Horoskop na tento týden od 23. do 29. března 2020

Nás opravdu nic nezlomí. Přestože můžeme být tento týden pod velkým nátlakem, velmi rozvážně a zároveň důsledně učiníme jasné a srozumitelné kroky, abychom se vztyčenou hlavou zasadili těžký úder všem možným ranám osudu. Zvítězíme.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


Horoskop na tento týden od 23. do 29. března 2020.
Horoskop na tento týden od 23. do 29. března 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden ovšem upozorňuje, že to nebude vůbec jednoduché. Budeme muset čelit únavě, zmatkům a mnoha povinnostem, které na nás budou dopadat jako těžká závaží.

Uvnitř ale budeme zažívat nádhernou harmonii, kterou může ohrozit jen nemoc, číhající na každém kroku.

A ta se jen tak nedá, protože jejím úkolem je ukázat nám cestu, dlážděnou mnoha těžkostmi, která nás formují a připravují na další a další úkoly.

Pamatujme, že i když my můžeme být v maximální pohodě, lidé okolo nás nemusí být tak silní. Je proto nutné z jejich strany počítat s jistými útoky, které signalizují, že už nemohou.

A proto musíme notně ubrat z našeho tempa, protože ne všichni nám mohou stačit.

Musíme jim podat pomocnou chápavou ruku.

Musíme jim dát najevo, že s nimi soucítíme.

Jedině tak můžeme být všichni stabilní.

Když se nenecháme nakazit nervozitou, budeme sebejistí, opevnění, silní po všech stránkách. Včetně materiální.

Budeme tak zcela bez starostí, což naše okolí nemusí vůbec chápat, jelikož nevidí to, co my.

Prosperitu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude prázdné, všechno bude stát ještě víc než předtím. Během dne se objeví naděje, která nás zvedne a nabije ambicemi.

Úterý

Úterý bude povzbuzující, plné podpory. Zároveň se ale musíme připravit na vášnivé diskuse. Pozor na únavu, ať neoslabí naší imunitu.

Středa

Středa bude náročná, ale i když se toho může na nás valit příliš, my budeme bezstarostní, protože máme vše pod kontrolou.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se nás nabije pronikavá silná energie. I když mnoho věcí může stát, nás se to netýká, protože se nám dostává podpory. Zároveň pochopíme, proč se tak děje.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude podobný jako čtvrtek. Na konci se ovšem může objevit deprese a hněv lidí, kteří ztrácí naději, že se situace zlepší. Je žádoucí je uklidnit.

Sobota

Sobota bude úžasná, euforická. Štěstěna se k nám otočí nejen čelem, ale bude se nám upřeně dívat do očí, v nichž uvidíme spanilou budoucnost, plnou prosperity, úžasných věcí a nových, převratných možností, které ovšem vyžadují naši trpělivou učenlivost.

Neděle

Neděle bude jako sobota přes kopírák až do určitého okamžiku, kdy se vše zastaví, protože i když my budeme vědět, nebude nám to příliš platné. Ostatní vědět nebudou. A nebudou chtít se ani dovědět.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. března 2020 269b - Horoskop na tento týden od 23. do 29. března 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. března 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. března 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč


2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*