Reinkarnace existuje, lidské vědomí je součástí vesmíru

Vědci tvrdí, že reinkarnace je skutečná a vědomí je druhem energie obsažené v našem těle a po smrti zase uvolněné do vesmíru, dokud se nenajde nový vhodný hostitel.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Reinkarnace je skutečná, lidské vědomí je součástí vesmíru.
Reinkarnace je skutečná, lidské vědomí je součástí vesmíru. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Reinkarnace je filozofický nebo náboženský koncept, jenž říká, že po biologické smrti začíná nefyzická esence živé bytosti nový život v jiné formě nebo v jiném těle.

V jiných světových kulturách se tomuto fenoménu říká také znovuzrození nebo transmigrace.

Vědecký důkaz podporující existenci reinkarnace však v podstatě neexistuje.

Navzdory tomuto faktu miliony lidí z různých kultur stále věří tomu, že reinkarnace je skutečná. Někteří dokonce tvrdí, že mají důkazy o minulém životě.

Consciousness 705x1024 - Reinkarnace existuje, lidské vědomí je součástí vesmíru
Znázornění vědomí ze 17. století od Roberta Fudda, anglického paracelsiánského fyzika. foto: Wikimedia Commons

Takže kde je důkaz?

Více, než jen teorii, by mohla poskytnout kniha od Dr. Jima Tuckera s názvem “Život po životě: Vědecké zkoumání dětských vzpomínek na minulé životy.”

Podle knihy Dr. Tuckera je reinkarnace skutečná a to proto, že vědomí je formou energie na kvantové a subatomární úrovni.

Tato energie je v našem těle obsažena, není však jeho součástí.

Dr. Tucker vyzpovídal okolo 2500 mladých lidí, kteří údajně vykazovali známky reinkarnace: pamatovali si věci, které ještě nezažili a měli mateřská znaménka, která údajně byla takřka identická s mateřskými znaménky osob, jejichž byli reinkarnací.

Klíčem k porozumění reinkarnaci je vědomí, tak se to alespoň uvádí.

Výzkumníci jako Dr. Tucker prohlašují, že kvantová mechanika umožňuje vědomí pokračovat v životě po smrti. 

Dovolte mi představit vám biocentrismus

Abychom tomuto tématu mohli lépe porozumět, obrátili jsme se na Dr. Roberta Lanzu, amerického lékaře a vědce, který je v současné době vedoucím Astellas Global Regenerative Medicine.

Dr. Lanza je také vědeckým referentem na institutu Astellas Institute for Regenerative Medicine a autorem pojmu “biocentrismus.”

Biocentrismus předpokládá, že po srmti se vědomí uvolňuje do vesmíru na úrovni subatomárních částic.

Takový předpoklad dává Dr. Tuckerovi další prostor k rozvoji jeho teorie, která předpokládá, že tento proud energie může nakonec najít nového hostitele.

“Stejně jako několik dalších předních vědců minulosti prohlásil například Max Planck, jenž je otcem kvantové teorie, že vědomí chápe jako fundamentální a že hmota je odvozena z něj. To by znamenalo, že vědomí není nezbytně závislé na fyzickém mozku a může přetrvávat po smrti mozku a těla,” vysvětluje Dr. Tucker.

“V těchto případech se zdá, že vědomí se pak naváže na nový mozek a vykáže vzpomínky na minulý život.””

Příklady reinkarnace?

Dr. Tucker vysvětluje, že jedním z příkladů reinkarnace je případ dvouletého chlapce jménem James Leninger, kterého zpovídali ve zmíněné studii.

Ten chlapec byl zjevně posedlý letadly a měl noční můry o tom, že se zřítil s letadlem.

“V průběhu dne mluvil o tom leteckém neštěstí a řekl, že byl pilotem a vzlétl z lodě. Jeho otec ho požádal, aby uvedl jméno té lodě a on řekl Natoma. Dále vyprávěl, že byl sestřelen Japonci a že byl zabit u Iwodžimy a měl přítele na lodi jménem Jack Larsen,” vysvětluje Dr. Tucker.

“Ukázalo se, že existovala letadlová loď s názvem USS Natoma Bay, která během druhé světové války operovala v Pacifiku a účastnila se bitvy o Ivodžimu. Tato loď přišla o jediného pilota, mladého muže jménem James Huston. Letadlo Jamese Hustona havarovalo přesně tím způsobem, jaký popsal James Leininger: bylo zasaženo do motoru, začalo hořet, zřítilo se do moře a rychle se potopilo.”

“Jako ve většině případů se tyto vzpomínky kolem 6 let vytratily, což je typické. Avšak zcela jistě tam byly a po jistou dobu byly velmi silné,” uzavírá výzkumník. (zdroj: curiosmos.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Reinkarnace existuje, lidské vědomí je součástí vesmíru269b - Reinkarnace existuje, lidské vědomí je součástí vesmíru MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Reinkarnace existuje, lidské vědomí je součástí vesmíru OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Reinkarnace existuje, lidské vědomí je součástí vesmíru monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*