Duše může promlouvat automatickou kresbou

Krásná jak slza v oku Krásná jak vlásečnice hodinek v uchu koně Krásná jak diamant v pušce kondotiera Krásná jak chrup vtisknutý do jablka Krásná jak stromy v Luxemburské zahradě ovázané škrobeným plátnem“ Tyto věty mají obdivuhodnou sílu. Kdysi jsem si jednu z nich vybral a poslal v SMS ženě, o kterou jsem usiloval a která mě naprosto ignorovala, že je krásná jak… Světě div se, asi za hodinu se v ní něco zlomilo, odpověděla a měli jsme spolu kouzelný milostný románek.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Převážná většina lidí má problém nastartovat automatické psaní z toho důvodu, že je na tuto činnost upjatá, přeje si ji spustit a tím je do hry vlastně zapojeno i ego.

A když se jim to náhodou podaří, leknou se samovolného pohybu tužky rukou, kterou neovládají, a tak to zase zruší. Těmto lidem doporučuji metodu, díky níž lze automatické psaní vyvolat neúmyslně.

Mějte vždy, když se někde nudíte nebo na něco myslíte, v ruce tužku a kreslete si nebo si čmárejte. A najednou se stane, že takovéto čmárání přejde samovolně v automatické psaní. Ego si dělá své, ruku nesleduje, nic po ní nechce, chopí se jí tedy duše a něco vám napíše.

Vaše příběhy z diskuzních fór

Rok jsem byl bez partnerky a docela jsem se tím trápil. Už mi chyběl člověk, kterého bych mohl mít rád. Samota mi vadila a vždycky, když jsem přišel do prázdného bytu, padl na mě smutek, že mě nikdo nevítá. A tak jsem spával s otevřenýma očima v prázdné posteli a snil o lásce a vztahu. Jakýkoliv pokus o seznámení s nějakou ženou byl nezdarem, protože ty, které se mi líbily, mi nevyhovovaly a opačně.

chia99 - Duše může promlouvat automatickou kresbou Když jsem se pak seznámil s pozitivním myšlením, začal jsem si několikrát denně opakovat: „Přece existuje na světě nějaká žena pro mě. Taková, s kterou se budeme navzájem přitahovat a vyhovovat si. Nechávám to na své duši a ta mi ji určitě najde.“

Měsíc se nedělo vůbec nic. Až jsem pak seděl na nějaké nudné pracovní schůzce. Jedním uchem jsem poslouchal, přemýšlel o svých věcech a ledabyle si přitom čmáral na papír nějaké ornamenty, vzory a sem tam i písmena, aby to vypadalo, že si dělám poznámky. Když jsem ten papír potom vyhazoval, padl mi do oka nápis Yvone a podivil jsem se, jak jsem zrovna k tomuto jménu přišel a proč jsem ho do té změti abstraktních obrazců vepsal.

Dva dny nato jsem šel do banky, protože jsem doma nepochopitelně zapomněl kreditku. Byla tam sympatická pokladní mého věku a měla na stole vizitku Yvone C.

Nevěnoval jsem tomu pozornost, ačkoliv se mi velice líbila, protože jsem si všiml, že má snubní prsten. Udivilo mě jen, že jsem ji najednou začal potkávat – na ulici, v obchodech atd., jako bychom byli vždy na stejném místě. Když jsem se s ní pak příští volnou sobotu náhodou srazil v jednom baru, kam jsem zašel hledat rozptýlení, pozval jsem ji na skleničku a zjistil, že je volná, snubní prsten po matce nosí pouze v bance, aby ji muži neobtěžovali.

Po třech letech spolu máme rodinu se dvěma dětmi… Až pak jsem pochopil, že jsem na té schůzi spustil automatické psaní, o kterém jsem tehdy vůbec nevěděl, že existuje!

Z uvedeného příběhu je zřejmé, že i kdyby onen osamělý muž znal automatické psaní, nebyl by schopen ze jména Yvone nic odvodit, protože žen s takovým jménem je v jeho zemi jistě mnoho. Ale kontakt v bance díky zapomenuté kreditce, což byl typický záměr duše, by mu už napověděl, že je to ta jeho Yvone…

z knihy Indigový svět od Simona Loyda, vydané nakladatelstvím ANAG v roce 2011

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Duše může promlouvat automatickou kresbou 269b - Duše může promlouvat automatickou kresbou  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Duše může promlouvat automatickou kresbou  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Duše může promlouvat automatickou kresbou  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*