Monoatomické prvky a jejich konkrétní účinky

Co jsou monoatomické prvky? Jednotlivé atomy nejsou vázány na ostatní, tudíž každá molekula monoatomického prvku obsahuje pouze jediný atom. Tento stav zlepšuje jejich biologickou dostupnost a terapeutické účinky, čímž se stávají silnými spojenci v úsilí o zdraví a vitalitu. Každý monoatomický prvek se vyznačuje specifickými vlastnostmi, které si postupně popíšeme.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Monoatomické prvky a jejich konkrétní účinky.
Monoatomické prvky a jejich konkrétní účinky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Monoatomické zlato je holistickým průvodcem zdravím, moudrostí a duchovním růstem. Zesiluje vnímání skutečnosti, což v případě intenzivní Práce na sobě pomáhá uživateli vnitřně růst.

Monoatomická platina posiluje mentální funkce, kreativitu a osobní růst. Je ideální pro ty, kteří hledají rozšíření mentální kapacity a zlepšení zvládání stresu.

Monoatomické indium zlepšuje produkci hormonů, zvyšuje absorpci živin a přináší pocit euforie. Tato směs je ideální pro ty, kteří touží po zvýšení fyzické výkonnosti a zvýšeného pocitu vnitřní pohody.

Monoatomické rhodium posiluje vaši duchovní cestu a kognitivní schopnosti. Posiluje schopnost poznání, když prozkoumáváte hlubší úrovně spojení s universem. Je vhodná zejména pro ty, kteří hledají zlepšení mentální síly a paměti.

Monoatomické iridium pečuje o vnitřní klid a zlepšuje mentální jasnost. Uživatelé si jej cení pro svou rychlou absorpci a hluboký potenciál stabilizace mysli. Iridium může zároveň pomoci zlepšit kvalitu spánku, obohatit REM cykly a zvýšit pozitivní energii.

Monoatomické palladium Palladium chrání tělo před oxidačním stresem a značně posiluje kognitivní funkce. Podporuje pozitivní pohled na život. Je zvláště prospěšné pro ty, kteří se zabývají osobním růstem a pochopením různorodých zkušeností života.

Monoatomická měď je palivem pro mozek, podporuje zlepšení duševní pohody a tělesné metabolické procesy.

Monoatomické ruthenium podporuje vzájemnou komunikaci buněk a opravu DNA, zatímco zároveň posiluje hluboká duchovní spojení. Je ideální pro ty, kteří se zajímají o aktivaci třetího oka a zlepšené kvantové povědomí.

Monoatomické stříbro podporuje imunitu a prohlubuje duchovní spojení. Je ideální pro ty, kteří chtějí zvýšit své intuitivní schopnosti a podporovat holistické hojení.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Monoatomické prvky a jejich konkrétní účinky269b - Monoatomické prvky a jejich konkrétní účinky MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Monoatomické prvky a jejich konkrétní účinky OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Monoatomické prvky a jejich konkrétní účinky monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*