10 šokujících sexuálních tradic z celého světa – 2

Od kmene, ve kterém muži pijí semeno po komunitu, kde bratři sdílejí manželku - zde je dalších pět sexuálních tradic z celého světa, nad kterými žasnete.

eshop energie života nabízí


ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Kmen Wodaabee: Muži si zde kradou manželky – Niger

Je známo, že v kmeni Wodaabee v Nigeru v západní Africe si muži navzájem kradou manželky. První sňatek je v tomto kmeni dohodnut rodiči v raném dětství mezi bratranci a sestřenicemi jedné rodiny. Při každoročním festivalu Guérewol nosí muži z kmene důmyslné oděvy a líčení a tancem se snaží zaujmout ženy – a doufají, že se jim podaří ukrást si novou manželku.

Pokud se nový pár dokáže nepozorovaně vytratit (zvlášť z dohledu současného manžela, který se nechce své ženy vzdát), je v kmeni uznán. Tyto následné sňatky se nazývají sňatkem z lásky. (zdroj)

chia99 - 10 šokujících sexuálních tradic z celého světa - 2Faraóni starověkého Egypta: Faraóni, kteří veřejně masturbovali

Podle knihy Sex and Society: „I odliv a tok Nilu byl považován za důsledek ejakulace boha Atuma (bůh stvoření). Tato představa byla pobídkou pro egyptské faraóny, aby rituálně masturbovali do Nilu, a zajistili tak hojnost vody.

Staří Egypťané byli natolik inspirováni aktem sebestimulace, že na festivalu boha Min, který představoval faraónovu sexuální potenci, masturbovali muži na veřejnosti. (zdroj)

Starověké Řecko: Kde homosexualita byla zcela běžná

Staří Řekové nepovažovali sexuální orientaci za společenský identifikátor, jako je tomu v západních společnostech v posledním století. Řecká společnost nerozlišovala sexuální touhu či chování podle pohlaví účastníků, ale spíše podle role, kterou při pohlavním styku každý zúčastněný zastupoval – aktivní či pasivní.

Tato aktivní/pasivní polarizace korespondovala s dominantními a submisivními společenskými rolemi: aktivní (pronikající) role byla spojována s mužností, vyšším společenským postavením a dospělostí, zatímco pasivní role byla spojována s ženskostí, nižším společenským postavením a mládím. (zdroj)

Starověké Řecko: Pederastie jako společenská konvence

goji333 - 10 šokujících sexuálních tradic z celého světa - 2Nejběžnější forma vztahů stejného pohlaví mezi muži v Řecku byla pederastie, což znamená „náklonnost k chlapcům“. Jednalo se o vztah mezi starším mužem a dospívajícím chlapcem. Chlapec byl považován za chlapce do doby, než byl schopný nechat si narůst plnovous. V Aténách byl starší muž nazýván erastes a měl za úkol vychovávat, chránit, milovat a být vzorem pro jeho eromenose, jenž za odměnu nabízel svou krásu, mládí a slib.

Milovat chlapce mladšího dvanácti let bylo považováno za nevhodné. Neexistují však žádné důkazy o případných sankcích spojených s touto praxí. (zdroj)

Moderní íránská kultura: Kde si lze zaplatit dočasný sňatek

Všichni víme, že muslimské praktiky patří mezi nejpřísnější, co se pohlavního styku a vztahů mezi muži a ženami týče. Muslimské páry mají například dovolen pouze sex v misionářské poloze. Pro muže je hrubé a ponižující žádat od jeho manželky jinou polohu.

V některých muslimských zemích, jako je Írán, může však mladý pár, který by chtěl mít sex předtím, než je připraven na manželství, požádat o „dočasný sňatek“. Páry si mohou zaplatit za krátký obřad s písemnou smlouvou, která udává, jak dlouho bude „manželství“ trvat. Jakmile je uzavřeno, mohou se sexu oddávat jako králíci, aniž by to odporovalo islámskému právu. (zdroj)

zdrojový článek: www.oddee.com

překlad: Siw


GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

posílí ledviny

499 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*