Duše neumírá, navrací se do vesmíru

Dva přední vědci tvrdí, že lidský mozek je ve skutečnosti „biologický počítač“ a „lidské vědomí“ je program běžící v kvantovém počítači, který se nachází v mozku a který nepřestává pracovat ani poté, co „zemřeme“. Podle vysvětlení těchto expertů duše po smrti člověka nezemře, ale navrátí se do vesmíru.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Duše neumírá, navrací se do vesmíru.
Duše neumírá, navrací se do vesmíru.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Diskuze o existenci duše, o tom, zda je nesmrtelná, nebo zda umírá spolu s člověkem, je nekonečné téma. Po celá staletí se jím zaobírají velcí myslitelé naší historie i moderní doby. Tajemný původ vědomí neustále fascinuje vědce z nejrůznějších oborů. Ale nyní o ni byla objevena nová pravda: „duše“ neumírá, vrací se zpět do vesmíru.

Od roku 1996 pracovali doktor Stuart Hameroff, americký fyzik a emeritní profesor na Katedře anesteziologie a psychologie, a Sir Roger Penrose, matematický fyzik na Oxfordské univerzitě, na kvantové teorii vědomí. V ní tvrdí, že se duše uchovává ve vláknitých strukturách mozkových buněk, které se nazývají mikrotubuly.

Kromě toho, že je podle nich duše pouhým programem, navíc tito vědci tvrdí, že to, co lidé chápou pod pojmem vědomí, je ve skutečnosti výsledkem účinků „kvantové gravitace“ v těchto takzvaných „mikrotubulech“. Vědci tento proces pojmenovali „orchestrovaná objektivní redukce“ (Orch-OR).

Duše se po smrti vrátí do vesmíru

Jejich teorie říká, že jakmile lidé vstoupí do fáze známé jako klinická smrt, ztratí mikrotubuly nacházející se v mozku svůj kvantový stav. Ale zároveň zachovají informaci, která je v nich uložená. Jinými slovy – duše po smrti člověka nezemře, ale vrátí se do vesmíru.

Doktor Hameroff řekl televizní stanici Science Channel v dokumentární sérii Cestování červí dírou toto:

“Řekněme, že srdce přestane bít, krev přestane proudit; mikrotubuly ztratí svůj kvantový stav. Kvantová informace uvnitř mikrotubul nebude zničena. Nelze ji zničit. Pouze se rozšíří a rozptýlí do vesmíru jako celku. Pokud je pacient resuscitován, oživen, vrátí se tato kvantová informace zpět do mikrotubul.

Načež pacient mnohdy řekne: ‚Měl jsem prožitek blízké smrti.‘ Pokud se nepodaří pacienta oživit a zemře, je pravděpodobné, že tato kvantová informace může existovat mimo tělo. Možná i nekonečně dlouho, jako duše.“

Podle této teorie je lidská duše něco víc než jen vzájemné působení neuronů v našem mozku, a mohla tak existovat již od počátků věku. (zdrojový článek: ancient-code.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Duše neumírá, navrací se do vesmíru269b - Duše neumírá, navrací se do vesmíru MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Duše neumírá, navrací se do vesmíru OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Duše neumírá, navrací se do vesmíru monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


8 Comments

 1. Duše neexistuje vědomí je produktem mozku to je dokázané a ověřené,pokud se poškodí mozek změní ( dá se to změnit i operací ) chování emoce osobnost psychika možná i myšlení a stejně jako software byl vytvořený v hardware tak není důvod aby to vědomí nemohlo mít stejně navíc vědomí je z veliké části iluze např když omdlíte ztratíte vědomí nebo máte halucinace ( klinická smrt je taky forma halucinace každý vidí něco jiného mozek navíc funguje dál několik minut i po zastavě srdce vědomí navíc bez oči uší mozku samo o sobě nemůže nic vnímat vidět slyšet ) vědom prostě zaniká s mozkem to je dokázané ověřené a samozřejmě i potvrzené jak už jsem psal duše je nevědecký mýtus a již vyvrácený,teoreticky by mohlo existovat metafyzické vědomí který nepotřebuje hardware ale nedává absolutně žádný racionální logický smyl co se týče jeho fungování natož ve fyzikálním světě.

