Horoskop na týden od 4. do 10. září 2023

Pokud chceme získat ztracenou sebedůvěru zpět, tento týden budeme mít pro to nejlepší podmínky. Když pochopíme, jaké síly stojí za tímto světem, nekompromisně se jim postavíme. A nebudeme v tom sami - podobně smýšlejících nás bude celá řada. Prostě se nedáme. Nedejte se.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 4. do 10. září 2023.
Horoskop na týden od 4. do 10. září 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Naše tažení ze lepší přítomností se neobejde bez nepříjemností. Nenechejme se ničím odradit. Buďme přísní a nekompromisní i za cenu posílení našeho ega, díky čemuž snadněji najdeme své spolubojovníky.

Dostane se nám silné podpory, abychom veškeré těžkosti zvládli. Nejvíce nám pomůže naše nejvyspělejší já, které nám ukáže, jak je všechno zlé k něčemu dobré a naopak všechno dobré zase k něčemu zlé.

Takže když něco skončí, něco nového zase začne. Vězte, že to bude víc než dobré. Přímo skvělé.

Nechte se unášet láskou svého srdce, protože s ním nedokáže tato organická simulace jakkoliv manipulovat, protože necítí, jen přemýšlí.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí přijde první krach, který nám napoví, že v některých záležitostech opravdu již nemá smysl pokračovat. Hoďme se do klidu, ať se děje, co se děje.

Úterý

V úterý se v našem nitru rozhostí nádherná harmonie. I když můžeme zůstávat ve své pravdě sami, naše sebevědomí to nenaruší. Naše ambice půjdou nahoru.

Středa

Na vlně vnitřní sebedůvěry budeme surfovat i v úterý. Poodhalíme jisté skryté souvislosti. Když se budeme oddaně koncentrovat na naši věc, dojde k zásadnímu pozitivnímu obratu.

Čtvrtek

Ve čtvrtek totálně zregenerujeme veškeré své síly. Obrat z minulého dne projde skokem vzhůru, naše mysl tak projde další transformací. Budeme se moci opřít o naše druhy na stejné lodi, i když se v něčem můžeme v závěru dne cítit poněkud osamoceni.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme nuceni přehodnotit některé své plány kvůli jisté disharmonii, kterou můžeme procházet. Bude zapotřebí trpělivosti, abychom znovu pohlédli skrze závoj naší reality.

Sobota

V sobotu budeme plní energie, ambicí a sounáležitosti, i když si ji můžeme užívat opět o samotě.

Neděle

Neděle může být hodně náročná, především po fyzické stránce, můžeme se cítit hodně na dně. Během dne ale sebedůvěru opět získáme, oddechneme si a směle vyjdeme ven.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 4. do 10. září 2023 269b - Horoskop na týden od 4. do 10. září 2023  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 4. do 10. září 2023  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 4. do 10. září 2023  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*