Hercampuri vám velmi hořce propere játra

Ty rád játra, já rád játra. Máte ovšem na mysli ta svoje? Pokud ano, je zapotřebí je pravidelně čistit a regenerovat, protože před chemickým útokem za strany dnešních supermarketových potravin, léků, alkoholu, antikoncepce, ovzduší a dalších agentů se nikdo jen tak neuchrání. Naštěstí máme extrémně silného pomocníka, který si s nepřáteli jaterních buněk hravě poradí – peruánská superbylina Hercampuri.

eshop energie života nabízí


PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

CAIGUA 100 g

vyčistí cévy

199 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

399 Kč

MONOATOM PLATINA

probudí vyšší energii

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Hořčiny, v ní obsažené, jsou natolik účinné, že dokáží vydatně pomoci například s tak závažnou chorobou, jak je cirhóza. Působení Hercampuri dokáže jaterní buňky znovu oživit, což ocení zejména lidé, kterým játra opravdu již neslouží. Podle zkušeností zákazníků naší kamenné prodejny, lidem, užívajících Hercampuri delší dobu, se snížily jaterní testy až o polovinu.

I naprostí abstinenti by měli zbystřit pozornost, protože antibiotika často napáchají více škody než třeba takový alkohol. V případě žen, užívajících hormonální antikoncepci, je to možná ještě nutnější, protože ta si s metlou lidstva co týče devastace jater v ničem nezadá. Ba co více, v mnohém jej ještě předčí.

Hercampuri má ovšem mnohem více účinků na lidský organismus. Kromě jater čistí krev, snižuje cholesterol, reguluje metabolismus tuků. Hodí se výborně při snižování hmotnosti, k úpravě trávení, k podpoře funkce ledvin. Ocení jej rovněž cukrovkáři, protože zmírňuje příznaky jejich civilizační choroby. A v neposlední řadě předchází tvorbě žlučníkových kamenů.

Hercampuri má dvě jediné nevýhody. Zdravotní – nemohou jej užívat lidé se žaludečními vředy, záněty žlučníku, s neprůchodností žlučovodu, při vysokém krevním tlaku a po měsíčním užívání by měla proběhnout 14-ti denní pauza. Druhé minus je chuťového charakteru – tato peruánská bylina je extrémně hořká. Teplý odvar více než vychladnutý. Nicméně co by člověk pro svá játra neudělal, že?

Hercampuri můžete zakoupit v eshopu Energie života.


ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

299 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

ochrání vaši duši

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*