Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu

Zkuste si připodobnit Váš život k hořící svíčce. Při narození se svíčka zapálí, po celý váš život plamen hoří, někdy intenzivně, jindy slaboučce, a jakmile svíčka dohoří, je váš život u konce. Jak dlouho bude naše svíčka hořet a vydávat teplo a světlo, ovlivňuje množství a kvalita vosku a síla plamene. Každému z nás byl do vínku dán jiný vrozený tělesný stav, tedy jinak pevná, tlustá a velká svíčka. Unikátní houba Cordyceps má schopnost ovlivnit jak dlouho bude váš plamen svítit.

REKLAMA

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu.
Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Proč je cordyceps tak unikátní? Jeho neuvěřitelná síla spočívá v obsažení obou polarit. V tradiční čínské medicíně se plamen nazývá jang, vosk je jin. Teplo, vydávané plamenem je energie čchi a světlo plamene je ryzí esencí jin.

REKLAMA
cordyceps forte new - Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu

Síly jangu a jinu jsou úzce propojené a na sobě závislé. Oslabením jedné, dochází k oslabení druhé. Životnost svíčky a vydávání jejího světla, tedy esence jin, podléhá síle plamene a množství a kvalitě vosku.

Esence jin je to, co jsme zdělili v naší rodové linii a je dle čínské medicíny spjata s ledvinami. Každý z nás má svou vlastní základní životní sílu a je třeba s touto ledvinovou esencí jednat šetrně.

Z esence si ubíráme špatnou životosprávou, nadměrnou prací, nedostatkem spánku, stresem, častými nemocemi, silnými emočními výkyvy, přílišným sexem, alkoholem a cigaretami, zkrátka a dobře špatným fyzickým a psychickým stavem. Esence jin se nedoplňuje snadno, Cordyceps to však umí.

Tato cizopasná houba se používá v tradiční čínské a tibetské medicíně již po mnohá staletí. Celým jménem cordyceps militaris se vyskytuje ve vysokých horských oblastech Číny a Tibetu. Starodávné legendy vyprávějí, že si pozitivních účinků Cordycepsu všimli u svých zvířat pastevci. Zvířata, která spásla kromě trávy i tuto houbu, byla živější, zdravější a dokonce plodnější.

Pastevcům to nedalo a houbu Cordyceps zařadili do svého jídelníčku také. Dnes se v Číně pro své léčivé účinky používá jako tradiční, vysoce ceněný lék.

Cordyceps je houba i larva

Cordyceps je složený z houby a larvy. Nakazí housenku motýla, která se pak zahrabe do půdy, kde je postupně houbou strávena za živa. Z housenky tak vlastně zbude jen skořápka, vyplněná podhoubím, napůl rostlina, napůl hmyz.

Cordyceps tedy zastupuje jak rostlinnou, tak živočišnou říši, díky čemuž účinně posiluje a doplňuje jangovou i jinovou složku, zvláště pak esenci Jin, produkt ledvinného jinu a jangu.

Dostatek esence Jin z hlediska čínské medicíny znamená posílení lidského organismu, duševně i fyzicky. Cordyceps obsahuje glukany a nukleotidy, které posilují imunitní systém a tím i celý organismus.

Udržuje vaše tělo zdravé, posiluje tělo i mysl, obnovuje energii, která byla vyčerpaná zvýšenou fyzickou námahou či stresem. Jako přírodní antibiotikum působí proti zánětům průdušek a plic, astmatu a při oslabeném dýchání. Je skvělý pomocník v boji proti virům a bakteriím. Na zvýšení aktivity pomáhá Cordyceps leukocytům.

Umí posílit ledviny

Cordyceps posiluje ledviny, je skvělým přírodním lékem při zánětu či selhávání ledvin a také u zánětu močového měchýře.

V tradiční čínské lidové medicíně se Cordyceps používá hlavně pro tolik potřebnou harmonizaci organismu, jako stimulant pro zachování mládí, zmírňuje úzkostné stavy, léčí deprese, nespavost a pomáhá vám zbavit se různých závislostí.

Housenici čínské se také úspěšně daří zvyšovat sexuální aktivitu. Podporuje mužské sexuální funkce, tvorbu mužských pohlavních buněk a zvyšuje produkci testosteronu. Ženy její užívání ocení pro regulaci menstruace, ale také pro zlepšení libida.

Cordyceps napomáhá regeneraci jaterní tkáně, způsobenou např. cirhózou či hepatitidou. U zdravého člověka riziko cirhózy jater snižuje, celkově zachovává jejich správnou funkci.

Shrnutí účinků Cordycepsu

 • podporuje imunitní systém
 • působí pozitivně při léčbě rakoviny
 • jako přírodní antibiotikum působí proti bakteriím, virům a zánětům
 • zlepšuje funkci plic
 • zmírňuje příznaky bronchitidy a astmatu, tlumí kašel
 • snižuje únavu, dodává energii
 • zmírňuje stres, deprese, úzkost, dopomáhá ke zdravému spánku
 • snižuje vysoký krevní tlak, zlepšuje srdeční funkce
 • snižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • zachovává správnou funkci jater, napomáhá regeneraci jaterní tkáně
 • zlepšuje funkci ledvin
 • má antioxidační účinky
 • stimuluje aktivitu bílých krvinek – leukocytů
 • podporuje sexuální aktivitu, pomáhá při léčbě neplodnosti
 • zbavuje různých závislostí
 • účinný stimulant pro zachování mládí

REKLAMA
cordyceps forte new - Cordyceps obnoví ztracenou životní sílu
Cordyceps regeneruje celé tělo

Jak je vidět, housenice čínská má opravdu všestranné regenerační účinky, její pozitivní vliv na játra, ledviny a plíce ohromným způsobem souvisejí s její schopností detoxikace. Proto je vhodné ji používat i jako doplněk léčby u nádorových onemocněních. Vlivem housenice se rakovinné buňky přestávají dělit a nádor se již nezvětšuje. A co je hlavní, oproti klasické léčbě Cordyceps nepoškozuje zdravé buňky.

A co napsat na závěr? Cordyceps, který můžete zakoupit v eshopu Energie života kliknutím na tento odkaz, má antivirové, antibakteriální, imunostimulační, protistresové, protiplísňové, tonizační a protirakovinné účinky, které jsou již více než 2000 let zkušenostmi ověřovány.

Cordyceps tedy právem patří mezi nejcennější léky čínské a tibetské medicíny. Cordyceps pomůže zbavit se nejrůznějších nemocí, neboť jak praví čínští lidové léčitelé-není choroba, se kterou by si tato zázračná houba neporadila. Cena cordycepsu se velmi liší v závislosti na způsobu zpracování. Často vyhledávaný Cordyceps MRL a Cordyceps Premium je tím dražším produktem. V naší nabídce ale naleznete i levnější varianty.

Markéta

REKLAMA

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*