Hercampuri vám velmi hořce propere játra

Ty rád játra, já rád játra. Máte ovšem na mysli ta svoje? Pokud ano, je zapotřebí je pravidelně čistit a regenerovat, protože před chemickým útokem za strany dnešních supermarketových potravin, léků, alkoholu, antikoncepce, ovzduší a dalších agentů se nikdo jen tak neuchrání. Naštěstí máme extrémně silného pomocníka, který si s nepřáteli jaterních buněk hravě poradí – peruánská superbylina Hercampuri.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

399 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

349 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

209 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč


Hercampuri vám velmi hořce propere játra.
Hercampuri vám velmi hořce propere játra.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Hořčiny, v ní obsažené, jsou natolik účinné, že dokáží vydatně pomoci například s tak závažnou chorobou, jak je cirhóza. Působení Hercampuri dokáže jaterní buňky znovu oživit, což ocení zejména lidé, kterým játra opravdu již neslouží.

Podle zkušeností zákazníků naší kamenné prodejny, lidem, užívajících Hercampuri delší dobu, se snížily jaterní testy až o polovinu.

I naprostí abstinenti by měli zbystřit pozornost, protože antibiotika často napáchají více škody než třeba takový alkohol. V případě žen, užívajících hormonální antikoncepci, je to možná ještě nutnější, protože ta si s metlou lidstva co týče devastace jater v ničem nezadá. Ba co více, v mnohém jej ještě předčí.

Hercampuri má ovšem mnohem více účinků na lidský organismus. Kromě jater čistí krev, snižuje cholesterol, reguluje metabolismus tuků. Hodí se výborně při snižování hmotnosti, k úpravě trávení, k podpoře funkce ledvin.

Ocení jej rovněž cukrovkáři, protože zmírňuje příznaky jejich civilizační choroby. A v neposlední řadě předchází tvorbě žlučníkových kamenů.

Hercampuri má dvě jediné nevýhody. Zdravotní – nemohou jej užívat lidé se žaludečními vředy, záněty žlučníku, s neprůchodností žlučovodu, při vysokém krevním tlaku a po měsíčním užívání by měla proběhnout 14-ti denní pauza.

Druhé minus je chuťového charakteru – tato peruánská bylina je extrémně hořká. Teplý odvar více než vychladnutý. Nicméně co by člověk pro svá játra neudělal, že? Pokud to nezvládnete, zkuste Hercampuri kapsle.

Hercampuri můžete zakoupit v eshopu Energie života.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

399 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

349 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

209 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

399 Kč


14 Comments

  1. Dobrý den. Syn 33 let ma tuk v játrech a vyšší hodnoty jaterních testů. Teď se k tomu přidal vysoký krevní tlak. Chci se zeptat, jestli by mu pomohly tablety. Hercampuri. Zaráží me, že tam píšete, že to nesmí lidé s vysokým krevním tlakem. Děkuji za radu. Alice

  2. Dobry den, mam zuzene zlucovody a tim padem vysoke jaterni testy. U tech zlucovodu se to teda nesmi uzivat ano? Z jakeho to je duvodu? Dekuji za odpoved

  3. Dobrý den, 12.letá dcera trpí autoimunitní hepatitidou(zánět jater)
    bere kortikoidy(Prednison 5mg) 2x denně a Imasup na snizeni imunity, po kterém bohužel zvrací a tím pádem má opět zvýšené jaterní testy. Mohla by prosím kapsle užívat? Děkuji. Hezký den.

  4. Dobrý den.
    V 1989 mi byl operačně odstraněno 2/3 žaludku s dvanácterníkovými vředy. Od te doby jsem v pohodě a nemám žádná omezení. Mohu používat Hercampuri?
    Děkuji

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*