Vědci věří, že naváží kontakt s paralelním světem

Vědci, pracující ve Velkém hadronovém urychlovači (LHC) doufají, že během dalších pokusů naváží kontakt s paralelním vesmírem. Pokud vás při přečtení předcházející věty okamžitě napadne, tedy na vás zaútočí dotírající myšlenka, zda vůbec paralelní vesmír či multivesmír existuje, teoretizující experti na tuto oblast vám odpovědí ano.

REKLAMA

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Poté, co před časem výzkumníci z LHC objevili božskou částici zvanou Higgsův boson, aby pochopili vznik vesmíru, tak se tým špičkových vědců rozhodl jít ještě mnohem dál za hranici naší představivosti. Hledají paralelní vesmír.

Podle názoru odborníků z LHC je možné, že by gravitace z našeho vlastního vesmíru mohla doslova unikat do vesmíru paralelního. Předpokládají, že gravitace dokonce může unikat do jiných dimenzí. A pokud tomu tak skutečně bude, bude možné v LHC vytvořit miniaturní černé díry.

Krátký exkurz

Velký hadronový urychlovač je největší urychlovač částic na světě, pracovat začal 10. září 2008. Je umístěn v podzemí na území mezi pohořím Jura ve Francii a Ženevským jezerem ve Švýcarsku. Na jeho návrhu se podílelo přes 2000 vědců ze 34 zemí světa. LHC je instalován v kruhovém tunelu o obvodu 27 kilometrů v hloubce 50-150 metrů pod zemí. Přístroj urychluje dva paprsky částic proti sobě rychlostí 99,95 % rychlosti světla. Srážky těchto paprsků vytváří spršky nových částic, které jsou poté předmětem vědeckého studia.

Higgsův boson je hmotná skalární elementární částice ve standardním modelu částic. Hraje klíčovou roli ve vysvětlení původu hmotnosti ostatních elementárních částic.

Paralelní vesmíry – koncept, kdy známý vesmír je jen jedním z mnoha a mezi jednotlivými paralelními vesmíry lze nějakým způsobem cestovat (červí díry). Existuje oprávněná domněnka, že pokud by opravdu existovalo více navzájem různých vesmírů, je možné, že by tyto jiné vesmíry mohly mít i odlišné přírodní zákony, než má vesmír náš.

Projevy existence paralelního světa mohou zahrnovat mizení a objevování se objektů/hmoty/energie/informace včetně mizení a spojování celých vesmírů. UFO by podle některých přestav mohly být návštěvami z paralelních či alternativních vesmírů, z jiného času či dokonce ze světa „po životě"." Stejně tak pravé agrosymboly a kulové blesky podle teorií některých záhadologů mohou souviset s problematikou hyperprostoru a teorií paralelních světů. Některé teorie paralelních světů mohou upřesnit původ a vlastnosti temné hmoty a temná hmota se může ukázat být důkazem a předzvěstí pravdivostí hypotézy existence paralelních světů. Vliv paralelního světa na náš svět můžeme vnímat a popisovat jako relativně nemateriální.

Konec exkurzu.

Pokaždé, když si lidé přemýšlejí o multivesmíru, tak jim prochází hlavou mnoho výkladů ze světa kvantové mechaniky, kde je každá možnost reálná. Bohužel to podle současných oficiálních vědeckých měřítek není možné testovat, a tak to mainstreamová věda stále považuje spíše za filozofii než za vědu.

Za účelem dosažení kontaktu s paralelním vesmírem se vědci pokusí vyprodukovat černé mikrodíry, které, jak definuje revoluční teorie Duha gravitace, fungují jako portály do jiných dimenzí.

151030paralel paprsky - Vědci věří, že naváží kontakt s paralelním světemTeorie „duha gravitace“ naznačuje, že vesmír nemá začátek a táhne se nekonečně zpět v čase bez Velkého třesku. Jinak řečeno má svůj definitivní začátek, který je ale založen na teoretickém předpokladu, že různé vlny světla vytvářejí rozdílné účinky gravitace. Teorie pochází z počátku tohoto století a má potenciál překlenout mezeru mezi obecnou relativitou a kvantovou mechanikou. Teorie má svůj název odvozený od definice, že gravitace může oddělit světlo do jednotlivých vlnových délek, které vytvářejí duhu podobnou tomu, když se láme světlo při průchodu hranolem.

"Vypočítali jsme energii, při které očekáváme, že budeme schopni tyto mini černé díry pozorovat. Pokud se nám podaří detekovat miniaturní černé díry v této energii, pak budeme vědět, že teorie Duha gravitace a jiných dimenzí jsou správné,“ doufají vědci.

Teorie navrhuje, že gravitace mění své chování podle různých vlnových délek světla, které mají rovněž různé energetické hodnoty. Tato různorodost znamená, že existují i jiné vesmíry za tím naším, vyskytující se paralelně v mnoha dimenzích.

151030paralel globes - Vědci věří, že naváží kontakt s paralelním světem"Stejně jak mnoho paralelních listů papíru, které jsou dvojrozměrnými objekty (šířka a délka) existujícími ve třetím rozměru (výška), paralelní vesmíry mohou rovněž existovat ve vyšších dimenzích,“ vysvětluje výzkumník Mir Faizal.

Zní to jako scéna vystřižená z hollywoodského filmu, že? Nic nemusí být ovšem tak daleko od pravdy, když vezmeme v potaz, že převratné objevy se vždy zpočátku jevily jako čirá fikce, aby se posléze postupně převedly jako zcela funkční do našeho reálného světa.

Shodou či neshodou okolností má teorie stejný název jako román amerického spisovatele Thomase Pynchona z roku 1973. Jeho příběh se odehrává v Evropě, v posledních několika měsících a těsně po konci druhé světové války. Středobodem zájmu jsou rakety V2, které navrhuje, sestavuje a vypouští německá armáda, a pak příběhy několika postav, které se snaží zjistit, co je zač tajemný artefakt zvaný „Schwarzgerät“ („Černá věc“), který má být součástí rakety se sériovým číslem 00000. Román obsahuje značnou dávku dramatické ironie, která se projevuje tím, že Pynchonovy postavy v podstatě o temné tváří své současnosti moc nevědí a historické skutečnosti, se kterými je kontextu znalý čtenář obeznámen (například holocaust nebo zájem západních korporací na nacistické válečné mašinérii), postavy vnímají jen skrze jakési náznaky.

Pokud tento mimořádný test dojde k úspěchu, mohl by se před námi odhalit zcela nový vesmír, což by ovšem přepsalo nejen všechno, co dnes víme o fyzice, ale v podstatě by to změnilo celou filozofii o skutečném fungování naší reality.

Zatímco někteří lidé věří, že takové pokusy jsou vědou budoucnosti, zároveň existují lidé, kteří jsou přesvědčeni, že výzkumníci z LHC se zahrávají s mocí, kterou nemohou kontrolovat. Tudíž mají obavu, že by se jim experimenty mohly zcela vymknout z rukou tak, že by vysokoenergetický urychlovač mohl rovněž způsobit konec vesmíru, tak jak jej známe. Co si o tom myslíte Vy?

Parádní zkoumání možností paralelních realit přeje amber

zdroje: www.ancient-code.com www.wikipedia.org a vlastní

Monoatomické prvky mění fungování mozku i celého těla

 

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vědci věří, že naváží kontakt s paralelním světem269b - Vědci věří, že naváží kontakt s paralelním světem MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vědci věří, že naváží kontakt s paralelním světem OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědci věří, že naváží kontakt s paralelním světem monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*