10 proroctví, o kterých jste možná nevěděli – 2

Proroctví a předpovědi jsou úžasné. Nutí nás přemýšlet o budoucnosti a hledat naplnění v minulých událostech. Většina z nás ví o Nostradamovi a jeho proroctvích – byly o nich sepsány stovky knih, a tak než abychom se stále dokola zabývali starým tématem (jehož některé části byly vyvráceny), představujeme vám seznam proroctví, o kterých většina z vás, jak doufáme, nikdy neslyšela.

REKLAMA

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

199 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

249 Kč


10 proroctví, o kterých jste možná nevěděli - 2
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Skutečné třetí tajemství

26. června 2000 odhalil kardinál Ratzinger (bývalý papež Benedikt XVI.) odhalil třetí tajemství Fatimy a doprovodil jej teologickým komentářem. Tajemství popisovalo vraždu papeže a město v troskách (celý text zde). Co většina lidí neví, je to, že během let, kdy bylo tajemství skryté převážné většině lidí, unikly části tajemství (a náznaky toho, co obsahuje) na veřejnost díky lidem, kteří toto tajemství četli či kteří mluvili se sestrou Lucií (prorokyně, která tajemství sepsala). Uniklé informace neodpovídaly tajemství, které vydal Vatikán. Proto mnoho lidí věří, že dokument Vatikánu je falešný a byl vydán proto, aby se zabránilo skandálu vzniklému zveřejněním pravého tajemství.

Skutečné tajemství údajně mluví o odpadlictví od církve počínaje papežem (jinými slovy papež/papežové by přestali učit katolickou víru a upadli by do omylu). Také popisuje koncil, který zapříčiní zvrhlost církve (řada lidí věří, že mělo jít o Druhý vatikánsky koncil, který zvrátil mnoho tradičních katolických zásad a přesvědčení). To bylo známo nejméně čtyřicet let před vydáním vatikánské verze tohoto tajemství. Nejzajímavější je, že sestra Lucie řekla, že tajemství musí být zveřejněno do roku 1960, nebo po její smrti (podle toho co nastane dříve).

Neví se, proč zvolila tento konkrétní rok, ale je zajímavé, že Druhý vatikánský koncil začal v roce 1962 tím, že oba předsedové koncilu (papež Jan XXIII. a Pavel VI.) řekli, že třetí tajemství nezveřejní. Další související proroctví je také velmi zajímavé; Papež Pius XII. (předchůdce Jana XXIII. a Druhého vatikánského koncilu) řekl: „Jsme přesvědčeni, že tato hodina je hrůzná fáze událostí předpovězená Kristem. Zdá se, že na svět brzy padne temnota. Lidstvo je v sevření nejvyšší krize.“

Proroctví Ursuly Southeil

Ursula Southeil (Matka Shipton, 1488–1561) je pravděpodobně nejznámější věštkyně v tomto seznamu. Často se v dnešní době diskutuje o věrohodnosti jejích proroctví, avšak bez ohledu na to zda napsala nejznámější proroctví které je jí přisuzováno, či nikoliv, byla známou věštkyní v době Samuela Pepyse, který psal o královské rodině diskutující o její předpovědi. Zde jsou některá její zajímavější proroctví:

1. Kočár bez koní pojede, katastrofa naplní svět žalem. V Londýně Primrose Hill bude, ve středu biskupův stolec.

2. Myšlenky lidí budou létat po celém světě, rychle jako mrknutí oka. A voda bude dělat obrovské zázraky, jak podivné a přesto se to stane.

3. Ve vodě železné, stejně snadno jako dřevěné, lodě budou plavat. Zlato bude vidět v proudu a kameni, v zemi, která je dosud neznámá.

4. A Anglie uzná Žida. Myslíte, že je to divné? Ale je to pravda! Žid, kterým bylo kdysi pohrdáno, se jako křesťan narodí. (role Británie při vzniku Izraele?)

5. A v tyto podivuhodné časy tak daleké, se ženy začnou chovat bláznivě, obléknou se jako muži a kalhoty budou nosit. Ustřihnou si dlouhé vlasy a budou jezdit drze obkročmo, jako to teď dělají čarodějnice na košťatech.

Delší seznam těchto citátu naleznete zde.

Tarabichovo proroctví

Mitar Tarabich je málo známý srbský prorok. Žil v letech 1829–1899 a údajně předpověděl mnoho událostí týkajících se Srbska v 30. a 40. letech a v druhé světové válce:

„Po [Titovi] bude naše zem řízena nějakým druhem komise, ale již nikdy nebude jako dřív. I když lidé v našem království zapomenou na útrapy a hlad a budou žít ve velkém bohatství, bratr začne nenávidět bratra a bude o něm ve zlém přemýšlet… Srbové se rozdělí a budou říkat: „Nejsem Srb. Nejsem Srb.“ Bezbožní proniknou do tohoto národa a budou ulehávat se srbskými sestrami, matkami a manželkami. Zplodí s nimi takové děti, že od počátku světa, nebylo horších potomků. Pouze slaboši se narodí a nikdo nebude dostatečně silný, aby porodil skutečného hrdinu.“

Vyřkl i další proroctví o budoucnosti, hlavně ohledně technologií: „Lidé postaví skříňku, uvnitř bude nějaký přístroj s obrázky…“, „Lidé budou cestovat na další světy, kde naleznou mrtvé pouště…“, „Ti, kdož budou číst a psát jiné knihy s čísly, si budou myslet, že toho ví nejvíce…“

zdrojový článek: www.listverse.com

překlad: Siw

REKLAMA

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*