  • Chápeme, že to chápete Vaším způsobem. Zkuste se na to podívat ještě jinak – co když je mozek pouze přijímač a vysílač pro vědomí, takže jakékoliv změny na mozku mají rovněž vliv na změnu vědomí? Obáváme se, že dokázané není vůbec nic – jak chcete fyzicky dokázat, jaká je podstata nehmotného vědomí, tím spíše, když ani není vaše, tudíž vše, co budeme tvrdit, jsou jen domněnky?

   Naopak existuje mnoho případů, kdy člověk byl klinicky mrtev a přesto následně popsal veškeré dění, které nemohl jako klinicky mrtvý vůbec registrovat. A je toho daleko víc, co my jen víme. Takže pro tuto chvíli bychom to uzavřeli oblíbeným sokratovským „Já vím, že nic nevím.“

  • Nemáš pravdu protože jsi sám nic nezažil a teorie to je jenom samá teorie a nic s velkým NIC. Při klinické smrti říkáš, že každý vidí něco jiného jak jsi na to přišel? Jednou zemřeš jako každý a potom to poznáš. Každý jsme na jiné vlnové délce ještě to nechápeš? Jenže ty říkáš, že nic není prostě zemřeš a tím to končí. Potom jsi na tomto světě úplně zbytečný a proč by si příroda a vesmírné energie dalo tu práci něco tvořit? Studuj, vzdělávej se, osobně poznávej vesmírné energie které jsou všudy přítomné. Řeknu ti pouze jednu nepatrnou zkušenost. Dej si dietu, nic nejez pouze vodu a poznáš cca. za dva dny budeš vnímat energie, které jsi nikdy nemohl poznat, které jsou všude a ve všem. Jenom pozorně naslouchej. Ty sám jsi vesmírná energie si její součástí nejsi nic jiného. Mozek je příjmač a zároveň vysílač. Můžeš se naladit na jakou chceš vlnovou délku, proto je každý člověk jiný. Já si pamatuji než jsem se narodil a potom spousta dalších věcí, které když jsem vyprávěl ve 30 letech své matce tak na mne koukala, že to není možné jak to mohu vědět a dokonce si pamatovat. Ne nejsme z tohoto světa, některá duše to chápe více jiná méně nebo některé nechápou nic protože jsou zatím na nízké duševní úrovni. Zatím lidstvo není připraveno to chápat, ale jednou i ty to poznáš, ale musíš se ještě mockrát narodit a zemřít. Těžko to vysvětlit, musí se to zažít.

  • Tak z vedeckyho hlediska jsi to napsal. Ted jeste tak 99% a bude to celý. Materialista ten na stavbě material chystá, ale to by mu k životu ani nahodou nestačilo

  • 😀 Komentář pobavil! „Vím, že nic nevím!“ A taky si přečti Bruce Liptona „Biology of Belief“. Chce to trošku se pohnout dopředu a nezamrznout jak mamut v dávné době. 😀

