Jak se snadno naučit pozorovat své aury

Zajímalo vás někdy, jakou barvu mají vaše vnitřní a vnější aura? Každý z nás má určitou barvu aury, kterou lze docela snadno zpozorovat, pokud víte, jak na to. A jaký je tedy rozdíl mezi vaší vnitřní a vnější aurou? Vnitřní aura je odrazem vašeho duševního zdraví a vnější aura je vaše zářící energetické pole. Obě tyto aury vycházejí z kůže směrem ven. Vnitřní aura obklopuje vaše tělo do vzdálenosti 15 až 30 centimetrů, dosah vnější aury může být i více než metr.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Předtím, než se pokusíte spatřit svou vnitřní auru, se několikrát zhluboka nadechněte a uvolněte. Zvedněte ruku do výšky očí ve vzdálenosti 30 až 38 centimetrů, jak je ukázáno na obrázku. Stále buďte uvolnění.

Pro co nejlepší výsledek pozorujte auru před bílou nebo krémově bílou stěnou.

Nejprve spatříte čirou průsvitnou energii, která vychází z kůže vaší ruky do vzdálenosti přibližně 3 milimetry. To je energie, kterou hledáte. Energie je z počátku průsvitná, ale brzy začne zářit jasněji, dokud není skoro bílá.

Teď když víte, jak zpozorovat svou energii, můžete sledovat, jak se rozšiřuje do vaší plné aury.

Doporučuji použít zrcadlo v koupelně (za předpokladu, že v odraze máte za sebou bílou stěnu).

Zvolte si bod na těle, kde se budete na energii soustředit. Já si obvykle vybírám bod na rameni. Jakmile začnete sledovat svou energii, můžete pozorovat, jak se rozšiřuje a odhaluje barvu vaší aury. Energie vaší aury vyzařuje z vašeho těla do 15 až 30 centimetrů. Pokud zůstanete uvolnění, uvidíte auru stále. Často se však stává, že kvůli náhlému nadšení se přestanete soustředit a aura zmizí.

Existuje ještě další, vnější aura, kterou lze také zpozorovat. Vyžaduje to však více času a úsilí. Pokud zůstanete uvolnění, můžete sledovat, jak se aura šíří 25 až 50 centimetrů od vašeho těla.

Pro většinu lidí je docela těžké vidět auru člověka v pohybu, ale stejně jako vše ostatní, se i toto lze naučit. Pokud budete tuto schopnost trénovat, časem uvidíte aury kohokoliv a kdykoliv.

Můžete rovněž sledovat aury zvířat, stromů, květin atd.

Vaše aura se může kdykoliv změnit. Má aura se mění od zelené k modré, což mi říká, že vychází střídavě ze srdeční a krční čakry.

V případě aury neexistuje špatná barva. Pokud uvidíte jednu z barev kořenových čaker (červená, oranžová, žlutá), znamená to, že v některých oblastech jsou čakry zablokované, což vám umožní tyto bloky odstranit, abyste mohli postoupit do vyšších čaker. (zdroj: www.in5d.com)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

269b - Jak se snadno naučit pozorovat své aury ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Jak se snadno naučit pozorovat své aury OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak se snadno naučit pozorovat své aury http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

REKLAMA

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*