Co na srdci, to na jazyku, ale vždy s tím nejlepším úmyslem, aniž by někomu ublížili.

Pokud je někdo požádá o pomoc, nikdy neodmítnou. V lásce, kterou projevují, nekladou žádné podmínky. Jejich okolí to mnohdy považuje za naprostou samozřejmost. A to je snad ta nejzásadnější věc, které v životě musí často čelit. Na druhou stranu skutečnost, že zůstávají nadšení a milující, i když je někdo zradí, hodně vypovídá o jejich vnitřní síle.

Pozice E

Od přírody plní vášně. Sebevědomí, ambiciózní, s velmi dobře srovnanou myslí. Mají tendenci k perfekcionismu. Jsou velmi trpěliví, což ale neznamená, že je záhodno jejich trpělivost provokativně zkoušet.

Šikmé položení nohou rovněž ukazuje, že jsou velmi důvěrní při zachování tajemství. Jsou dobří posluchači, jejich rady jsou bez ironie nad zlato. Velmi snadno čtou v ostatních, ale zároveň neřeknou více, než je nezbytné.

Je to jejich tajemná a vůdčí osobnost, která je činí tak atraktivními s přívlastkem okouzlujícího mysteriózna. (zdroj: thinkinghumanity.com)

Bylinky na zvýšení inteligence

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*