Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018

Po celý týden můžeme pozorovat skvělou spolupráci nebeských těles mezi sebou. Velkou podporu dostává planeta SATURN, která tak posiluje spolu s naší pracovitostí i manuální zručnost a odpovědnost, za veškerý náklad, který jsme si naložili, na vlastní ramena.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Skvělá spolupráce mezi JUPITEREM a PLUTEM nám poskytuje prostor pro vykonání klíčových činností v našem podnikání a sebe-růstu. Proto vůbec neváhejte nad sebevzděláním a sebezdokonalováním. Využijte tento jedinečný týden a objevte novou velikost sebe sama!

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

LUNA v RAKU vytvoří velice harmonické konstelace. Pondělí bude velice vhodným dnem, pro sebe-rozvojové aktivity se silným spirituálním nábojem. Velice vhodné budou jakékoliv meditace, jóga, ale také rodinné setkání či romantická večeře s partnerem, zakončená příjemnými erotickými hrátkami.

Úterý

Úterní přechod LUNY do LVA otevře témata sebe-pozornosti, srdečnosti, egoismu a tvořivosti. Nejlepší bude, když využijeme srdečnost i tvořivost a pustíme se do tvorby čehokoliv, co nás vnitřně naplňuje.

Středa

Ve středu dostanou prostor, jak veškeré originální činnosti a nápady, tak i veškeré sportovní aktivity. Jestli už nějakou dobu v hlavě nosíte nějakou ideu, tak ve středu můžete udělat první krok k její realizaci! Také doporučuji zaměřit se na své vlastní expanzivní energie, jelikož ve středu budou více stimulovány, ale budeme muset najít správný poměr, jak je udržet v rovnováze.

Čtvrtek

Během čtvrtku nám přejde LUNA do znamení PANNY a aktivuje témata pracovní služby, péči o zdraví, čistoty a materiální analýzy. Velice příznivé energie zde budou v pracovní a inovativní oblasti. Dobře uděláme, pokud se budeme věnovat svému vlastnímu zdraví a upravíme si jídelníček. Problém může nastat ve spojení s duchovním světem, tvorbou hudby či prováděním meditací.

Pátek

Pátek se opět ponese v duchu problémů v duchovní rovině. Mnohem lépe uděláme, pokud budeme hledat rovnováhu mezi materiálním a spirituálním světem. Hluboké ponoření do jednoho či druhého nemusí být úplně ideální.

Sobota

Sobotní přechod LUNY do znamení VAH otevře téma vztahů, komunikace, diplomacie, jednání, smluv a také módy. Pro tento den jsou velice příznivé činnosti zabývající se podnikáním a růstem. Problém může vzniknout v rovině pracovních a manuálních činností. Také můžeme pocítit napětí mezi duchovním a náboženským způsobem myšlení.

Neděle

Pokud během neděle dáme prostor odpočinku a nebudeme řešit pracovní záležitosti, tak uděláme jenom dobře. Pro tento den bude silně stimulovaná pracovní oblast a budeme se učit, co jsou naše priority.

Líbí se vám výklad? Podívejte se zde na velkou astrologickou předpověď pro rok 2018.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018 269b - Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*