Horoskop na týden 2. do 8. října 2023

Tento týden bychom měli pečlivě naslouchat svým zkušenostem. Sice z toho nemusíme mít úplně dobrý pocit, jenže vězme, že kořeny, z nich vyrůstáme, je nutné neustále trpělivě a oddaně vyživovat. Ne každý nový směr může být výzvou. Naopak dokončovat v minulosti započaté projekty či spolupráce je mnohem důležitější. I když budeme nuceni si uvědomit, proč jsme do nich vůbec šli. Přinášejí nám radost, užitek, seberealizaci, naplnění?

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Horoskop na týden 2. do 8. října 2023.
Horoskop na týden 2. do 8. října 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Trpělivost bude tento týden obzvláště důležitá, protože nás může něco znervóznit, místy i zranit. Všímejme si proto jakéhokoliv povzbudivého znamení.

Třeba v podobě setkání s lidmi na stejné vlně, což nám může pomoci všechny nepříjemnosti překonat, i když to nemusí být vůbec jednoduché, protože názory se mohou různit.

Místy se tak můžeme ocitnout pod velkým náporem, marné bude cokoliv vysvětlovat. Když se ale nenecháme ničím a nikým odradit, výsledek bude euforicky radostný. Takže se nám beze zbytku potvrdí, že naše koncentrace na dlouhodobý cíl měla svůj smysl.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Sebevědomě budeme vyhlížet budoucnost, která je ale stále zahalena v mlze. Naštěstí se budeme moci opřít o naše druhy či družky na stejné lodi.

Úterý

V úterý naše rozhodnost a odvaha ještě více vzroste. Budeme stabilní, posílení spoluprací, i když práce můžeme mít nad hlavu. Podaří se nám něco zásadního dotáhnout do konce.

Středa

Vítězství budeme slavit i ve středu. Naše spanilá jízda dostane příjemné zrychlení, i když budeme muset v něčem změnit plány. Naše vnitřní uvolněnost rozdávat radost svému okolí to nenaruší.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme potřebovat velkou trpělivost, abychom nahlédli skrze závoj naší reality. Díky tomu se nám opět podaří něco dokončit.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek bude zbytečně cokoliv podnikat, hlavně dopoledne. Přísný postoj nám pomůže jen něco pochopit, ale nic s tím udělat. Raději se proto věnujme věcem pouze příjemným, které nám přinášejí uspokojení.

Sobota

V sobotu budeme velmi koncentrovaní, oddaní svým cílům, naprosto v klidu. Opět budeme hloubat, jak svůj život zlepšit.

Neděle

Neděle bude opět o naší trpělivosti. Nemusí se nám vůbec dařit, může nás popadat sklíčenost a nejistota, což je opět zkouškou, jak se dokážeme vymanit z dopadů nepříznivých okolností.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden 2. do 8. října 2023269b - Horoskop na týden 2. do 8. října 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden 2. do 8. října 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden 2. do 8. října 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


2 Comments

  1. Horoskop na tento týden mi připadá jako šitý na mě. Kéž by se vše vyřešilo, jak je psáno.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*