Lidé dokáží čerpat energii od ostatních

Květiny potřebují k životu vodu a světlo a lidé jsou na tom stejně. Naše fyzická těla jsou jako houby, které nasávají životní prostředí. Tým biologů na Bielefeld University učinil přelomový objev, když zjistil, že rostliny dokáží čerpat alternativní energii z dalších rostlin. Tento objev by mohl mít významný dopad na budoucnost bioenergie a mohl by poskytnout důkazy o tom, že lidé v podstatě dokáží čerpat energii z ostatních stejným způsobem.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Členové výzkumného týmu pod vedením profesora Olafa Kruse poprvé potvrdili, že zelená řasa Chlamydomonas reinhardtii je schopna nejen fotosyntézy, ale i alternativního způsobu získávání energie: čerpáním z ostatních rostlin. Objev byl publikován na konci roku 2016 v online časopise Nature Communications, který vydává renomovaný časopis Nature.

Květiny potřebují k životu vodu a světlo a lidé jsou na tom stejně. Naše fyzická těla jsou jako houby, které nasávají životní prostředí. „Přesně to je důvod, proč se někteří lidé necítí ve své kůži, pokud jsou v určité společnosti, kde se mísí různé energie a emoce,“ řekla psycholožka a energetická léčitelka, doktorka Olivia Bader-Lee.

Fotosyntéza u rostlin závisí na světle, vodě a koncentraci oxidu uhličitého. V sérii experimentů pěstoval profesor Olaf Kruse se svým týmem zelenou řasu Chlamydomonas reinhardtii mikroskopických rozměrů a zjistil, že v případě, kdy nemá řasa dostatek energie, dokáže tato jednobuněčná rostlina čerpat energii ze sousedící rostlinné celulózy. Řasa vylučuje enzymy (takzvané celulózové enzymy), které „tráví“ celulózu a štěpí ji na drobnější cukerné složky. Ty jsou následně transportovány do buněk a přeměněny na zdroj energie, díky které řasa dále roste. „Je to poprvé, co bylo u rostlin potvrzeno takové chování,“ řekl profesor Kruse. „To, že řasy dokáží trávit celulózu, odporuje veškerým dosavadním znalostem. To, co zde vidíme, je do jisté míry rostlinný kanibalismus.“ V současnosti vědci zkoumají, zda se tento mechanismus vyskytuje i u jiných druhů řas. Podle předběžných výsledků je to možné.

Jakmile se v následujících letech zdokonalí studie o energii, uvidíme, jak se tento objev promítne do lidských bytostí,“ řekla Bader-Lee. Lidský organismus je velmi podobný rostlinám, čerpá energii, kterou krmí emocionální stavy – tento způsob může v podstatě dodávat energii buňkám či zvyšovat hladiny kortizolu a katabolizovat buňky v závislosti na emocionálním stavu.“

Bader-Lee tvrdí, že pole bioenergie se neustále vyvíjí a studie rostlin a zvířat brzy prokáže to, co energetičtí metafyzici vědí už delší dobu – že lidé dokáží druhé lidi léčit jednoduše prostřednictvím energie tak, jako to umí rostliny. „Lidé dokáží absorbovat energii a léčit se prostřednictvím druhých lidí, zvířat i rostlin. Proto se cítíme plní energie, když jsme v blízkosti přírody,“ dodává.

Zde je pět rad, jak očistit své okolí a zabránit úbytkům lidské energie při jejím odčerpávání:

Soustřeďte se a buďte uzemněni. Pokud se soustředíte na své duchovní já (místo svého ega), okamžitě ucítíte, že se něco přiblížilo do vašeho prostoru. Pokud jste plně uzemněni, dokážete lehce uvolnit energii a emoce lidí okolo vás pouze vaší vůlí.

Neklaďte odpor. Pokud se necítíte pohodlně v přítomnosti určitých lidí nebo skupin, nepokoušejte se chránit tím, že budete klást odpor. Tím pouze způsobíte, že ve vašem prostoru uvízne cizí energie. Uvolněte se představou, že je vaše tělo čisté a průsvitné jako čirá sklenice vody. Pokud vás pak někdo bude chtít znevažovat, dokážete, aby vámi tento jeho pokus prostoupil bez většího vlivu.

Buďte pánem svého osobního prostoru. Každého z nás obklopuje energetická aura. Pokud tento prostor neovládáme, umožňujeme cizí energii, aby do něj vstoupila. Všímejte si, kde vaše aura začíná a končí (přibližně na délku paže kolem vás, nad i pod vámi), abyste dokázali určit váš osobní prostor.

Dopřejte si energetickou očistu. Zlatá barva má vysokou vibraci, která je vhodná pro odstranění cizí energie. Představte si nad sebou zlatou sprchovou hlavici a pusťte ji, nechte čirou zlatou energii prostoupit svým tělem. Hned se budete cítit očištěni a osvěženi.

Přivolejte zpět svou energii. Pokud náš prostor vyplňuje naše energie, nedokáže do něj tak lehce proniknout energie cizí. Když se však soustředíme na ostatní lidi a projekty, občas svou energii rozšiřujeme do okolí. Vytvořte obraz čirého zlatého slunce, několik desítek centimetrů nad svou hlavou a nechte ho působit jako magnet, který bude přitahovat zpět vaší energii. Poté ho vtáhněte dolů do vašeho osobního prostoru a uvolněte jeho energii. (zdroj: itsallabouti.info)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*