Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018

Po celý týden můžeme pozorovat skvělou spolupráci nebeských těles mezi sebou. Velkou podporu dostává planeta SATURN, která tak posiluje spolu s naší pracovitostí i manuální zručnost a odpovědnost, za veškerý náklad, který jsme si naložili, na vlastní ramena.

REKLAMA

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Skvělá spolupráce mezi JUPITEREM a PLUTEM nám poskytuje prostor pro vykonání klíčových činností v našem podnikání a sebe-růstu. Proto vůbec neváhejte nad sebevzděláním a sebezdokonalováním. Využijte tento jedinečný týden a objevte novou velikost sebe sama!

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

LUNA v RAKU vytvoří velice harmonické konstelace. Pondělí bude velice vhodným dnem, pro sebe-rozvojové aktivity se silným spirituálním nábojem. Velice vhodné budou jakékoliv meditace, jóga, ale také rodinné setkání či romantická večeře s partnerem, zakončená příjemnými erotickými hrátkami.

Úterý

Úterní přechod LUNY do LVA otevře témata sebe-pozornosti, srdečnosti, egoismu a tvořivosti. Nejlepší bude, když využijeme srdečnost i tvořivost a pustíme se do tvorby čehokoliv, co nás vnitřně naplňuje.

Středa

Ve středu dostanou prostor, jak veškeré originální činnosti a nápady, tak i veškeré sportovní aktivity. Jestli už nějakou dobu v hlavě nosíte nějakou ideu, tak ve středu můžete udělat první krok k její realizaci! Také doporučuji zaměřit se na své vlastní expanzivní energie, jelikož ve středu budou více stimulovány, ale budeme muset najít správný poměr, jak je udržet v rovnováze.

Čtvrtek

Během čtvrtku nám přejde LUNA do znamení PANNY a aktivuje témata pracovní služby, péči o zdraví, čistoty a materiální analýzy. Velice příznivé energie zde budou v pracovní a inovativní oblasti. Dobře uděláme, pokud se budeme věnovat svému vlastnímu zdraví a upravíme si jídelníček. Problém může nastat ve spojení s duchovním světem, tvorbou hudby či prováděním meditací.

Pátek

Pátek se opět ponese v duchu problémů v duchovní rovině. Mnohem lépe uděláme, pokud budeme hledat rovnováhu mezi materiálním a spirituálním světem. Hluboké ponoření do jednoho či druhého nemusí být úplně ideální.

Sobota

Sobotní přechod LUNY do znamení VAH otevře téma vztahů, komunikace, diplomacie, jednání, smluv a také módy. Pro tento den jsou velice příznivé činnosti zabývající se podnikáním a růstem. Problém může vzniknout v rovině pracovních a manuálních činností. Také můžeme pocítit napětí mezi duchovním a náboženským způsobem myšlení.

Neděle

Pokud během neděle dáme prostor odpočinku a nebudeme řešit pracovní záležitosti, tak uděláme jenom dobře. Pro tento den bude silně stimulovaná pracovní oblast a budeme se učit, co jsou naše priority.

Líbí se vám výklad? Podívejte se zde na velkou astrologickou předpověď pro rok 2018.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018269b - Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 26. 2. do 4. 3. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

349 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*