  • Byl jsem 3X v klinické smrti !! Vždy jsem letěl černými mraky tunelem za světlem na konci ! Když jsem dopadl věděl jsem ,že jsu duše svého těla neměl jsem nohy ruky hlavu nic jen vědomí mého já ! Octl jsem se na krásné zelené louce opádál bylo krásné žluté obilí a les.Viděl jsem kousek za loukou vesnici ,vždy mě něco říkalo běž tam máš tam své blízké jenže mne ihned napadlo pokud půjdu do vesnice už se nevrátím a mé tělo zemře !! Viz,film USA s lékařského prostředí ,kdy se mladí lékaři snažili pomoci uspání vejít do této vesnice .Po té po 2,5 minut oživovat el.šoky Jenže hlavní postava děje zemřel nevrátil se.Člověk v klinické smrti vidí slyší vše kolem .Dokonce po havarii jsem lékařům přesně řekl kdy jsem jim pod rukama umíral neměl puls a co na sebe křičeli : Viděl jsem vše z pohledu z hora a díval se na jejich oživování mého těla.Věřím ,že duše po čase se vrací na zem .Když jsem poprvé spatřil svou manželku měl jsem štastný pocit ,že budem zas spolu : Mnohokrát jsem jí to otevřeně říkal .Nikoho jiného nechci jen tebe kdybych měl čekat 1000.let miláčku !! Než jsem dostal mozkovou mrtvici pamatoval jsem si zvláštní věci ,které nám zpočátku pomáhali nastartovat krásný život.Tu jsem dostal po synově rozvodu a ztrátou jeho miláčka na kterém jsem byl hodně od malinka závislí .Dokonce jsem mu zachránil život když ho manželka syna dovezla od rodičů a byl silně podchlazený !! Jde o minuty hodte na něj deky a rychle jedem do nemocnice !! Dovezl jste chlapečka za 5.minut 12.hod.říkal primář !! Ted mě zemřela manželka .Vrátila se jí rakovina do prsu a ona mě to jako poprvé neřekla zamlčela až jsem jí donutil jít na CT mozku do jiného okresu kde potvrdili metastáze na mozku,prsu,plících kostích krvi !! Trest smrti od boha !! Ozářením hlavy si prodloužila život o 3.měsíce bolesti !!! Nechal jsem si jí do posledního dechu doma aby umřela v domě ,který milovala dětí a mne !! Bylo to strašné neuvěřitelné co metastáze dokážou !! Nebudu to raděj rozebírat ! Když v lůžku vydechla dali jsme jí se synem na tvrdou podlahu a masáží oživovali do příjezdu záchranky .Líbal jsem jí a říkal já si tě zas najdu miláčku neměj strach .Měla úsměv na tváři když zemřela.Chtěl bych se spojit s její duší zatím nevím jak .Věřím ,že člověk má energii a tou odlétá duše do neznáma .NASA zjistila planetu kde by červí dírou mohla duše cestovat .Na planetě jde prý všechno po zpátku ?? Určitě jsem z manželkou v minulém životě žil.Opět jsme prohráli něco opět jsme nezvládli !! Co bude dál ??

  • Kvantovou energii časoprostoru u člověka objevil už Albert Einstein 1879-1955 r.1921 získal Nobelovu cenu za přínos fyzických vlastností propojenou relativitou časoprostoru .Z 100% LIDÍ co prožili klinickou smrt 100% vypovědělo ,že letělo černým tunelem mraků/ červí dírou / za světlem včetně mne co jsem měl 3X Klinickou smrt .Vše sedí do detailů o čem se vědci veřejně baví .Tělo zůstává ale energie o kvantové síle odlétá znovu opakuji ČESKY ,že takto vypovědělo 100% lidí co prožilo klinickou smrt .Duše se vrací do svého domova zde na zemi to byla virtuální plánovaná hra !! Je neuvěřitelné jak mnozí chytráci si myslí ,že smrtí život končí .Je to stejné jako když hlupáci trestali vědce např.Galileo ,že se země točí kolem své osy je kulatá ne deska a drží pomocí elektromagnetické kvantové síly magnetizmu země proto můžeme chodit jezdit plavat po zemi .Proto dostal Albert Einstein v r.1921 Nobelovu cenu za vědecký přínos .USA vědci NASA dokonce duši zvážili má solar-plexus 22-24 g.Sám když jsem překonal světlo tunelu dopadl jsem na krásnou louku více barevnou než na zemi krásné žluté obilí a černý les byl opodál .Ve vesnici zvonil umíráček někdo zemřel ? Šel jsem do vesnice atd.Proč k vůli hlupákovi co zná a věří tomu ,že jen on má to krásné hovno a mozek na sračku povídat zakázané zprávy ze země kde lidstvo je doma ne na zemi ve fyzické podobě ale tam v duchovní což vědí mnichové z asie ,šamani z afriky,nebo indiáni z ameriky .Dokonce při úmrtí otce Apačů ve filmu Vinnetou ho posílají do nebe jako duši tělo spálí na hranici .Jsou to dnes ověřené věci člověk tělo zůstává duše se vrací .Kdyby vědci skutečně chtěli a oni nechtějí prakticky by duše člověka mohla žít věčně i na zemi nebot je dokázané ,že mozek funguje i po smrti dál až 48-68 hodin by měli vědci na to s člověkem ještě něco udělat což není málo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*