Kdo jsou ve skutečnosti Andělé? Vyspělejší duše

Mezi nesmiřitelně věřícími tábory darwinistů (zastánců vzniku a vývoje života evolucí) a kreacionistů (zastánců vzniku a vývoje života božským zásahem) roste pomalu, ale jistě kruh třetí. V něm se oba extrémní postoje mísí do rovnovážného stavu.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vnitřním poznáním se transformovali do uvědomění, které považuje evoluci za projev Nekonečného stvořitele v našem hmotném světě a božské zásahy za urychlení duchovního vývoje naší civilizace ze strany vyspělejších mimozemských poslů (Andělů), kteří v minulosti navštěvovali a stále navštěvují naši zemi.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Proč se skeptici neustále navážejí do esoteriků, věřících na pomoc shůry? To má historicky dávné kořeny (tedy z hlediska vnímání naší reality). Když nás navštívili v minulosti poslové (Andělé) z hvězd, předali nám geny, svou energii a učení, které se implementovalo do našeho kolektivního vědomí.

Na jednu stranu nám to pomohlo se přesunout kvantovým skokem z jedné etapy evoluce (primitivní) do druhé vyspělejší, na druhou stranu to zaselo mezi nás svár. Jedna skupina čeká na dary a urychlení svého vývoje skokem. Druhá chce dosáhnout pokroku vlastním vývojem bez zásahu zvenčí, a proto zastánci tohoto tábora vehementně popírají vše duchovní, protože je to pro ně rizikově nakažlivé.

Abychom to v rámci nutného vývoje naší civilizace směrem ke galaktickému společenství humanoidních civilizací neměli jen tak jednoduché, tyto skupiny si během historie pro jistotu navzájem mění role, abychom rostli jako celek, nikoliv jako dvě oddělené větve, které se paradoxně mohou dál a dál vzdalovat.

Tudíž veškeré přátelské půtky, kdy z jedné strany létají bludné balvany a z druhé zase materialistické bahno, jsou nám k užitku. Navzájem se tak zocelujeme a zároveň provzdušňujeme, abychom časem skutečně Všichni (nejen Vyvolení) mohli ke hvězdám.

Parádní nedělní den plný rozjímavé energie přeje amber

P.S. Proč někteří lidé vidí anděly jako nehmotné bytosti je na jiný článek někdy jindy. Souvisí to se systémem víry (prosím neplést s vírou či náboženstvím) s důrazem na personifikaci, označování dějů a energií jím obsahově známými pojmenováními, které chtějí či musí anebo chtějí/musí používat pro svou existenci v této realitě.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*