Lidé přišli odněkud z vesmíru, zjišťuje expert

Myšlenka, že se lidstvo vyvinulo na jiném místě vesmíru a na Zemi a do jiných koutů galaxie přicestovalo ve vesmírných lodích, může být nakonec pravdivá. Jsme na této planetě mimozemšťané? Pokud ano, odkud ve skutečnosti pocházíme? Dr. Ellis Silverová, přední ekoložka a environmentalistka, shromáždila jisté důkazy poukazující na to, že lidé pocházejí z jiného místa ve vesmíru. Ve své knize „Lidé nejsou ze Země: vědecké hodnocení důkazů“ popisuje 17 důvodů, proč lidé nepocházejí ze Země. Zároveň odhaluje informace o místě jejich původu a alternativní časové ose lidstva.

REKLAMA

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zajímavým aspektem zdůrazněným Dr. Ellis Silverovou, je unikátní psychologie lidských bytostí, která naznačuje, že pocházíme z jiného místa vesmíru, nejspíše z planety s nízkou gravitací.

„Předpokládá se, že lidé jsou nejvyvinutějším druhem planety, ačkoliv jsme pro život na ní překvapivě špatně vybaveni: škodí nám sluneční záření, vůbec nám nechutná přírodně se vyskytující potrava, v chronických onemocnění a podobně,“ říká Dr. Silverová pro Yahoo news.

„Země přibližně splňuje naše požadavky jako živočišného druhu, ale možná ne až tak dobře, jak si ten, kdo nás sem přivedl, zpočátku myslel. Ještěři se mohou slunit neomezeně dlouho – a mnoho z nich toho také využívá.“

140408lidé loď - Lidé přišli odněkud z vesmíru, zjišťuje expertSkutečně jsme přišli z jiného hvězdného systému nebo planety?

„Oslňuje nás slunce, což je také divné. Většinu zvířat to netrápí.“

Další fakta z knihy hovoří o tom, jak chronické choroby, jež trápí lidskou rasu, jako například bolesti zad, mohou dokazovat, že jsme se vyvinuli ve světě s nízkou gravitací. Lékaři také přemýšlejí nad tím, proč mají podle studie Dr. Francise Cricka lidé 223 genů navíc.

Dokument ze stránek bibliotecapleyades „Kolaborativní výzkum vědců zabývajících se mimozemskou tématikou předpokládá, že v lidské DNA se nacházejí geny více než 20 mimozemských civilizací. Tito vědci navazují na práci nositele Nobelovy ceny Dr. Fracese Cricka a dalších učenců na tomto poli výzkumu. Současná zjištění odpovídají výsledkům profesora Sama Changa, který ve spojení s projektem Human Genom Project diskrétně vypustil informaci o svých vlastních zřetelných závěrech.

energiezivota Banner3 - Lidé přišli odněkud z vesmíru, zjišťuje expertDr. Silver předpokládá, že lidská rasa má některé zvláštní znaky, které zcela jistě nepocházejí z tohoto světa. Podle něj lidské tělo ve stávajících podmínkách nemůže fungovat bezchybně.

„Jsme chronicky nemocní,“ říká Dr. Silver. „Pokud dokážete najít aspoň jednoho člověka, který je na 100 % fit, zdravý a netrpí žádnými (možná skrytými nebo nezjištěnými) potížemi nebo postižením (v knize je jich rozsáhlý seznam), budu nanejvýš překvapen – já sám jsem nikoho takového nenašel.“

Další zajímavé myšlenky z knihy

„Věřím, že mnoho našich problémů pramení z jednoduchého faktu, že naše vnitřní tělesné hodiny se vyvinuly v souladu s 25 hodinovým dnem (potvrdili to vědci zabývající se výzkumem spánku). Ale pozemský den trvá pouze 24 hodin. A neplatí to jen pro nedávnou minulost. Tyto faktory lze vystopovat až k počátku lidstva na Zemi.

Na opačné straně leží další teorie doktora Silvera, která naznačuje, že pokud jsme na Zemi nepřiletěli v lodích, pak byli naši dávní předkové zkříženi s jinými druhy a vznikl tak moderní člověk. Nejpravděpodobněji lidé přiletěli z hvězdného systému Alfa Centauri, který je nám nejblíže.

„Předpokládá se, že lidé jsou nejvyvinutějším druhem planety, ačkoliv jsme pro život na ní překvapivě špatně vybaveni: škodí nám sluneční záření, vůbec nám nechutná přírodně se vyskytující potrava (syrová), v chronických onemocnění a podobně. Navíc mezi mnoha lidmi převládá pocit, že sem nepatří nebo že „něco prostě není v pořádku.“

„To naznačuje (alespoň mně to tak přijde), že lidstvo se mohlo vyvinout na jiné planetě a byli jsme na Zemi přivedeni jako vysoce vyvinutý druh.“

Další zajímavá myšlenka v knize vidí Zemi jako vězeňskou planetu, kde jsou přirozeně agresivní druhy jako jsme my odsouzeny žít, dokud se nenaučí správnému chování. Dr. Silver nicméně nabádá své čtenáře, aby témata z knihy nebrali příliš vážně, neboť ctí myšlenku různých životních možností a těch je nepočítaně.

Kniha „Lidé nejsou ze Země“ byla publikována hlavně proto, aby posoudila reakci čtenářů a vyprovokovala je k přemýšlení. Obzvláště pak ty, kteří o takové možnosti dříve neuvažovali.“

S touto knihou jistě vyvstanou některé otázky. Nabízí zajímavý náhled a povzbuzuje k uskutečnění vlastního výzkumu a hledání pravdy. Autor zároveň ponouká čtenáře, aby mu poslali všechny relevantní názory k další analýze.

zdroj: www.7tales.net

překlad: Honzoid

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*