Duchovní účinky pozoruhodné substance Ormus

Ormus nepůsobí jen ve fyzické, ale i v duchovní rovině. Přestože to některým čtenářům nemusí dávat smysl, existují záznamy o opakovaných účincích Ormu na duchovní i fyzické úrovni. A o těch bych rád hovořil.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Duchovní účinky pozoruhodné substance Ormus.
Duchovní účinky pozoruhodné substance Ormus. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pamatujte: nemusíte těmto informacím věřit. Stejně tak nemusíte užívat Ormus. Informace jsou určeny pouze těm, kteří se chtějí dozvědět více.

Duchovní účinky

Na duchovní úrovni zvyšuje Ormus vibrace uživatele. Často aktivuje kundalini. Monoatomická struktura se propracovává do každé buňky lidského těla a pozvedá ji na vyšší frekvenci. Někteří tento proces popisují jako zvyšování pevnosti buněčného těla. Díky této vyšší frekvenci uživatelé často hlásí zážitky spontánní telepatie, vidí aury a energetická pole, jsou schopni lucidního snění a okamžité manifestace.

Užívání Ormu prohloubí vaše pochopení mechanismu, kterým myšlenky manipulují s realitou. Barry Carter to popisuje jako volání: „Miluji tě!“ do Grand Canyonu. Vzhledem k mohutnosti kaňonu bude chvíli trvat, než uslyšíte ozvěnu svých slov. Carter vysvětluje: „Ti, kteří nedávali pozor, mohou dojít k závěru, že někde v dálce existuje osoba, která je miluje. Totéž platí pro výrok „Nenávidím tě!“ Člověk si může pomyslet, že na druhé straně je jiná bytost, která ho nenávidí.

Pokud však užíváte přípravek Ormus, dochází k této transakci mnohem rychleji. Jako byste ozvěnu slyšeli okamžitě. Je pak mnohem méně pravděpodobné, že byste si návrat ozvěny vysvětlili jako slova někoho jiného než vás samotných. Vy sami jste tvůrci svého osudu a Ormus vám pomůže uvědomit si toto zrcadlení v realitě.

Ormus je také známý svou schopností posilovat emoce. Ať už se cítíte jakkoliv, při jeho aplikaci u vás dojde k zesílení aktuálních pocitů. Proto buďte při jeho užívání opatrní a neberte jej, pokud se necítíte dobře. Výrobci Ormu před jeho užíváním vřele doporučují detoxikovat tělo, mysl i ducha.

Ormus má také detoxikační účinek. Obsahuje-li vaše tělo toxiny, bude Ormus pracovat na jejich odstranění. Mnoho lidí v průběhu této detoxikace pociťuje Herxheimerův efekt nebo „ozdravný krizový efekt“. Pokud tuto nerovnováhu zažíváte, nedělejte si starosti. Dochází pouze k tomu, že se vaše tělo vyrovnává samo se sebou: levá a pravá hemisféra vašeho mozku se synchronizují. Tato harmonizace hemisfér může vyvolat určitý pocit “vratkosti”. Nakonec se však budete cítit lépe.

Tělesné účinky

Na fyzické úrovni Ormus posiluje imunitní systém a napravuje poškození DNA, vzniklé v průběhu života. Urychluje hojení a zvyšuje fyzickou sílu. Uživatelé uvádějí, že se jim po užití přípravku Ormus zacelily odštípnuté zuby nebo zubní kazy. Jiní zaznamenali rychlé zhojení ran či zlomenin.

Vzhledem k tomu, že Ormus je vitální složkou tělních procesů, dalším účinkem jeho užívání je omlazující vliv na pokožku, vlasy a nehty. Pokud jej užíváte jako lokální tonikum, stařecké skvrny, vrásky a další potíže s nekvalitní pokožkou časem mizí. Díky tomu je Ormus někdy označován jako Elixír života, protože obrací proces stárnutí nebo ho přinejmenším zpomaluje.

A konečně, Ormus navozuje stav klidu a jasnosti. Vyvolává v mozku vlny theta, čímž posiluje intuici. Hladina theta je cílem hluboké meditace a mnoho lidí uvádí, že po aplikaci Ormu se jim tohoto stavu daří dosáhnout téměř okamžitě.

Vlny theta jsou spojeny se zvýšenou inteligencí a pamětí. Ormus je v podstatě supravodič mysli. Uživatelé tak mohou zaznamenat hluboký, příslovečný hukot vědomí, který se pohybuje od jemného bzučení v čele až po intenzivní hmyzí zvuky, které lze zaznamenat hluboko v lese (nebo během halucinogenních/entheogenních zážitků).

Nakonec je důležité připomenout, abyste při užívání Ormu zůstali kritičtí. Ormus má mnoho zastánců, ale také odpůrců. Jeden kritik poznamenal, že “Sir Lawrence Gardner byl zástáncem Ormu, což však nezabránilo tomu, aby zemřel na rakovinu.” Zdravá rovnováha a pochopení obou názorových skupin je tedy zjevně velmi důležité. (zdroj: owlcation.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Duchovní účinky pozoruhodné substance Ormus269b - Duchovní účinky pozoruhodné substance Ormus MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Duchovní účinky pozoruhodné substance Ormus OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Duchovní účinky pozoruhodné substance Ormus monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*