10 šokujících sexuálních tradic z celého světa – 2

Od kmene, ve kterém muži pijí semeno po komunitu, kde bratři sdílejí manželku - zde je dalších pět sexuálních tradic z celého světa, nad kterými žasnete.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

999 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

199 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Kmen Wodaabee: Muži si zde kradou manželky – Niger

Je známo, že v kmeni Wodaabee v Nigeru v západní Africe si muži navzájem kradou manželky. První sňatek je v tomto kmeni dohodnut rodiči v raném dětství mezi bratranci a sestřenicemi jedné rodiny. Při každoročním festivalu Guérewol nosí muži z kmene důmyslné oděvy a líčení a tancem se snaží zaujmout ženy – a doufají, že se jim podaří ukrást si novou manželku.

Pokud se nový pár dokáže nepozorovaně vytratit (zvlášť z dohledu současného manžela, který se nechce své ženy vzdát), je v kmeni uznán. Tyto následné sňatky se nazývají sňatkem z lásky. (zdroj)

chia99 - 10 šokujících sexuálních tradic z celého světa - 2 Faraóni starověkého Egypta: Faraóni, kteří veřejně masturbovali

Podle knihy Sex and Society: „I odliv a tok Nilu byl považován za důsledek ejakulace boha Atuma (bůh stvoření). Tato představa byla pobídkou pro egyptské faraóny, aby rituálně masturbovali do Nilu, a zajistili tak hojnost vody.

Staří Egypťané byli natolik inspirováni aktem sebestimulace, že na festivalu boha Min, který představoval faraónovu sexuální potenci, masturbovali muži na veřejnosti. (zdroj)

Starověké Řecko: Kde homosexualita byla zcela běžná

Staří Řekové nepovažovali sexuální orientaci za společenský identifikátor, jako je tomu v západních společnostech v posledním století. Řecká společnost nerozlišovala sexuální touhu či chování podle pohlaví účastníků, ale spíše podle role, kterou při pohlavním styku každý zúčastněný zastupoval – aktivní či pasivní.

Tato aktivní/pasivní polarizace korespondovala s dominantními a submisivními společenskými rolemi: aktivní (pronikající) role byla spojována s mužností, vyšším společenským postavením a dospělostí, zatímco pasivní role byla spojována s ženskostí, nižším společenským postavením a mládím. (zdroj)

Starověké Řecko: Pederastie jako společenská konvence

goji333 - 10 šokujících sexuálních tradic z celého světa - 2 Nejběžnější forma vztahů stejného pohlaví mezi muži v Řecku byla pederastie, což znamená „náklonnost k chlapcům“. Jednalo se o vztah mezi starším mužem a dospívajícím chlapcem. Chlapec byl považován za chlapce do doby, než byl schopný nechat si narůst plnovous. V Aténách byl starší muž nazýván erastes a měl za úkol vychovávat, chránit, milovat a být vzorem pro jeho eromenose, jenž za odměnu nabízel svou krásu, mládí a slib.

Milovat chlapce mladšího dvanácti let bylo považováno za nevhodné. Neexistují však žádné důkazy o případných sankcích spojených s touto praxí. (zdroj)

Moderní íránská kultura: Kde si lze zaplatit dočasný sňatek

Všichni víme, že muslimské praktiky patří mezi nejpřísnější, co se pohlavního styku a vztahů mezi muži a ženami týče. Muslimské páry mají například dovolen pouze sex v misionářské poloze. Pro muže je hrubé a ponižující žádat od jeho manželky jinou polohu.

V některých muslimských zemích, jako je Írán, může však mladý pár, který by chtěl mít sex předtím, než je připraven na manželství, požádat o „dočasný sňatek“. Páry si mohou zaplatit za krátký obřad s písemnou smlouvou, která udává, jak dlouho bude „manželství“ trvat. Jakmile je uzavřeno, mohou se sexu oddávat jako králíci, aniž by to odporovalo islámskému právu. (zdroj)

zdrojový článek: www.oddee.com

překlad: Siw

REKLAMA

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

199 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

399 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

399 Kč

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*