Horoskop na tento týden od 16. do 22. srpna 2021

Na vyřešení některých zásadních záležitostí, týkajících se našich životů, si budeme muset ještě počkat. Marné bude naše volání po domluvě, marné bude přesvědčování, aby lidé slevili ze svého egoismu. Kvůli tomu všemu nás může zachvacovat deprese. Ale nezoufejme, konec týdne nám přinese společnost lidí na stejné vlně.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 16. do 22. srpna 2021.
Horoskop na tento týden od 16. do 22. srpna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto říká, abychom přesunuli svou pozornost do jiných oblastí, které nám v budoucnu budou dělat velkou radost. Ba co více, přinesou nám štěstí, seberealizaci, sebedůvěru a respekt.

Pamatujme na tuto radu. Pokud se jí nebudeme řídit a budeme se snažit za každou cenu dosáhnout úspěchu tam, kde to aktuálně není možné, může se naše depresivní nálada ještě více prohloubit. Pokud nevíme, čemu přesně se máme věnovat, naše vyspělejší já nám ukáže cestu – to, co děláme ze srdce nejraději.

Případné diskuse nebudou na škodu, protože nám mohou ukázat, do čeho investovat a do čeho naopak nikoliv, protože s tím budou jen samé nepříjemnosti. Opět a opět platí – řiďme se hlasem svého srdce.

Buďme rozhodní, pevní a odvážní i za cenu případných ostrých konfliktů, protože jedině tak můžeme uspět proti neústupnosti slaboduchých.

Naše úsilí bude korunováno zprávou či získanou informací, která v nás probudí ještě větší odhodlání, než kdykoliv předtím. Naše vítězství bude jasné, obrovské, monumentální. Zajistí nám stabilitu, jakou jsme doposud ještě nezažili.

Bude nám přáno, byť budeme muset z něčeho ustoupit či něco přehodnotit. Pokud chceme ukončit období nestability a najít mír v duši, nic jiného nám ani nezbude.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pokud tento týden začne disharmonicky, nevěšme hlavu. I každá ztráta má svůj smysl. Je nutné se obrnit trpělivostí a přiměřenou přísností.

Úterý

Záležitosti z pondělí mohou pokračovat i v úterý. Nutno ovšem dodat, že žádná porážka nám nemůže ukrást náš vnitřní klid.

Středa

Středa bude stabilní, navíc okořeněná společností lidí na stejné vlně. Mnohem jasněji uvidíme svou budoucnost.

Čtvrtek

Ve čtvrtek můžeme být poněkud nesví, jelikož nemusíme vědět, jak postupovat dál. Naše vnitřní síla nám pomůže změnit naše myšlení, abychom lépe pochopili, kudy se ubírat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může být rozporuplný. Na jednu stranu naše úsilí může vyjít naprázdno, na stranu druhou zase můžeme pocítit silnou sebedůvěru. I když nás mohou čekat nepříjemnosti, naše vnitřní síla nás opět vyvede z případných nesnází ven.

Sobota

Sobota může začít nedorozuměními, ale pak se karta obrátí a my budeme zažívat vítězství a zdárné ukončování všeho, na čem pracujeme. Půjdeme novým směrem.

Neděle

Neděle bude ve znamení intenzivního spojení s naším vyspělejším já. Dozvíme se zajímavé zprávy, které mohou posílit naše ambice. Celkově budeme v tento den plně ponoření do svých snů.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. srpna 2021269b - Horoskop na tento týden od 16. do 22. srpna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. srpna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 16. do 22. srpna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*