Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu

Zkuste si připodobnit Váš život k hořící svíčce. Při narození se svíčka zapálí, po celý váš život plamen hoří, někdy intenzivně, jindy slaboučce, a jakmile svíčka dohoří, je váš život u konce. Jak dlouho bude naše svíčka hořet a vydávat teplo a světlo, ovlivňuje množství a kvalita vosku a síla plamene. Každému z nás byl do vínku dán jiný vrozený tělesný stav, tedy jinak pevná, tlustá a velká svíčka. Unikátní houba Cordyceps má schopnost ovlivnit jak dlouho bude váš plamen svítit.

REKLAMA

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silné tělo

399 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč


Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu.
Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Proč je cordyceps tak unikátní? Jeho neuvěřitelná síla spočívá v obsažení obou polarit. V tradiční čínské medicíně se plamen nazývá jang, vosk je jin. Teplo, vydávané plamenem je energie čchi a světlo plamene je ryzí esencí jin.

Síly jangu a jinu jsou úzce propojené a na sobě závislé. Oslabením jedné, dochází k oslabení druhé. Životnost svíčky a vydávání jejího světla, tedy esence jin, podléhá síle plamene a množství a kvalitě vosku.

REKLAMA
cordyceps forte - Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu

Esence jin je to, co jsme zdělili v naší rodové linii a je dle čínské medicíny spjata s ledvinami. Každý z nás má svou vlastní základní životní sílu a je třeba s touto ledvinovou esencí jednat šetrně.

Z esence si ubíráme špatnou životosprávou, nadměrnou prací, nedostatkem spánku, stresem, častými nemocemi, silnými emočními výkyvy, přílišným sexem, alkoholem a cigaretami, zkrátka a dobře špatným fyzickým a psychickým stavem. Esence jin se nedoplňuje snadno, Cordyceps to však umí.

Tato cizopasná houba se používá v tradiční čínské a tibetské medicíně již po mnohá staletí. Celým jménem cordyceps militaris se vyskytuje ve vysokých horských oblastech Číny a Tibetu. Starodávné legendy vyprávějí, že si pozitivních účinků Cordycepsu všimli u svých zvířat pastevci. Zvířata, která spásla kromě trávy i tuto houbu, byla živější, zdravější a dokonce plodnější.

Pastevcům to nedalo a houbu Cordyceps zařadili do svého jídelníčku také. Dnes se v Číně pro své léčivé účinky používá jako tradiční, vysoce ceněný lék.

Cordyceps je houba i larva

Cordyceps je složený z houby a larvy. Nakazí housenku motýla, která se pak zahrabe do půdy, kde je postupně houbou strávena za živa. Z housenky tak vlastně zbude jen skořápka, vyplněná podhoubím, napůl rostlina, napůl hmyz.

Cordyceps tedy zastupuje jak rostlinnou, tak živočišnou říši, díky čemuž účinně posiluje a doplňuje jangovou i jinovou složku, zvláště pak esenci Jin, produkt ledvinného jinu a jangu.

Dostatek esence Jin z hlediska čínské medicíny znamená posílení lidského organismu, duševně i fyzicky. Cordyceps obsahuje glukany a nukleotidy, které posilují imunitní systém a tím i celý organismus.

Udržuje vaše tělo zdravé, posiluje tělo i mysl, obnovuje energii, která byla vyčerpaná zvýšenou fyzickou námahou či stresem. Jako přírodní antibiotikum působí proti zánětům průdušek a plic, astmatu a při oslabeném dýchání. Je skvělý pomocník v boji proti virům a bakteriím. Na zvýšení aktivity pomáhá Cordyceps leukocytům.

Umí posílit ledviny

Cordyceps posiluje ledviny, je skvělým přírodním lékem při zánětu či selhávání ledvin a také u zánětu močového měchýře.

V tradiční čínské lidové medicíně se Cordyceps používá hlavně pro tolik potřebnou harmonizaci organismu, jako stimulant pro zachování mládí, zmírňuje úzkostné stavy, léčí deprese, nespavost a pomáhá vám zbavit se různých závislostí.

Housenici čínské se také úspěšně daří zvyšovat sexuální aktivitu. Podporuje mužské sexuální funkce, tvorbu mužských pohlavních buněk a zvyšuje produkci testosteronu. Ženy její užívání ocení pro regulaci menstruace, ale také pro zlepšení libida.

Cordyceps napomáhá regeneraci jaterní tkáně, způsobenou např. cirhózou či hepatitidou. U zdravého člověka riziko cirhózy jater snižuje, celkově zachovává jejich správnou funkci.

Shrnutí účinků Cordycepsu

 • podporuje imunitní systém
 • působí pozitivně při léčbě rakoviny
 • jako přírodní antibiotikum působí proti bakteriím, virům a zánětům
 • zlepšuje funkci plic
 • zmírňuje příznaky bronchitidy a astmatu, tlumí kašel
 • snižuje únavu, dodává energii
 • zmírňuje stres, deprese, úzkost, dopomáhá ke zdravému spánku
 • snižuje vysoký krevní tlak, zlepšuje srdeční funkce
 • snižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • zachovává správnou funkci jater, napomáhá regeneraci jaterní tkáně
 • zlepšuje funkci ledvin
 • má antioxidační účinky
 • stimuluje aktivitu bílých krvinek – leukocytů
 • podporuje sexuální aktivitu, pomáhá při léčbě neplodnosti
 • zbavuje různých závislostí
 • účinný stimulant pro zachování mládí

REKLAMA
cordyceps forte - Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu
Cordyceps regeneruje celé tělo

Jak je vidět, housenice čínská má opravdu všestranné regenerační účinky, její pozitivní vliv na játra, ledviny a plíce ohromným způsobem souvisejí s její schopností detoxikace. Proto je vhodné ji používat i jako doplněk léčby u nádorových onemocněních. Vlivem housenice se rakovinné buňky přestávají dělit a nádor se již nezvětšuje. A co je hlavní, oproti klasické léčbě Cordyceps nepoškozuje zdravé buňky.

A co napsat na závěr? Cordyceps, který můžete zakoupit v eshopu Energie života kliknutím na tento odkaz, má antivirové, antibakteriální, imunostimulační, protistresové, protiplísňové, tonizační a protirakovinné účinky, které jsou již více než 2000 let zkušenostmi ověřovány.

Cordyceps tedy právem patří mezi nejcennější léky čínské a tibetské medicíny. Cordyceps pomůže zbavit se nejrůznějších nemocí, neboť jak praví čínští lidové léčitelé-není choroba, se kterou by si tato zázračná houba neporadila. Cena cordycepsu se velmi liší v závislosti na způsobu zpracování. Často vyhledávaný Cordyceps MRL a Cordyceps Premium je tím dražším produktem. V naší nabídce ale naleznete i levnější varianty.

Markéta

REKLAMA

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silné tělo

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*